X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    inessa wrote:
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    dziewczyny wtroacajac sie do rozmowy o plamieniach to tez zdecydowanie poszlabym do lekarza, lepiej wiedziec co sie z nami dzieje i dlaczego.
    ja nadal bez zmian teraz pod dwoma kocami leze i zero poprawy z tego co wiem to mozna tylko paracetamol, na wszelki wypadek wzielam jedynie apap chociaz i tak nie licze na nic w tym cyklu alw jak czlowiek sie stara to zawsze jakis procent prawdopodobienstwa istnieje
    Angela, bardzo dobrze zrobilam ze skontaktowalas sie z lodzkim lekarzem, progesteron naprawde potrafi zdzialac cuda, nieustajaco wierze ze sie Wam uda :-)

    oj biedna ,zdrowiej szybko :)a mnie sztywnieje szyja i przez to cały kręgosłup aż mi w mięśniach słabo i piecze -ale nie wiem czy to w mięśniach czy właśnie w kręgosłupie ,i chyba mam tez wtedy ucisk na nerwy ehhh...

    wiesz ja tak miałam gdy miałam ucisk na rdzeń po operacji jest dużo lepiej ale powinnas odpoczywać no i też gimnastyka , masaże, relaks,

    Dziewczyny dzięki a zainteresowanie nasza adopcją mam nadzieje,że chociaż to nam się uda :)

    robiłam i tomografię i rezonans głowy -jest ok. niestety szyi tylko rtg i mam zniesienie naturalnej lordozy - am proste tam gdzie ma być krzywe a często czuje jak mi prąd chodzi w rękach czy nogach z prawej strony od szyi w dół jakiś ucisk musi być bo często ból promieniuje wzdłuż ramienia i na szyi takie mam miejsce co nie daj boże żeby mnie tam nacisnąć,pieczenia i słabość (niekiedy mam wrażenie ze mam ciało jak z waty i słabość czuję,aaa nie znoszę gorąca i często robi mi się strasznie gorąco (,w tych miejscach i nawet już mnie łopatki bolą i zebra ,czasem to nawet bardzo kluję od obojczyka do łopatki tak na wylot ciężko to opisać,od ortopedy mam skierowanie do rehabilitanta a ja nie mogę mieć zabiegów z prądem ,czy rozgrzewania bo jest masakra potem ,jeszcze idę teraz do reumatologa ,chociaż miałam badania pod tym kontem i niby ok, jedyne badanie co wyszło podwyższone to ANA 2 nie dużo ale to całościowo a musiałabym zrobić ANA3 zrobić płatne !!! żeby zbaczyć czy jakiś czynnik jest podwyższony czy po prostu jest w porzo bo to wszystko razem dało taki wynik ale jest jeszcze opcja teraz tak pomyślałam moze ten wynik wynikać z wykrytego ostatnio WZJG ...

    ale napłodziłam :P

    kochana ja miałam tak juz w ubiegłym roku o tej porze,że długopis czy widelec trzymałam w dwóch rękach a o reszcie nie wspomne ból, problemy z chodzeniem itd. to wszystko od odc. szyjnego. To nie są żarty idź szybko do neurochirurga niech da ci skierowanie na rezonans odcinka szyjnego. Kochana martwie się bardzo o Ciebie jak możesz to ogranicz choć troche dźwiganie a reszta to lekarz, chciałabym ci jakos pomóc ale nie wiem jak ? ! :)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    inessa wrote:
    Dzięki kochana spadł mi on chyba z nieba po róznych moich problemach i przejściach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mamy już koniec remontu naszej sypialni az chce się tylko tam być i...( ;) )
    a w sobote panele w drugim pokoju reszta jak bedą pieniądze. Pracy co nie miara jestem dzis zmęczona ale cieszę się bo jak narazie od wczesnego rana tylko ze mnie troszke krwi wyleciało, nie wiem czy wogóle mam to zaznaczać na wykrecie jako plamienie? doradźcie mi.
    Angela co tam słychac i Ciebie?

    jak chciałam zaznaczyć tylko lekkie krwawienie to od razu zaczyna nowy cykl wykres dlatego przez te 3dni zaznaczyłam plamienie...no chyba ze to termin @ to może być nowy cykl bo ja to jak widać zgłupiałam ze po 2tyg. od @ znów jakieś chocki...

    ja prawie plamień nie mam no ale jakies tam są i nie wiem czy je wogóle zaznaczać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    samira wrote:
    inessa wrote:
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    dziewczyny wtroacajac sie do rozmowy o plamieniach to tez zdecydowanie poszlabym do lekarza, lepiej wiedziec co sie z nami dzieje i dlaczego.
    ja nadal bez zmian teraz pod dwoma kocami leze i zero poprawy z tego co wiem to mozna tylko paracetamol, na wszelki wypadek wzielam jedynie apap chociaz i tak nie licze na nic w tym cyklu alw jak czlowiek sie stara to zawsze jakis procent prawdopodobienstwa istnieje
    Angela, bardzo dobrze zrobilam ze skontaktowalas sie z lodzkim lekarzem, progesteron naprawde potrafi zdzialac cuda, nieustajaco wierze ze sie Wam uda :-)

    oj biedna ,zdrowiej szybko :)a mnie sztywnieje szyja i przez to cały kręgosłup aż mi w mięśniach słabo i piecze -ale nie wiem czy to w mięśniach czy właśnie w kręgosłupie ,i chyba mam tez wtedy ucisk na nerwy ehhh...

    wiesz ja tak miałam gdy miałam ucisk na rdzeń po operacji jest dużo lepiej ale powinnas odpoczywać no i też gimnastyka , masaże, relaks,

    Dziewczyny dzięki a zainteresowanie nasza adopcją mam nadzieje,że chociaż to nam się uda :)

    robiłam i tomografię i rezonans głowy -jest ok. niestety szyi tylko rtg i mam zniesienie naturalnej lordozy - am proste tam gdzie ma być krzywe a często czuje jak mi prąd chodzi w rękach czy nogach z prawej strony od szyi w dół jakiś ucisk musi być bo często ból promieniuje wzdłuż ramienia i na szyi takie mam miejsce co nie daj boże żeby mnie tam nacisnąć,pieczenia i słabość (niekiedy mam wrażenie ze mam ciało jak z waty i słabość czuję,aaa nie znoszę gorąca i często robi mi się strasznie gorąco (,w tych miejscach i nawet już mnie łopatki bolą i zebra ,czasem to nawet bardzo kluję od obojczyka do łopatki tak na wylot ciężko to opisać,od ortopedy mam skierowanie do rehabilitanta a ja nie mogę mieć zabiegów z prądem ,czy rozgrzewania bo jest masakra potem ,jeszcze idę teraz do reumatologa ,chociaż miałam badania pod tym kontem i niby ok, jedyne badanie co wyszło podwyższone to ANA 2 nie dużo ale to całościowo a musiałabym zrobić ANA3 zrobić płatne !!! żeby zbaczyć czy jakiś czynnik jest podwyższony czy po prostu jest w porzo bo to wszystko razem dało taki wynik ale jest jeszcze opcja teraz tak pomyślałam moze ten wynik wynikać z wykrytego ostatnio WZJG ...

    ale napłodziłam :P

    kochana ja miałam tak juz w ubiegłym roku o tej porze,że długopis czy widelec trzymałam w dwóch rękach a o reszcie nie wspomne ból, problemy z chodzeniem itd. to wszystko od odc. szyjnego. To nie są żarty idź szybko do neurochirurga niech da ci skierowanie na rezonans odcinka szyjnego. Kochana martwie się bardzo o Ciebie jak możesz to ogranicz choć troche dźwiganie a reszta to lekarz, chciałabym ci jakos pomóc ale nie wiem jak ? ! :)

    to teraz jestem pewna ze to wszystko od szyjnego :O dziękie ze wspierasz słowem ,to tez ważne :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny, widze ze praktycznie kazda z nas wiele przeszla :-), miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :-)
    Angela czekamy na informacje od Ciebie :-)

    angela, samira lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i dupa - znaczy sie @ ;)

    Ale to w sumie nic dziwnego. Małż przyjechał już po owu - szansa była bardzo nikła że sie jeszcze załapie :(

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    oj dziewczyny, widze ze praktycznie kazda z nas wiele przeszla :-), miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :-)
    Angela czekamy na informacje od Ciebie :-)

    Aga, bo ci sie tabelka z tempką skończy - fajny ten tówj wykres :)

    bliska77, inessa lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anita9 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 21 lutego 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    anita9 wrote:
    grosza wrote:
    anita9 wrote:
    coś czuję po kościach że mnie zwolni z roboty a to się wiąże że chyba dziecko to już sfera marzenia teraz się zastanawiam nad sensem laparo+histeroskopia życie jest okropne , nie dość że córka szefa się na mnie wyżywa to jeszcze dzięki niej mam zapomnieć o dziecku :(:( same komplikacje

    nie stresuj się za bardzo, jeśli nie masz wpływu na zwolnienie , zawsze możesz zacząć się podlizywać :D
    ja żyję z myślą o zwolnieniu już długi czas (ponieważ co chwilę kogoś zwalniają ) myślę żeby jak najlepiej psychicznie podchodzić do pracy, a że ją bardzo lubię to luzuję

    wiesz grosza tylko u mnie jest mobbing wobec mojej osoby ze strony córki szefa , już nie wytrzymuję psychicznie i nie wiem co mam robić siedzę w necie i szukam pomocy bo jestem na skraju wyczerpania nerwowego :(jak możecie coś podpowiedzieć to proszę o pomoc co robić , moja lekarka namawia mnie na rezygnację z pracy dla mojego dobra już raz zaliczyłam załamanie nerwowe i dostałam xanax ale tylko na miesiąc żebym się uspokoiła bo niestety nie byłam w stanie nawet herbaty wypić by ręce mi nie drżały :(:(

    poczekać nowej pracy i wnieś sprawę do sądu o mobbing :O

    ----ale najpierw poszukać pomocy w inspekcji pracy ,tu masz linka wyszukaj województwo i masz tam napisane ze porady są bezpłatne ,możesz zadzwonić i porozmawiać ,ewentualnie się umówić na rozmowę !!!!!
    http://www.bip.pip.gov.pl/pl/bip/porady_wszystkie


    wczoraj w serialu "ukryta prawda" była taka sprawa babeczka była dręczona w pracy przez kierowniczkę i inne dziewczyny (namówione to tego przez ta kiero właśnie) a jak się dowiedziała ze jest w ciąży to było jeszcze gorzej ,kazała jej dźwigać ona przez to poroniła ale zwolniła się z pracy złożyła pozew do sądu i wygrała...(tam wchodził w grę romans męża dziewczyny z ta kiero co się dowiedziała potem)ale chodzi już o samo to jak ja tam traktowała ...dlatego nie daj się ..twoje zdrowie fizyczne i psychiczne nie jest warte tej pracy...

    Dzięki Samirko włąśnie próbuje czytać tę stronę którą mi podałś zobaczymy , a dzisiaj w pracy okazało się że nie tylko ja chcę odejść z pracy bo są jeszcze 2 osoby :):)nie jestem sama a koleżanka z dołu mi powiedziałą że ewidentnie widać że ona mnie gnębi psychicznie a więc inne osoby pracvujące w tej firmie też to widzą , przez ten stres nigdy nie zajdę a marzec się zbliża ciekawie się wszystko zapowiada pozdrawiam

    samira, grosza lubią tę wiadomość

    anita
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:38

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dzięki kochana spadł mi on chyba z nieba po róznych moich problemach i przejściach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mamy już koniec remontu naszej sypialni az chce się tylko tam być i...( ;) )
    a w sobote panele w drugim pokoju reszta jak bedą pieniądze. Pracy co nie miara jestem dzis zmęczona ale cieszę się bo jak narazie od wczesnego rana tylko ze mnie troszke krwi wyleciało, nie wiem czy wogóle mam to zaznaczać na wykrecie jako plamienie? doradźcie mi.
    Angela co tam słychac i Ciebie?

    Trzeba zaznaczyć - jakie by nie było to plamienie.
    Inessa u mnie bez zmian, tak jak napisałam w poprzednim poście - jeden dzień mniej - zostały 4 dłuuuuuuuuuuuugie dni - wciąż cierlpiwie mniej lub bardziej czekam....

    bliska77, inessa, samira, MartaDidinio lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    agafbh wrote:
    oj dziewczyny, widze ze praktycznie kazda z nas wiele przeszla :-), miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :-)
    Angela czekamy na informacje od Ciebie :-)

    Aga, bo ci sie tabelka z tempką skończy - fajny ten tówj wykres :)

    a dzieki, wykres owszem fajny ale obawiam sie ze to "dzieki" temu ze jestem przeziebiona nic poza tym niestety :-) (temp. w buzi i pod pacha w normie)

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela te cztery dni szybko zleca, my Ci w tym pomozemy :-), nie martw sie

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Nati74 wrote:
    agafbh wrote:
    oj dziewczyny, widze ze praktycznie kazda z nas wiele przeszla :-), miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej :-)
    Angela czekamy na informacje od Ciebie :-)

    Aga, bo ci sie tabelka z tempką skończy - fajny ten tówj wykres :)

    a dzieki, wykres owszem fajny ale obawiam sie ze to "dzieki" temu ze jestem przeziebiona nic poza tym niestety :-) (temp. w buzi i pod pacha w normie)

    Aga nie wypieraj myśli,że to dzidzia, wiem,że nie chcesz się rozczarować, ale..........., jest pięknie

    bliska77, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Angela te cztery dni szybko zleca, my Ci w tym pomozemy :-), nie martw sie

    Wiem,że mogę na Was liczyć i bardzo mi się to podoba - fantastycznie,że znalazłam się na tym forum i poznałam takie fajne duszyczki

    bliska77, inessa, samira, Bursztyn, polarmiś, MartaDidinio, megan8, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam smsa, od kobietki, którą poznałam w Białymstoku z wiadomością, że jest w ciąży , udało się - super, tylko,że ona była zdrowa, kłopot był z mężem, bardzo zazdroszczę , ale też bardzo się cieszę ...

    bliska77, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela milo nam i wzajemnie (pozwolilam sobie wypowiedziec sie w imieniu nas wszystkich przepraszam ale jestem pewna ze wszystkie myslimy tak samo)
    co do mysli o dzidzi, wiesz masz racje, wole nie robic sobie nadziei, nie chce sie rozczarowac po raz kolejny ...
    dziewczynki, spokojnej nocki ja juz ide spac bo naprawde fatalnie sie czuje ale nawet lezac w lozku musialam sie z Wami skontaktowac (pisze z tel dlatego bez polskich znakow)
    wszystkiego dobrego, do jutra :-)

    inessa, angela, samira, Bursztyn, MartaDidinio lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 21 lutego 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowych.... do jutra !

    inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane dobrej nocy jestem padnięta dzisiaj po sprzataniu ale jest ślicznie. Do uslyszenia jutro, mam nadzieję :)

    angela, samira, bliska77 lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 21 lutego 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. Dzisiaj zalozylam konto na ovufriend z nadzieja na znalezienie rad, informacji ktore pomoga w staraniach o dzidziusia.. probujemy juz pol roku po poronieniu w lipcu zeszlego roku, ale poki co bez skutku... :( a zegar tyka nieublaganie.. ghrrr...

    samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Klubie Ewa76.

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 22 lutego 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam cieplutko ewa76

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ