Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pipusia wrote:
    heh ja tam wole w cipiemanie, wg mnie przyjemniejsze no ale o gustach sie nie dyskutuje....a nie zauwazyłas u siebie bezgłosnych bąków? ;)

    skąd u ciebie taka fascynacja bąkami??

    myślę, że jesteś flatufilem!

    Simba, iwcia77, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    i dzien dobry, doczytalam was w miare szybko, bo pol postow pusta.. ze tez Wam sie chce... moge wam zaoferowac kurs wdupiemania ;) ja jestem bardzo, ale to bardzo dobra we wdupiemaniu ;)

    Bo sa w zyciu rzeczy wazne i wazniejsze.. Np dzis okazalo sie, ze wazniejsza rzecza wedlug mojej pani dyrektor jest to, zeby w liczbach typu fefnascie tysiecy i pol byly przerwy co 3 cyfry i kropka przed ulamkiem ;) Nie to, ze excel np robi to zupelnie inaczej, ma tak byc i juz. Wiec poranek spedzilam kasujac kropki i zastepujac przecinki kropkami! Ach, jak dobrze widziec sens i potrzebe w swoich dzialaniach ;) czuje sie taka wazna ;)


    Ja w mojej pracy sama sobie narzuciłam standard przerw co trzy cyfry a kropki - które zwyczajowo wstawia mój małż Anglik - zastępuję przecinkami....;-) Nienawidzę poprawiać takie pierdoły w ofertach czy fakturach, ale robię to często bo sądzę że to rzeczywiście dużo czytelniej wygląda.

    Swoją drogą byłam przekonana że we Francji etc krajach ościennych - dominuje kropka, tak samo jak w Anglii.


    paszczakin, malgos741, iwcia77, moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    skąd u ciebie taka fascynacja bąkami??

    myślę, że jesteś flatufilem!
    Jest nawet taka ksiazka - Sztuka pierdzenia :)

    nick nieaktualny, iwcia77, moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 22 lutego 2016, 17:45

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jest nawet taka ksiazka - Sztuka pierdzenia :)

    nawet wspominają o koleżance

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/07a5340f9370.jpg

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mój poniedziałek do dupy!! Po pierwsze Tsh najgorsze ze wszystkich wyników jakie miałam, tak jakbym się nie leczyła. Może Visanne podwyższa?? Już kurna nie wiem.Po drugie musimy robić M aparat i nie skończy się na jednym . Nie dość że zęby krzywe to jeszcze szczęka jakaś nie taka. W tym roku komunia , wydatek, a ostatnio bardzo krucho z kasą, no ale jakoś damy radę !

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zinnia wrote:
    I mój poniedziałek do dupy!! Po pierwsze Tsh najgorsze ze wszystkich wyników jakie miałam, tak jakbym się nie leczyła. Może Visanne podwyższa?? Już kurna nie wiem.Po drugie musimy robić M aparat i nie skończy się na jednym . Nie dość że zęby krzywe to jeszcze szczęka jakaś nie taka. W tym roku komunia , wydatek, a ostatnio bardzo krucho z kasą, no ale jakoś damy radę !
    A usuwać też musicie? Bo ja się wycofałam z prostowania, gdy się okazało, że muszę małemu usuwać 4 stałe....To już wolę, żeby nie miał idealnie prostych... i w sumie po rozmowie lekarka mnie poparła...Bo sam aparat jak wystarczy, to do przeżycia....

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia nie musimy na szczęście :)

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A usuwać też musicie? Bo ja się wycofałam z prostowania, gdy się okazało, że muszę małemu usuwać 4 stałe....To już wolę, żeby nie miał idealnie prostych... i w sumie po rozmowie lekarka mnie poparła...Bo sam aparat jak wystarczy, to do przeżycia....


    My usuwalismy w wakacje 6 zębów mlecznych, nie wypadały, a bokiem rosly stałe, po usunięciu weszły na swoje miejsce, też mamy aparat.

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    My usuwalismy w wakacje 6 zębów mlecznych, nie wypadały, a bokiem rosly stałe, po usunięciu weszły na swoje miejsce, też mamy aparat.
    ale to wiesz...co innego - mleczne to mogłam mu siekać ile wlezie..ale stałe usuwać...trochę szkoda...

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś trzeba się będzie z tym wszystkim zmierzyć i do tego to tsh, w listopadzie miałam już ładne 1,8 w styczniu już było 3,3 a teraz 4,5 :(

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale to wiesz...co innego - mleczne to mogłam mu siekać ile wlezie..ale stałe usuwać...trochę szkoda...


    Wiem, ale najpierw sluchałam, ze mlecznych się nie wyrywa bo zęby najdą na siebie, a potem akcja usuwanie :-)

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Wiem, ale najpierw sluchałam, ze mlecznych się nie wyrywa bo zęby najdą na siebie, a potem akcja usuwanie :-)
    a to fakt...u mojego tez nie chcieli usuwać, a psuły się na potęgę - a on oporny na stomatologów - darł się tak, że nie było na niego mocnych. W rezultacie skończyło się tym, że dostałam skierowanie do szpitala i razem z dziećmi chorymi - leczono go pod narkozą. Pierwsza narkoza - plomby i kanałowe niektórych, druga narkoza - plombowanie leczonych..Na szczęście wyrósł z tego i teraz lubi już chodzić do lekarza...

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zinnia wrote:
    Jakoś trzeba się będzie z tym wszystkim zmierzyć i do tego to tsh, w listopadzie miałam już ładne 1,8 w styczniu już było 3,3 a teraz 4,5 :(


    A na NFZ nic nie załatwisz? My chodzimy prywatnie, ale mam koleżankę co chodzi fo ortodonty na fundusz, nie ma żadnej refundacji aparatu? Aparat gora-dol to duży wydatek niestety...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    A na NFZ nic nie załatwisz? My chodzimy prywatnie, ale mam koleżankę co chodzi fo ortodonty na fundusz, nie ma żadnej refundacji aparatu? Aparat gora-dol to duży wydatek niestety...

    Do 12 roku życia jest za darmo, tylko musimy poszukać. Z tym że nie w moim mieście , musiałabym jeździć i na taką wizytę długo się czeka jak na to NFZ. Ta ortodonta wydaje się konkretna i jest na miejscu, więc raczej się zdecydujemy

    ivf-ivf, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zinnia wrote:
    Do 12 roku życia jest za darmo, tylko musimy poszukać. Z tym że nie w moim mieście , musiałabym jeździć i na taką wizytę długo się czeka jak na to NFZ. Ta ortodonta wydaje się konkretna i jest na miejscu, więc raczej się zdecydujemy


    Chociaż się zorientuj :-) może coś załatwisz.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobię :)

    ivf-ivf lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie bawicie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Dziobak Ty i tak masz jakoś więcej wolnego, niż my - chyba, że sobie tak organizujecie...
    Jaki tam jest system feriowo-wakacyjny - taki jak w PL?
    Mamy tydzien wolnego co 2 misiace. Tak srednio, wiec sie rowno pracuje. I 11 dni na wielkanoc. Za to krotsze wakacje, ale zaraz po rozpoczeciu roku jest tydzien ferii jesiennych.
    Nie narzekam, bo jest ok, ale ten rok szkolny jest takis beznadziejny...

    nick nieaktualny, Bozia3, *aga*, nick nieaktualny, BISCA, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Mamy tydzien wolnego co 2 misiace. Tak srednio, wiec sie rowno pracuje. I 11 dni na wielkanoc. Za to krotsze wakacje, ale zaraz po rozpoczeciu roku jest tydzien ferii jesiennych.
    Nie narzekam, bo jest ok, ale ten rok szkolny jest takis beznadziejny...
    O ale super... Podoba mi się taki system. Machnij Helenkę, to znów będzie dużo wolnego ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, *aga* lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 13406 13407 13408 13409 13410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ