X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci małe się niestety szybko psują. Naprawi się. :)

    A ja się czuję jak szmatka, którą ktoś starł podłogę i to tak konkret. Rano bylo super, a teraz nie mogę zupełnie jeść bo mnie odrzuca, od 14 wegetuję w łóżku spiąc i nie śpiąc na zmianę. Wszystko mnie boli, do tego dreszcze i gorączka. Jeszcze się coś cholera przyplącze :(

    Magdala lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry .
    Ruda jak czujesz się kijowo to dobrze . Znaczy wszystko idzie dobrym torem :-)

    Magdala, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica... kurde ale jak tak nie chce :D Na szczescie dzisiaj troszke lepiej, co prawda nadal kiepsko z jedzeniem, chociaz akurat moj organizm stwierdzil, ze poranne nudnosci sa passe, i poszedł w drugą stronę. Czyści mnie okrutnie. Ale ogólnie samopoczucie zdecydowanie lepsze, nie telepie mnie tak jak wczoraj :).

    No i śniegem nasypało, pewnie stopnieje do wieczora, ale rano przynajmniej ladnie biało było :D

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudeńko kochana! Gratuluję! : ) Ja za 4 dni testuję ; )

    Ruda Paskuda, beates lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    U tesciowej był, a przeca tesciowa to zuuoo! Zepsula Ci Adaska. :-P
    Jest to logiczne ;-) Naprawie go jakos. Do nastepnego razu daleko ;-)

    krycha.stara, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocie trzymam kciuki :)

    BlackCatNorL lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackCatNorL wrote:
    Rudeńko kochana! Gratuluję! : ) Ja za 4 dni testuję ; )


    Czemu wykres schowany ? :)
    Powodzenia!

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrawa , jak się czujesz ?

    Godzina "W" się zbliza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z serii "Dziwne sny":

    Byłam gdzieś po zmroku i wylaziły zombiaki. I spotkałam taką małą dziewczynkę zombie, ale chciała mi pomóc i próbowała mnie schować. I się okazało, że zombiaki wychodzą z portalu, który otwiera jakiś taki zombie master. I znalazł mnie u tej dziewczynki, która próbowała mnie schować i zaczęłam udawać zombiego i on sie na to nabrał. Potem o świcie powiedziałam, że muszę wracać, przyszłam do domu a tam dwie laski ryczą, że zombiaki były w domu i wszystko porozwalane. Na to zjawiła się moja psiapsióła i mówi, że to że wszystko porozwalane to nic, ściągnęła jedną z tych płaczących lasek z łóżka, podnosi materac, a tam ukrywający się zombiak. I potem się okazało, że zrobili (nie wiem kto) z domu centrum ostrzegania przed zombiakami. Pomontowali rolety na oknach i alarmy jakieś. Tylko że przyszły zombiaki a jedna z tych lasek co były nie domknęła drzwi i wlazły do domu. A potem siedziałam z nimi na kanapie i gadałam :D

    Kto mnie przebije! No kto?! :D

    BlackCatNorL, villemo_gbm, AsiaPoli, Sabina, beates lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nu to mam wyniki bety...

    2016-12-05 08:05:24 6226,30mIU/ml
    2016-12-03 08:04:01 2622,60mIU/ml

    A progesteron to mi wywindował pod sufit...

    Progesteron 51,20ng/ml

    Chyba zacnie :)

    kicia 123, BlackCatNorL, villemo_gbm, Dziobak, gosia7122, Dobrawa, AsiaPoli, Magdala, BISCA, Sabina, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Czemu wykres schowany ? :)
    Powodzenia!
    Aaaa bo się tak wyłączyłam na cały miesiąc i nic nie notowałam...
    Byłam zajęta "chodzeniem po ścianach" - rzuciłam papierosiska definitywnie! : ) Teraz w nagrodę żądam dziecia w brzuchu! : )

    Ruda Paskuda, krycha.stara, BISCA, Dziobak, Sabina, beates, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Kocie trzymam kciuki :)

    Czymej, czymej! ; )

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Z serii "Dziwne sny":

    Byłam gdzieś po zmroku i wylaziły zombiaki. I spotkałam taką małą dziewczynkę zombie, ale chciała mi pomóc i próbowała mnie schować. I się okazało, że zombiaki wychodzą z portalu, który otwiera jakiś taki zombie master. I znalazł mnie u tej dziewczynki, która próbowała mnie schować i zaczęłam udawać zombiego i on sie na to nabrał. Potem o świcie powiedziałam, że muszę wracać, przyszłam do domu a tam dwie laski ryczą, że zombiaki były w domu i wszystko porozwalane. Na to zjawiła się moja psiapsióła i mówi, że to że wszystko porozwalane to nic, ściągnęła jedną z tych płaczących lasek z łóżka, podnosi materac, a tam ukrywający się zombiak. I potem się okazało, że zrobili (nie wiem kto) z domu centrum ostrzegania przed zombiakami. Pomontowali rolety na oknach i alarmy jakieś. Tylko że przyszły zombiaki a jedna z tych lasek co były nie domknęła drzwi i wlazły do domu. A potem siedziałam z nimi na kanapie i gadałam :D

    Kto mnie przebije! No kto?! :D
    Ja! Wczoraj w aucie krzyknęłam do męża: "uważaj sarna"! Nie było sarny na drodze. Ale ja ją widziałam... trochę ... chyba... yyyyy.... ;/ : )

    Sabina, beates lubią tę wiadomość

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Nu to mam wyniki bety...


    Chyba zacnie :)

    Zacnie!

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paskuda, bedziesz matkiem jak nic! :-)
    Gratulacje raz jeszcze!

    BISCA, Sabina, beates, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates:)
    Ja to przedewszystkim ciezka jestem,nogi opuchniete,od kilku dni wszystko mnie swedzi,ale dzielnie czekam do godziny zero
    Jeszczemusimy wozek zamowic,
    Tym razem chce tez miec lezaczek- chustawke w razie w.A ty masz taki? Przydaje sie? Jak tam kubus ?

    Wszyscy w domu :)
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Ciaze ciazami ale piernikow zesta juz napiekly? Okna pomyly? Choinke ubraly? Prezenty kupily? U spowiedzi byly?

    Tak.

    krycha.stara, BISCA, Dziobak, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas prezenty prawie wszystkie zakupione. Zostali nam jedynie dziadkowie mojego, co do których brak nam trochę pomysłów niestety. Pierniki jesio nie, choinka też trochę później, ale może w weekend siądziemy z młodzieżą :)

    beates lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, podczytuję Was od czasu do czasu. Nie piszecie wiele, tak jak kiedyś, więc jestem w miarę na bieżąco. Coś nie wiedzę Moremi, Asiuli, Comety, Waci... co tam u nich? ...bo u mnie bez zmian. Gratuluję nowych dzieci i ciąż! Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam serdecznie! :-*

    Dobrawa, Ruda Paskuda, BISCA, Sabina, beates, Magdala, kicia 123, moremi, iwcia77, Lucky lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Z serii "Dziwne sny":

    Byłam gdzieś po zmroku i wylaziły zombiaki. I spotkałam taką małą dziewczynkę zombie, ale chciała mi pomóc i próbowała mnie schować. I się okazało, że zombiaki wychodzą z portalu, który otwiera jakiś taki zombie master. I znalazł mnie u tej dziewczynki, która próbowała mnie schować i zaczęłam udawać zombiego i on sie na to nabrał. Potem o świcie powiedziałam, że muszę wracać, przyszłam do domu a tam dwie laski ryczą, że zombiaki były w domu i wszystko porozwalane. Na to zjawiła się moja psiapsióła i mówi, że to że wszystko porozwalane to nic, ściągnęła jedną z tych płaczących lasek z łóżka, podnosi materac, a tam ukrywający się zombiak. I potem się okazało, że zrobili (nie wiem kto) z domu centrum ostrzegania przed zombiakami. Pomontowali rolety na oknach i alarmy jakieś. Tylko że przyszły zombiaki a jedna z tych lasek co były nie domknęła drzwi i wlazły do domu. A potem siedziałam z nimi na kanapie i gadałam :D

    Kto mnie przebije! No kto?! :D
    albo za długo grałaś w pokemony, albo się naoglądałaś filmu o Wołyniu...;)

    krycha.stara lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 13767 13768 13769 13770 13771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ