Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, ja po prostu w pracy mam Maka i nie otworzę tej aplikacji :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jak to się stało

    ale już zaakceptowałam :-)
    inessa wrote:
    Bursztynku wysłałam już a Bozia i Reni moge dopiero wysłać jak ovu sie uwinie z przyjeciem zaproszenia bo teraz pokazuje,ze nie mam Was wśród przyjaciółek :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochane jesteście :D

    Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmhmm fajnie

    jak mogę coś podpowiedzieć to nie wstawiaj bardzo długich postów, bo ludziom nie chce się czytać na forach takich długaśnych wypowiedzi

    pomysł super
    to co?... moje ulubione słowo z ovu.. kciukamy ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 15:13

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wiem o tym ale na początek chciałam żeby wogóle tam coś było zwlaszcza jeżeli chodzi o wychowanie :) dzięki za sugestie :D :D :D

    Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 18 września 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, to ja tez zaraZ wskakuje na ten link :) faz księżyca.
    Inessko ja tez poproszę adres.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • szczęśliwa 2 Autorytet
    Postów: 1053 3746

    Wysłany: 18 września 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Inessko ja też poproszę :-) zobacze moze cos ciekawego się dowiem :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hzr10fs.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa 2 wrote:
    hej
    Inessko ja też poproszę :-) zobacze moze cos ciekawego się dowiem :-)
    No i oczywiście ja też :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 18 września 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyszlo ze mialam 13.09 "swoja faze ksiezycowa" akurat tego dnia dzien bez serduszka... no trudno sie mowi...choc przyznam ze jakos nie do konca wierze w te teorie ;)

    Olena, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 18 września 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to, że urodziłam się w drugim dniu pełni. W tym miesiącu pełnia jest od 19 -27 września. Dni płodne powiedzmy zaczynają się od 26, 27. Poniekąd się załapię. Dodatkowo od jutra Clo. Jest duża szansa w tym miesiącu ;-)

    Andzia33, Rzutka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny, Iwone, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wracając do imion ;-)

    znalezione w necie
    "Oto kilka imion-obciachów, które najprędzej przyszły mi do głowy (listę pewnie będę z czasem uzupełniać), i wyjaśnień / skojarzeń, dlaczego uważam to imię za obciachowe:
    Faustyna – kojarzy się jednoznacznie. Sztywne.

    Alfons – nie trzeba raczej wyjaśniać.

    Dżesika – fatalnie brzmi w zestawieniu z jakimkolwiek polsko brzmiącym nazwiskiem. No i ta paskudna pisownia.

    Aleksis (Alexis) – osobiście kojarzy mi się ze znienawidzoną „Dynastią”, a do tego śmieszy mnie np. gdy występuje w takich zestawieniach „Alexis i Krzysztof Kowalewscy” – Heloł?

    Gerwazy – czasami nie opłaca się powracać do szlacheckich czasów, choćby nie wiem jak przesiąknięte duchem patriotyzmu one były

    Ulana – wiecznie pijana.

    Bernadetta – brzmi tak samo źle z tych samych powodów, co „Faustyna”

    Dżonatan (Jonatan) – I tak, i tak wygląda i brzmi to w Polsce źle. Podobnie jak Dżesika.

    Kewin – o zgrozo.

    Andżela / Andżelina (Angela / Angelina) – nie wiem czemu, ale zawsze, gdy słyszę te imiona mam automatyczne skojarzenie, że ich właścicielki są prostytutkami.

    Melchior – świetnie pasuje do starca. Pytanie tylko czy warto męczyć się tych 70 lat by imię w końcu zaczęło współgrać ze stanem faktycznym.

    Fabian – wydaje mi się, że mężczyźni noszący to imię są skazani na bycie zniewieściałymi. Nie wiem czemu tak mam, ale tak mam.

    Dolores – kojarzy mi się z panią lekkich obyczajów z „Poranku kojota”

    Kryspin – po prostu mi nie brzmi i już. Podobnie jak Ksawery (Xavery?)

    Brajan – po co to komu? Jak to zapisać?

    Alan – niestety, czasami literki mogą się przestawić i wychodzi brzydkie słowo

    Amanda – nie wiem czemu ale też kojarzy mi się z panią lekkich obyczajów, może dlatego, że kiedyś znalazłam za wycieraczką samochodu mego ojca ulotkę z rozebraną panią podpisaną takim właśnie imieniem. „Amanda” ma brzmieć dumnie i salonowo – w rezultacie dźwięczy rynsztokowo."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 16:07

    Olena, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie staraczki!
    Nowe koleżanki również!
    U mnie test negatyw,ale tempka w górze ,więc nie wiedziałam co z luteiną i poszłam na betę.Wynik wieczorem,ale sama nie wiem co o tym wszystkim myślec,czuję się okresowo,wszystko mnie boli.Zobaczymy

    Reni, Rzutka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytłumaczenie imienia Alan wymiata...:)

    nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to już jest za dużo z tym księżycem.

    jeszcze wyjdzie na to, ze okna będe musiała zastawiać albo odsłaniac bo księżyc jest taki albo siaki, a najgorsze jak się okaże, ze powinien byc na niebie a go nie ma...

    pier$^e taki interes :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 16:13

    Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to czekamy na bliżniaczki!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Alan jest najlepsze i teraz nie wiem jakby się starała nie wymawiam już ALan hahaa

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa super pomysł z tą stroną .życzę powodzenia!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 września 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia a może za wcześnie dopiero 13dpo ..spokojnie czekamy na wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 16:12

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 września 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Wychodzi na to, że urodziłam się w drugim dniu pełni. W tym miesiącu pełnia jest od 19 -27 września. Dni płodne powiedzmy zaczynają się od 26, 27. Poniekąd się załapię. Dodatkowo od jutra Clo. Jest duża szansa w tym miesiącu ;-)
    No widzisz..wszystko CI się ładnie zbiegło - na dodatek byłby fajny prezent na początek małżeństwa...:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 18 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    tak Alan jest najlepsze i teraz nie wiem jakby się starała nie wymawiam już ALan hahaa
    Dobrze, że u mnie w rodzinie nie ma Alana, bo na bank bym się przejęzyczyła i nazwała analem :P

    teraz to Ola mi się z oralem skojarzyła, wszystko przez Reni :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

‹‹ 1281 1282 1283 1284 1285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ