Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    temperatura 180 stopni i piec tak na oko , pierwsza tura trochę dłużej ze 20 minut , ja zawsze sprawdzam spod spodu czy upieczone, pod koniec można dać termoobieg , nie wiem jaki masz piekarnik
    pierniczków nigdy jeszcze mi się nie udało upiec takich, zeby skruszały... ale wiem, że mój piekarnik spieka/wysusza stąd też czuję się usprawiedliwiona :P

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też zostało dużo tych rzeczy do dekorowania, ja kupuję takie pisaki, lukier, polewę , tylko źle robię bo dekoruję jeszcze tego samego dnia co upiekę i trochę mi się już później nie chce.

    Efcia zapomniałam napisać ile mają poleżeć żeby zmiękły , więc tak około 3-4 tygodni ,ja np będę piekła w następnym tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 21:44

    efcia lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A ja dziś o Magdali myślałam :-)
    ona szaleje w polandii - pisala ze jedzie na weekend :)

    czy ona aby urodzin nie miala 22 ? :-O

    Mega, moremi, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    moja idolka :D cmok <3
    I tak ma być od dziś proszę do mnie mówić celebrytka :)

    Reni, iwcia77, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    ja kiedyś wstawiałam przepis na piernik, Bozia piekła, ale chyba jej nie wyszedł bo nie piała z zachwytu. Mnie wyszedł i bardzo smakował, ale wydaje mi się, ze na niego to już zbyt późno żeby się zabrać...
    chociaż może nie, bo mi się ostatnio daty pier.olą..
    Wyszedł rewelacyjny - szczególnie w porównaniu z tymi pieczonymi piernikami w ostatniej chwili. To było 2 lata temu - ale czas zasuwa... W tym roku nic nie piekę bo się odchudzam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2015, 21:47

    caffe, Simba, iwcia77, Mega, moremi, nick nieaktualny, efcia, Kisiel lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor.
    Wiecie co mi sie dzisiaj przyśni? Bozi facet nago :) :-P

    nick nieaktualny, caffe, ComeToMeBaby, Reni, Dziobak, iwcia77, Mega, moremi, Elfik, Bozia3, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, efcia, Kisiel, Mimbla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Wyszedł rewelacyjny - szczególnie w porównaniu z tymi pieczonymi piernikami w ostatniej chwili. To było 2 lata temu - ale czas zasuwa... W tym roku nic nie piekę bo się odchudzam...
    A to fajnie, że Ci się udał i smakował, bo właśnie nie przypominam sobie żebyś coś wspominała :)
    Teraz to się sama zastanowiłam czy go czasem nie upiec znowu :P

    ale pachnie tak rewelacyjnie, że boszzzzzeee ;) (ja lubię takie korzenne zapachy)

    iwcia77, Mega, Bozia3, Aasiula, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Dobry wieczor.
    Wiecie co mi sie dzisiaj przyśni? Bozi facet nago :) :-P
    Jesteś pewna, że tego kcesz? ;)

    caffe, Simba, ComeToMeBaby, Mega, moremi, Elfik, efcia, Kisiel lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze jest nowa. Anusiak?

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Reni, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja standardowo makowiec, mech, pierniczki
    mój mąż w tym roku odkrył u siebie zew cukiernika i też zamierza działać
    będzie mi się panoszył w kuchni O.o

    caffe, Simba, ComeToMeBaby, iwcia77, Mega, moremi, Elfik, BISCA, nick nieaktualny, efcia, Kisiel, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Dobry wieczor.
    Wiecie co mi sie dzisiaj przyśni? Bozi facet nago :) :-P
    Mam nadzieję, ze Ty nie będziesz taka głupia :P i nie będziesz go namawiała żeby się ubrał :P

    Simba, nick nieaktualny, Reni, iwcia77, Mega, moremi, Bozia3, BISCA, nick nieaktualny, efcia, Kisiel lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Jesteś pewna, że tego kcesz? ;)
    Kurde nie pamietam. A moze byc Bozia?

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja standardowo makowiec, mech, pierniczki
    mój mąż w tym roku odkrył u siebie zew cukiernika i też zamierza działać
    będzie mi się panoszył w kuchni O.o
    kup se folię malarską zawczasu żebyś znowu kuchni nie sprzątała... wtedy to chyba makowiec był... dobrze pamiętam?

    Reni, iwcia77, Mega, moremi, BISCA, efcia, Kisiel lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała żeby coś mi się przyśniło , ale od 2 nocy nie mogę spać...

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Mam nadzieję, ze Ty nie będziesz taka głupia :P i nie będziesz go namawiała żeby się ubrał :P
    Owujalas?

    caffe, iwcia77, Mega, efcia lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Ja też bym chciała żeby coś mi się przyśniło , ale od 2 nocy nie mogę spać...
    To się zmuś :)

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba pełnia jest :)

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Simba pełnia jest :)
    A w ankiecie nie podałaś ze jestes wilkołakiem.
    Jestes u Pani

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Reni, Dziobak, malgos741, iwcia77, Mega, moremi, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, pierwiastka, satori, Kisiel, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Owujalas?
    Ja nie, ale ona przyzwoita i koleżeńska chciała być ;)

    Simba, Mega, Bozia3, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A w ankiecie nie podałaś ze jestes wilkołakiem.
    Jestes u Pani
    Jestem celebrytką :)

    ComeToMeBaby, Reni, iwcia77, Aasiula, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, pierwiastka, satori, Kisiel lubią tę wiadomość

‹‹ 12394 12395 12396 12397 12398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ