Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-) co słychać :-)

    Simba lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Syn :-) Tez kce syna. No, corke tez wezme, ale jak moge sobie zyczyc i wolec, to zycze i wole syna.
    No chłopaki są fajowe...:) Ale ja już mam cały dom chłopów - w każdym przekroju wiekowym..nawet kot....jedynie ja i moja kotka Rózia..:) Więc dla równowagi chcę dziewuchę....:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 15:13

    nick nieaktualny, ivf-ivf, Simba, caffe, satori lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Kasuj natychmiast, w przypadku inessy jest to wyjatkowo niefortunne okreslenie niestety...


    A skąd ja mam to niby wiedzieć? Gabriel kojarzy mi się z aniołem, ot takie skojarzenie.

    nick nieaktualny, Simba, efcia lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A skąd ja mam to niby wiedzieć? Gabriel kojarzy mi się z aniołem, ot takie skojarzenie.
    Spokojnie - to na pewno nie było w tym znaczeniu użyte...Inessa miała wcześniej siedem poronień, nazywała je swoimi aniołkami - ale tu jest to w innym kontekście - na pewno by zrozumiała....

    nick nieaktualny, ivf-ivf, Simba, caffe, efcia lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Cześć,
    Ech....widzę ze dalej tu ciężki zaduch. Niech ta wiosna juz przychodzi to może nastroje bedą lepsze
    U mnie deszcz ze śniegiem :/ marze o słońcu
    Komu kawy???
    Wacia <3 trzymaj sie dziewczyno!
    Mnie sie wydawało ze odkąd mam Francesco to koszmar straty córy gdzieś sie we mnie zaszył i przestane o tym myślec. Niestety myliłam sie. Od kilku dni męczą mnie wspomnienia, zamykam oczy i mam to wszystko znów przed sobą. Okropne uczucie :/
    Miłego dnia!
    Natku, zadne slowa Cie nie pociesza, ale ja obstawiam ze Twoja Anielica wiedziala, ze baby maja przesrane na tym lez padole, wiec wrocila jako facet <3

    nick nieaktualny, BISCA, efcia, moremi, Natka_79, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Spokojnie - to na pewno nie było w tym znaczeniu użyte...Inessa miała wcześniej siedem poronień, nazywała je swoimi aniołkami - ale tu jest to w innym kontekście - na pewno by zrozumiała....



    A to przykre bardzo, ale i dające nadzieję, że zawsze jest szansa :-) mi się Gabriel bardzo podoba :-)

    Bozia3, Simba, caffe, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A to przykre bardzo, ale i dające nadzieję, że zawsze jest szansa :-) mi się Gabriel bardzo podoba :-)
    ja niestety mam złe skojarzenia, bo jedynego, którego znałam - to był zbok, który w parku machał fujarą z krzaków - taki wiesz, co odchyla płaszcz i straszy i cieszy się, kiedy się ucieka...My z koleżankami nie uciekłyśmy, a zaczęłysmy z nim gadać...No i tym sposobem poznałam Gabriela...:) hehe

    Simba, *aga*, caffe lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja niestety mam złe skojarzenia, bo jedynego, którego znałam - to był zbok, który w parku machał fujarą z krzaków - taki wiesz, co odchyla płaszcz i straszy i cieszy się, kiedy się ucieka...My z koleżankami nie uciekłyśmy, a zaczęłysmy z nim gadać...No i tym sposobem poznałam Gabriela...:) hehe


    Ekshibicjonista znaczy :-P, przez te skojarzenia to mi mojego Antoniego na forum pomówili ;-)

    Bozia3, Simba, *aga*, caffe, satori lubią tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już od razu ekshibicjonista....po prostu był nie pewny czy ma dużego, średniego czy mini i nikt mu nie chciał powiedzieć , bo od razu wszystkie uciekają jakby diabła zobaczyły ;-)

    Dzień dobry....nie wiem jakim cudem ale dobry ;-)

    nick nieaktualny, Bozia3, efcia, ivf-ivf, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny dzien :)

    nick nieaktualny, malgos741, ivf-ivf, efcia, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Mimbla, satori lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Już od razu ekshibicjonista....po prostu był nie pewny czy ma dużego, średniego czy mini i nikt mu nie chciał powiedzieć , bo od razu wszystkie uciekają jakby diabła zobaczyły ;-)

    Dzień dobry....nie wiem jakim cudem ale dobry ;-)
    Próbowałyśmy z niego wyciągnąć - o co mu chodzi??? Ale on jakoś enigmatycznie odpowiadał....że tak się jakoś porobiło z nim, że to przez kobietę - no jakieś głupoty opowiadał...a my byłyśmy młode i głupie, cieszyłyśmy się, że taki okaz udało się nam poznać...hehe bez ucieczki..:) Boshh co to były za czasy - miałam może z 14 lat...gdyby moja matka wiedziała, z kim ja gadam...:)

    *aga*, ivf-ivf, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opracowuję rekord bibliograficzny.....mam artykuł i trzech autorów: Li Y., Liu Y., Liu H. - ja pierdziu, jak oni się odróżniają? :)

    ivf-ivf, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam dzisiaj po kredki , chyba 7 komplet w tym roku....ale po drodze był reserved i okazało się że jestem nie gospodarna i kupiłam sobie parę rzeczy. Mijałam lotto i myślę puszczę za 2,5 los i o 14 wygrałam 520 zł. Tym sposobem wyszło że całkiem nieźle mi poszło, wyszłam na zakupach na zero :-)

    Chyba częściej muszę sobie coś kupować ;-)

    Simba, efcia, ivf-ivf, malgos741, nick nieaktualny, caffe, paszczakin, sandra80, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, nick nieaktualny, satori lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Pojechałam dzisiaj po kredki , chyba 7 komplet w tym roku....ale po drodze był reserved i okazało się że jestem nie gospodarna i kupiłam sobie parę rzeczy. Mijałam lotto i myślę puszczę za 2,5 los i o 14 wygrałam 520 zł. Tym sposobem wyszło że całkiem nieźle mi poszło, wyszłam na zakupach na zero :-)

    Chyba częściej muszę sobie coś kupować ;-)
    no super!! ja też jestem mało gospodarna, na dodatek nigdy nic nie wygrywam...:)

    *aga* lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Próbowałyśmy z niego wyciągnąć - o co mu chodzi??? Ale on jakoś enigmatycznie odpowiadał....że tak się jakoś porobiło z nim, że to przez kobietę - no jakieś głupoty opowiadał...a my byłyśmy młode i głupie, cieszyłyśmy się, że taki okaz udało się nam poznać...hehe bez ucieczki..:) Boshh co to były za czasy - miałam może z 14 lat...gdyby moja matka wiedziała, z kim ja gadam...:)


    On chyba miał szczęście, ze takie entuzjstki swoich atrybutów poznał :-P dziś nie do pomyślenia, coś takiego.

    *aga*, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga gratulacje, fajna wygrana :-) ja nic nie wygrywam, bo nie gram.

    Bozia3, *aga* lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też Gabriel się podoba..

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Pojechałam dzisiaj po kredki , chyba 7 komplet w tym roku....ale po drodze był reserved i okazało się że jestem nie gospodarna i kupiłam sobie parę rzeczy. Mijałam lotto i myślę puszczę za 2,5 los i o 14 wygrałam 520 zł. Tym sposobem wyszło że całkiem nieźle mi poszło, wyszłam na zakupach na zero :-)

    Chyba częściej muszę sobie coś kupować ;-)

    wow 520 zeta :D
    moja jedyna w życiu wygrana to 2 świeczki zapachowe z konkursu Rafaello ( pachna kokosem)
    i 150zł w toto lotku "numerek"

    ivf-ivf, Bozia3, *aga*, Mimbla, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    On chyba miał szczęście, ze takie entuzjstki swoich atrybutów poznał :-P dziś nie do pomyślenia, coś takiego.
    myśmy się nie zachwycały jego atrybutem, tylko zjawiskiem...o co mu chodzi i po co to robi...i dlatego takie byłyśmy dumne, że się nam udało takie dziwadło namierzyć i jeszcze z nim pogadać....:)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to masz dziś fajny dzień ;)

    efcia, ivf-ivf, *aga* lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
‹‹ 13368 13369 13370 13371 13372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ