Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, ode mnie tez wszytkiego najlepszego! Wymarzonego wlasnego wrzaskuna ;)

    Magdala, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Nie :) na razie lekkie skurcze idą, tzn boli ale mniej niz mój normalny okres. W nocy jedna sie tak darła ze aż mi jej żal było, ze tez pozwolą zeby kobieta wyła z bólu, ale szybko urodziła.
    Podkręcili mi przepływ, ogólnie jeszcze jest spoko. Skurcze sa, jeszcze nie odpływam i napiłabym sie kawy :D jakoś czuje ze 26 to mój dzien ;)

    jak, ze jutro dopiero? To ile Ty chcesz rodzic kobieto! Wez o nas troche pomysl, co? ;)
    My tego napiecia nie zniesiemy!

    Mega, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jak, ze jutro dopiero? To ile Ty chcesz rodzic kobieto! Wez o nas troche pomysl, co? ;)
    My tego napiecia nie zniesiemy!
    Hehe, no ja bym to chciała raz dwa, póki mój gin nie zejdzie z dyżuru :) jest do 14 ale czy sie uwinę? Chyba cieżko bedzie

    anna maria, Mega, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wszystkiego czego tylko zechcesz :-)

    efcia, Magdala lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, kciuki!!!!!!!!!!!

    efcia, Mega lubią tę wiadomość

  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 25 listopada 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, i jeszcze tyle nagadały o piernikach, sernikach i świeżym chlebie z masłem że wczoraj w środku nocy nastawiłam zaczyn na chleb a teraz zamiast beztroskiego poranka muszę w kuchennym kieracie zagniatać ciasto bo tak rośnie że chce z miski uciekać :D
    wienc ten tego, jak będzie Wam pachniało chlebowo jak już bochenek z piekarnika wyjedzie to nie moja wina, trza było nie wywoływać chleba z piekarnika na forumach :D

    Mega, paszczakin, sandra80, nick nieaktualny, malgos741, caffe, Simba, efcia, anna maria, ania.g, BISCA, kapturnica, Magdala, ComeToMeBaby, beates, iwcia77 lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.. mroźno dziś ;)
    Magdala wszystkiego najlepszego :)
    Natka uwijaj się ... grunt że to dziś i się zaczęło ;) szybkiego porodu kochana...
    Wacia no no zakupy jak ta lala... ale najbardziej cieszą te sweterki ;)

    nick nieaktualny, Mega, efcia, anna maria, nick nieaktualny, Magdala, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że ja na święta nic nie muszę piec ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dZBRY

    Natka kciuki

    Yesenia czy mogłabyś uzupełnić swoje przepisy piernikowe o info dla opornych?
    - ile czasu piec
    - w jakiej temp
    - czy mają leżeć przed pieczeniem
    - czy mają leżeć po upieczeniu
    - jak przechowywać do świąt
    - na co zwracać uwagę podczas pieczenia (każda kuchnia piecze inaczej)

    Mega, efcia, ComeToMeBaby, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan zajęć OF
    MOREMI http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3822b358b83.png http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    Natka warsztaty ZPT – poprawka, aż się nauczy ;-)
    Gretka 27.11
    Bisca 28.11 egzamin http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Yesenia 28.11 egzamin
    Luna76 28.11
    Dorbie 3.12
    Jastra 3.12
    Dorbie 4.12
    Ania.G 4.12
    Luna 5-6.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Reni 16.12
    Mimbla grudzień http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    krycha.stara styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Reni styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif

    nick nieaktualny, efcia, Luna76, ania.g, BISCA, ComeToMeBaby, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkim Kaśkom najlepszego

    drunk03.gif

    nick nieaktualny, Mega, BISCA, kapturnica, ComeToMeBaby, iwcia77, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Wrocilam.

    A na kapelusze mieli takie folie na gumkach. Jakby czepki kapielowe. I w tych czepkach na kapeluszach z kapeluszami na glowie maszerowali do wyjscia. ;-)

    i jeszcze powiedz, że nie zrobiłaś zdjęć?! no będzie pała
    takie smaczki należy uwieczniać

    malgos741, Mega, efcia, BISCA, kapturnica, Magdala, ComeToMeBaby, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Dobrze że ja na święta nic nie muszę piec ;)

    ja też nie muszę, ale chce, bo od zeszłego roku sprawia mi to wielką radochę
    Poza tym robimy to wspólnie z mężem, więc to też fajnie spędzony czas.

    malgos741, nick nieaktualny, Simba, efcia, nick nieaktualny, BISCA, Magdala, ComeToMeBaby, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I widzę, że ktoś się znowu posunął w latach

    W takim razie Magdala wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i gromady dzieci, a do tego mnóstwa kasy, żeby móc wykarmić całą bandę.

    malgos741, nick nieaktualny, Simba, Mega, efcia, nick nieaktualny, BISCA, kapturnica, Magdala, ComeToMeBaby, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja też nie muszę, ale chce, bo od zeszłego roku sprawia mi to wielką radochę
    Poza tym robimy to wspólnie z mężem, więc to też fajnie spędzony czas.
    Ja nie mam kiedy.. a jak jest czas to muszę odpocząć... mój nie przepada za ciastami ...

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Ja nie mam kiedy.. a jak jest czas to muszę odpocząć... mój nie przepada za ciastami ...

    mam to szczęście, że mój mąż uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni :-)

    malgos741, nick nieaktualny, Mega, efcia, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, iwcia77, Kisiel lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, zapiekanka w piekarniku, pranie nastawione, mogę sobie usiąść na 5 minut ;)

    pierwiastka, malgos741, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Mimbla, Kisiel lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ale się wkurzyłam. Mamy kredyt na mieszkanie, taki nieduży, końcówka w dodatku. Co roku musimy wznawiac polisę na życie i do tej pory przysyłają nam druk z kwotą i numerem konta. A od 2 lat nie dociera to do nas, wysyłane jest listem zwykłym i gdzieś ginie. Rok temu zadzwonili do nas z banku, podali kwote i było ok, a w tym roku dostałam upomnienie - też listem zwykłym! Kurna, to jest wieś, tu czasem zwykłe listy nie dochodzą.
    Problemu by nie było, gdyby nie to, że wysłali kwestionariusze osobowe i pracownik TU ma podjąc decyzję czy nam pozwolić na ta kontynuację tego ubezpieczenia i jest pytanie Czy jest Pani w ciąży? Kurde, wkurzyłam się po prostu.
    Myslicie, że mogą nam nie udzielić tej zgody?
    Ale trzeba od razu zapłacić tą kwotę ubezpieczenia.
    A najlepsze, że dzwonię do banku i paniusia mi mówi, że nie wpłacać opłaty za ubezpieczenie tylko wpierw kwestinariusze i czekac na decyzję. A jest napisane wytłuszczonym drukiem "kwestionariusz... wraz z kserokopią dowodu opłaty..." Dwa razy jej to mówiłam, a ona, że nie wpłacać. No, nie była jak dla mnie kompetentna.
    Kurde, chyba napiszę pismo, że listy zwykłe nie dochodzą po raz kolejny.

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na TVN o piernikach ;)

    BISCA, efcia, Mimbla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Plan zajęć OF
    MOREMI http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d3822b358b83.png http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby3-smiley.gif
    Natka warsztaty ZPT – poprawka, aż się nauczy ;-)
    Gretka 27.11
    Bisca 28.11 egzamin http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Yesenia 28.11 egzamin
    Luna76 28.11
    Dorbie 3.12
    Jastra 3.12
    Dorbie 4.12
    Ania.G 4.12
    Luna 5-6.12 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Reni 16.12
    Mimbla grudzień http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    krycha.stara styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif
    Reni styczeń 2016 http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/baby-boy-smiley.gif

    Reni jesteś boska w tej swojej skrupulatności :-)
    podoba mi się ten plan

    Reni, Mega, BISCA, Mimbla lubią tę wiadomość

‹‹ 12399 12400 12401 12402 12403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ