Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Mimbla, cieszę się bardzo i ściskam wszystko co się da <3

    Mega, nick nieaktualny, efcia, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wspaniałe wieści <3

    nick nieaktualny, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla mordo Ty moja cudowna wiadomość

    Ogromnie się cieszę
    Piękne święta będziecie mieli

    Mega, nick nieaktualny, BISCA, efcia, ComeToMeBaby, *aga*, Bozia3, Simba, pierwiastka, nick nieaktualny, moremi, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • poopoo Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla ,musze to powiedzieć.
    Bardzo sie ciesze.

    nick nieaktualny, BISCA, Bozia3, efcia, *aga* lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla bardzo, bardzo, bardzo sie cieszę i życze ci z calego serca, zebys odciela sie od tych wątków ivf itd
    Tak jak prosisz kciuki nadal zaciśnięte <3

    nick nieaktualny, Mimbla, malgos741, moremi lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowej ciazy

    nick nieaktualny, Mimbla, promoszka, efcia lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzie wszystkie?

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Dzie wszystkie?
    obecna!
    leżę w łóżku. kuruję się.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla super wiadomość...gratuluje najlepszego prezentu na święta :-)....wszystkie inne przy Twoim wymiękają ;-)

    Szał pierniczków trwa tylko nie u mnie. Na święta wyjeżdżamy w okolice gór stołowych...uwielbiam te rejony...mogłabym tam zamieszkać. Oczywiście oprócz prezentów jakieś ciasto do rodzinki zabiorę bo nie umiem na krzywego jechać ;-)
    Żołądek mi szwankuje ciągle mi nie dobrze....mam nadzieję że po alkoholu świątecznym przejdzie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 18:08

    Mimbla, Mega, BISCA, ania.g, efcia, Simba, pierwiastka, moremi, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla nawet nie wiesz jak mnie ucieszyła twoja beta <3

    Witam wieczorne

    Wy tylko o gotowaniu i pieczeniu
    A ja w tym roku nie robie nic :(
    Prze..... takie święta z dala od bliskich , w obcym kraju i w dodatku samotne

    Mimbla, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisiel!! masz nas abbraccio.gif
    jakby co to wbijaj- u każdej pewnie wolne nakrycie przy stole znajdziesz :)

    Mimbla, BISCA, efcia, malgos741, pierwiastka, moremi, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 12:28

    ComeToMeBaby, Mimbla, beates, Mega, BISCA, ania.g, nick nieaktualny, efcia, Reni, malgos741, pierwiastka, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    obecna!
    leżę w łóżku. kuruję się.
    Szybko choruj bo święta idom:-! :-D.

    ComeToMeBaby, BISCA, ania.g, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Szybko choruj bo święta idom:-! :-D.
    zapakowałam się do wyra, teściowa przyniosła syrop z kwiatów czarnego bzu, piję herbatę z cytryną (a może cytrynę z herbatą własciwie...), dmucham nos, wącham sztyft, cyckam strepsilse, grzeję się. no- nie jest najgorzej w zasadzie ale wolałabym żeby odpuściło. w końcu mam zamiar coś teściówce pomóc przy świętach :P tak czytam jak latacie w przedświątecznym ukropie a ja... nie robię nic :P odpoczywamy. dziś mieliśmy nalot rodzinny i sami robiliśmy rundkę po rodzinie pod Krakowem. No tak mnie rozłożyło, że zastrajkowałam i mąż mi tylko donosi herbaty z cytryną. Chcę się wykurować tym bardziej, ze w drugie święto jedziemy do młodej. Ona 5 miesięcy ma dopiero więc nie chciałabym jej zawieźć zarazków. A najlepszy numer jest taki, że pakując się do Krakowa zapomnieliśmy rossmannowskiej kostki dla niej w prezencie. Uświadomiłam to sobie po punkcji. A m mówi: to wejdziemy do rossmanna tutaj i kupimy jeszcze raz, a tamtą zostawimy "sobie". :)

    BISCA, nick nieaktualny, efcia, moremi, Mimbla, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa to leż i odpoczywaj ;) dobry pomysł z kostką ;-)

    ComeToMeBaby, efcia, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubierałm choinke :)
    Kometa kuruj sie kochana :)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, efcia lubią tę wiadomość


  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubraliśmy choinkę... Sprzątam ostatecznie kuchnię, całe mieszkanie mieliśmy wczoraj zalane, bo pralka jednak padła na zawsze...W środę przyjedzie nowa.

    Mimbla szczerze i bardzo bardzo się cieszę ☺

    nick nieaktualny, efcia, Simba, Aasiula, Mimbla lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Mimbla -super!

    Ubraliśmy choinkę, po czym Wojtek zaczął ją skutecznie rozbierać, w związku z tym wszystkie ozdoby wiszą powyżej 1 m. Jest nowocześnie i oryginalnie.

    ComeToMeBaby, ania.g, nick nieaktualny, efcia, Simba, Mega, Aasiula, poopoo, pierwiastka, Bozia3, moremi, Mimbla, satori, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Witam,

    Mimbla -super!

    Ubraliśmy choinkę, po czym Wojtek zaczął ją skutecznie rozbierać, w związku z tym wszystkie ozdoby wiszą powyżej 1 m. Jest nowocześnie i oryginalnie.
    Dlatego mam plastikowe bombki :D

    nick nieaktualny, efcia, Simba, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dlatego mam plastikowe bombki :D

    My też, ale boję się o choinkę, że się przewróci, jak Wojtek mocnej pociągnie.

    ania.g, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 12703 12704 12705 12706 12707 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ