Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Andzia a może za wcześnie dopiero 13dpo ..spokojnie czekamy na wynik

    Wg mnie 14 dpo i zawsze mam brac 11 dni luteinę i robic test,tylko,że nigdy nie miałam w 29 dniu tak wysokiej tempki,dlatego zgłupiałam.Dzięki!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy przy ciąży pozamacicznej testy lub beta wychodzą pozytywne?
    I co z temp?

    nick nieaktualny, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę grzybków,no ale niestety mogę tylko pomarzyc,pojechaliśmy w niedzielę a tam zakaz bo pryskano wszystkie lasy w okolicy 30-40 km do końca miesiąca nie wolno jesc takich grzybów,a w pażdzierniku nie wiadomo,czy jeszcze będą.

    nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 18 września 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Was dogoniłam ,to wszystkie uciekły,pora obiadowa czy co?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 18 września 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Mogę spytać jakie zbieranie podpisów co co kaman?
    chodzi o podpis księdza w zeszycie po mszy

    nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 18 września 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie cieszyłam się długo moim dzieckiem. Skończony 8 tc, a wg usg 6,5 tc, nie widać tętna, jest duży krwiak i beta tez beznadziejna :( Mogę się jeszcze ze 2 dni połudzić, ale musiałby się zdarzyć cud :(

    nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn, Olena, Andzia33, szczęśliwa 2, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati kochana przytulam bardzo mocno i wierzmy,ze zdarzy sie jakiś cud <3 <3 <3

    Iwone, Nati74, Bursztyn, Rzutka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem, marnujesz się dziewczyno!!!!!!!
    co do kalendarza, wyszło mi że urodziłam sie w 3cim dniu pełni a w tym miesiącu ci dzień pełni to 22 czyli niedziela, a o ile jajca mi urosną to IUI ma być w sobotę lub poniedziałek...........

    grosza, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Lucky, Bursztyn, Rzutka, Andzia33, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 18 września 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati bądź silna i bądź z nami

    nick nieaktualny, Iwone, Nati74, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 18 września 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa super z tą stroną życzę powodzenia!

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    a ja nie cieszyłam się długo moim dzieckiem. Skończony 8 tc, a wg usg 6,5 tc, nie widać tętna, jest duży krwiak i beta tez beznadziejna :( Mogę się jeszcze ze 2 dni połudzić, ale musiałby się zdarzyć cud :(
    Kurcze Nati,przykro mi bardzo, mam nadzieję, że jeszcze wszystko będzie ok

    Iwone, Nati74, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 18 września 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżycowo się zrobiło ale mam problem z godziną a ana jest tutaj decydująco ważna :)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 18 września 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Iness
    a ja nieśmiało pliss ...
    caffe wrote:
    No i oczywiście ja też :P

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa trzymam kciuki ( choc wtajemniczone wiedza jak nie lubie tego slodkiego kciukania) za powodzenie w kazdej sferze i tej zawodowej jak i tej rodzicielskiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2013, 18:19

    nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, Lucky, Bursztyn, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati - przekra wiadomosc, wiem co czujesz i wspolczuje z calego serca.miejmy nadzieje, ze jednak bedzie dobrze.

    Iwone, Nati74, nick nieaktualny, Lucky, Bursztyn, Andzia33, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze, że 22 września to 16dc :-) hahha odpowiada mi ta zabawa

    nick nieaktualny, Lucky, Iwone, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:50

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 18 września 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny - mam jeszcze cień nadziei, który pewnie rozwieje piątkowa beta.

    Zszokowało mnie to tym bardziej, że nie miałam ani plamień ani skurczów, nic co by mogło zwiastować kłopoty....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, Iwone, Andzia33, szczęśliwa 2, megan8 lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 września 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:50

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, Nati74, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Dzięki dziewczyny - mam jeszcze cień nadziei, który pewnie rozwieje piątkowa beta.

    Zszokowało mnie to tym bardziej, że nie miałam ani plamień ani skurczów, nic co by mogło zwiastować kłopoty....
    czasem niestety tak się zdarza....

    nick nieaktualny, Lucky, szczęśliwa 2 lubią tę wiadomość

‹‹ 1282 1283 1284 1285 1286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ