Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry
    O.o ze ja mialam siłę cos naskrobac i to nawet z sensem

    Prosze nie poruszać tematu % bo od samego czytania mnie mdli ;-)

    Ale wczoraj poimprezowalam, uwielbiam moja firme, wspaniali ludzie, jak to mowia do tanca i do różańca

    Simba, gretka, ComeToMeBaby, Bozia3, moremi, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, BISCA, beates, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka ja sciskam kciuki za Twoja ciaze i mam wielka nadzieje, ze sie uda! <3

    Simba, gretka, efcia, moremi lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    bo nocleg gratis? bo mozna te srodki wydac na naprawe samochodu?
    Bo m nie bywa czestow domu i moze chcial odwiezdic rodzicow?
    Bo przejechanie 1000 km tam i z powrotem tez kosztuje?mozna pozyczyc auto bo klinika bynajmniej nie w centrum???

    Ufff nie trzeba mi juz kawy....
    Nie kazdy zarabia w jurkach....
    Nooo igzaktli. Zdecydowaliśmy, że zostaniemy u nich, skoro tak zapraszają na święta to przyjedziemy wcześniej. I zamiast teraz w sobotę (wcześniej planowany dzień punkcji) to już teraz, głównie ze względu na popsuty samochód i związane z tym koszty dojazdów i jeżdżenie z bagażami. Zapakowalismy się raz a porządnie i już. Więc i tak wiedzieli, że przejeżdżamy. A że na godzinkę pojechaliśmy do miasta, normalna rzecz.

    gretka, efcia, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha :-) musisz tyły ochraniać ;-) mamy już choinkę i wymyte okna :-) okna tylko na dole, ale na górę już nie mam siły :-)

    Krysia, wiesz jak to bywa z rodziną...

    kapturnica, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Gretka, na buka, a nie mozna rodzicom/tesciom wyjasnic celu wizyty, a nie takie tam sciemnianie i stresy, bo podali alkohol? Ja tu akurat nie o pieniadzach mysle... Nie wszystko sie wokol kasy kreci w zyciu!
    Po co? Mamy postanowienie nie wtajemniczac i nie zmieni go to, że teściu postawił kieliszki na stole. Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć, że można nie mieć ochoty na alkohol, nie móc wypić z różnych przyczyn to jego problem. Zdarza się, że ktoś jest natarczywy ze zwykłej (źle pojmowanej) gościnności. I tak pewnie było. No ale posmialismy się i nic się nie stało. W każdym razie teściu to trudny zawodnik, za każdym razem na powitanie flaszka. Uzgodniliśmy z m co robimy w tej sytuacji już wcześniej i tego planu się trzymaliśmy.

    gretka, nick nieaktualny, moremi, ania.g, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesc mi sie chce.
    A Reni w robocie nie ma, to i jesc nie ma co

    efcia, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, malgos741, Mimbla, iwcia77, Mega, pierwiastka, BISCA lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    kazdy ma prawo odmowic, nie zawsze sie ma ochote na %, a to ze ktos natarczywy to inna bajka...
    O to to to to to! :-)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Moje pytanie bylo stricte do Komety i wolalabym jednak jej odpowiedz. Dziekuje.
    42kmoig.gif

    nick nieaktualny, efcia, moremi, malgos741, iwcia77, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla <3
    trzymam kciuki z calych sił, niech Mimblatko sie na dobre zadomowi

    Bozia3, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    zapewne sie doczekasz
    zdaje sie co rusz ktos przypomina ze forum publiczne, wiec mozna sie wypowiadac
    istnieja privy jak cos
    :-D

    Hyhyhy no już już dziewczyny. Słoneczny dzień dzisiaj.
    Ale wiecie co? Po tej punkcji chyba idzie mi na przeziębienie jakieś. Stan chyba podgorączkowy (jeden z objawow hiperki), ale do tego ból gardła. Ewidentnie mnie coś tu chwyciło (albo tutejszym językiem: chyciło). Obserwowalam się wczoraj czy to nie hiperka, ale jednak wygląda na przeziębienie. Podbrzusze jest "fajn". Taka sytuacja.

    nick nieaktualny, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Kometa, wybacz, nie kupuje tego i mam do tego prawo, z ktorego bezczelnie publicznie korzystam. I nie zmienia to mojej sympatii do Ciebie bynajmniej!
    Czego nie kupujesz? W sensie... O co ci chodzi dobra kobieto? :-P

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    :-D

    Hyhyhy no już już dziewczyny. Słoneczny dzień dzisiaj.
    Ale wiecie co? Po tej punkcji chyba idzie mi na przeziębienie jakieś. Stan chyba podgorączkowy (jeden z objawow hiperki), ale do tego ból gardła. Ewidentnie mnie coś tu chwyciło (albo tutejszym językiem: chyciło). Obserwowalam się wczoraj czy to nie hiperka, ale jednak wygląda na przeziębienie. Podbrzusze jest "fajn". Taka sytuacja.

    to chyba standard- bo ja przez 2 dni 37,5 i teraz tez jakby "podziebiona" ale temperatury nie sprawdzam...
    ja wlasnie dzwonilam do mojej kliniki- bo w srode z tego stresu okolotransferowego zapomnialam recepty.....

    gretka
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Chyba sie musimy na priva przerzucic, zebys mi mogla sie z tego Krakowa i tesciow wytlumaczyc :-P
    Yyyyhyhy dajesz. Spróbuję rozwiązać twój problem, bo widzę żeś dziś niespokojna dusza.

    nick nieaktualny, moremi, malgos741, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam zdanie na ten temat, ale go nie wypowiem ;-) i teraz zamiast się kłócić możecie myśleć jaką teorię chciałam zasunąć ;-)


    Muszę iść dalej sprzątać, przyjemności Kochane :-)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77, Bozia3, pierwiastka lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    to chyba standard- bo ja przez 2 dni 37,5 i teraz tez jakby "podziebiona" ale temperatury nie sprawdzam...
    ja wlasnie dzwonilam do mojej kliniki- bo w srode z tego stresu okolotransferowego zapomnialam recepty.....
    Mówisz? No ale ty po transferze, ja po punkcji. Skala zabiegu inna. A może brałaś encorton? On jest chyba na obniżenie odporności, prawda? No cóż, łykam wit c, herbatę z cytryną i mam strepsilse. Zobaczymy.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, co jest grane, ale wszyscy moi spia. Wyjazd nam odwolali a ja o tym nie wiem, czy co?
    Tak czy owak przynajmniej sie wydepilowalam porzadnie. ;)
    Aaaa, i mialam wam zdac relacje z przebiegu usuwania wloskow depilatorem laserowym. Kupilam to cudo w pazdzierniku, uzylam chyba ze 4 razy na pachy i bikini. I jestem w szoku, bo na bikini sa duze pola bez wloskow! Nieregularne, bo ciezko zobaczyc gdzie swiecic, jak wlosy musza byc zgolone do depilacji. Ale mysle, ze do lata nie trzeba bedzie juz z bobrem nic robic - bedzie calkowicie wylinialy! :D
    Podeslalabym fotke, ale wiecie... ;) Partia rzadzaca czuwa. Jeszcze mnie z ovu za bezecenstwa i pornografie wywala. ;)

    nick nieaktualny, moremi, ania.g, nick nieaktualny, Mimbla, iwcia77, Bozia3, Simba, pierwiastka, BISCA lubią tę wiadomość

  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Mówisz? No ale ty po transferze, ja po punkcji. Skala zabiegu inna. A może brałaś encorton? On jest chyba na obniżenie odporności, prawda? No cóż, łykam wit c, herbatę z cytryną i mam strepsilse. Zobaczymy.
    ale po punkcji sie zaczelo i wlasnie po punkcji gorzej sie czulam niz teraz

    gretka
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Mówisz? No ale ty po transferze, ja po punkcji. Skala zabiegu inna. A może brałaś encorton? On jest chyba na obniżenie odporności, prawda? No cóż, łykam wit c, herbatę z cytryną i mam strepsilse. Zobaczymy.
    nie mam nic z tego dzialu, tylko fragmin na rozrzedzenie krwi, a no i koncze dzis antybiotyk - zeby nie bylo zapalenia po punkcji

    gretka
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie bylo o uchodzcach, co? ;)
    Dzis jakas grupka Syryjczykow protestowala, poniewaz jedzenie w azylu im nie smakuje, a dzieci dostaly ospy wietrznej. I jak sie w ogole ich traktuje w tym kraju?

    Obawiam sie, ze jeszcze troche a nerwy puszcza nawet tym spokojnym i milym Norwegom, bo ludzie juz maja dosc.
    Ja nie wiem, czy dostane miejsce dla Adasia w przedszkolu, bo uchodzcy maja pierszenstwo.
    Ide po kawe. ;)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mimbla, efcia, iwcia77, Bozia3, Simba lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Znalazla sie nasza zguba:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/metformina,1377,42.html


    No właśnie, jeśli chodzi o Zofię, to wymieniłam z nią 2 wiadomości na priv. Powiem Wam, że straszny smutek w niej wyczuwam... a może się mylę. Czemu ona juz się tu nie udziela?

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, efcia, Simba lubią tę wiadomość

‹‹ 12698 12699 12700 12701 12702 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ