Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powiem mu. Problem ze jak bedzie tylko tak chodzil, no to juz za Chiny do domu nie wroci...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Krycha! Suwak ze zrzucaniem kilogramow naprawde dziala?
    Kuwa siedze w pracy z rozpietymi spodniami...
    Ja mam takie na gumce ;) polecam ;)

    Simba, satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja mam takie na gumce ;) polecam ;)
    Nic nie chce mowic, ale jak tylko wracam do domu, to zrzucam ciuchy i pakuje sie w ciazowe legginsy O.o

    moremi, Reni, BISCA, nick nieaktualny, satori, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Paszczu podrzuc jakis ogarek to bedzie jasniej.Chuop mnie dzis zastrzelil prosba.Chce golabki!! N znow!!

    Swoj chlop !

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pacz biscuit na co trafilam przy okazji sprawdzania czy to ten sam lek.
    https://lareinedelapma.wordpress.com/2014/11/12/cetrotide-vs-orgalutran/

    nie znam ani jednego, ani drugiego. U mnie przepisuja decapeptyl 28 jours ( jedno klucie i 28 dni dzialania)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, jak Twoj i moj plan sie uda to bedziemy mialy transfer tego samego dnia :)
    Chcesz mnie za pare ?

    Reni, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, malgos741, satori, Mimbla, beates, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Reni, jak Twoj i moj plan sie uda to bedziemy mialy transfer tego samego dnia :)
    Chcesz mnie za pare ?

    pewnie, że tak

    żałobę po Bursztynie już przeszłam

    moremi, nick nieaktualny, satori, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry
    kac
    Tomus juz nie ma tempki tylko placki
    chyba wypije bulion knorra

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    pewnie, że tak

    żałobę po Bursztynie już przeszłam

    :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domu. Jem gołąbki ;) Ale.ruskie ;)
    Kupiłam sobie kolejne spodnie na gumce. Wg mojej rodzicielki za ciasne. Jak jej wytłumaczyć ze teraz w ciąży nie nosi się worków? Ręcznie? ;)

    malgos741, satori, moremi, ComeToMeBaby, BISCA, Mimbla, nick nieaktualny, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • satori Autorytet
    Postów: 353 2138

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poniedziałkowo
    Pierwiastka bardzo Ci współczuję <3

    Bisca i Reni trzymam żebyście się sparowały :)
    Kometka <3 i widzisz - wyhodowałaś. Mocno zaciskam za sobotę.
    Sabinka <3 ja trzymam za badania a Ty się nie denerwuj a potem się zamienimy :)

    Ja potrzebuję gaci na gumce już! Natychmiast! Mam leginsy ale mnie cisną. Wszystko mnie ciśnie. Potrzebuję gaci na niecisnącej gumce :)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, pierwiastka, BISCA, Reni, Mimbla, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa super ,ciesze sie bardzo :-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 lutego 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka jak to jest, dziecko chore, a Ty pijesz? A jak będzie trzeba do lekarza? Czy byłaś, bo miałaś iść?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 18:59

    moremi, Aasiula, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 15 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór
    Nowy cykl rozpoczęty :)
    Wizyta w klinice Artrmida u doktora 24 lutego na 13
    To zaczynamy walkę na dobre :)

    moremi, Reni, ComeToMeBaby, malgos741, BISCA, Mimbla, Dziobak, beates, paszczakin, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, satori, nick nieaktualny, sandra80, gosia7122 lubią tę wiadomość


  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula to się teraz zacznie


    Za parę dni, proszę pana, to się dopiero zacznie: wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy…

    moremi, Aasiula, malgos741, BISCA, nick nieaktualny, Mimbla, nick nieaktualny, Mega, satori lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie piękna forumowA gromadka dzieciuf :) :)

    iwcia77, satori, sandra80 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam monitoring

    już się nie mogę doczekać

    muszę się ogarnąć

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b45b03979d13.jpg

    BISCA, nick nieaktualny, Mimbla, ComeToMeBaby, beates, Mega, iwcia77, moremi, satori, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    satori wrote:
    Witam poniedziałkowo
    Pierwiastka bardzo Ci współczuję <3

    Bisca i Reni trzymam żebyście się sparowały :)
    Kometka <3 i widzisz - wyhodowałaś. Mocno zaciskam za sobotę.
    Sabinka <3 ja trzymam za badania a Ty się nie denerwuj a potem się zamienimy :)

    Ja potrzebuję gaci na gumce już! Natychmiast! Mam leginsy ale mnie cisną. Wszystko mnie ciśnie. Potrzebuję gaci na niecisnącej gumce :)
    Dobra. Ty się bój za mnie ja za Cię. Pasuje. ;)
    Zagladasz na fioletowa stronę? Ja czytam Ale nie nadążam. Na wrzesniowkach wczoraj omawaly wózki. Ja dalej niż do prenatalnych i kolejnej wizyty nadal nie wybiegam ;) fajne tam sa dziewczyny i mamy 4 w ciąży bliźniaczej, w tym dwie w jednojajowej :) Ale zdecydowanie za nimi nie nadążam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 19:52

    moremi, satori lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jutro mam monitoring

    już się nie mogę doczekać

    muszę się ogarnąć

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b45b03979d13.jpg
    No. Makijażu na twarzy robić na jutro nie musisz ;) a będzie ten dochtor jak z gazety dla gejów? ;)

    BISCA, Reni, ComeToMeBaby, iwcia77, moremi, satori lubią tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smutno tu

    buuuuu

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 13351 13352 13353 13354 13355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ