X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, gratulacje! :-) :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze pierwsza wizyta dopiero 15 grudnia, a ja stresa mam straszliwego. Poszłabym wcześniej ale gin nie ma wolnych terminów, a i wiem że przecież nie będzie nic widać wcześniej. Eh eh... niby druga ciąża powinna być spokojniejsza, ale w pierwszej jakoś się tak nie denerwowałam. Może dlatego że nie wiedziałam na początku że w niej jestem :P

    kicia 123, Sabina lubią tę wiadomość

  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby druga ciąża powinna być spokojniejsza, ale w pierwszej jakoś się tak nie denerwowałam. Może dlatego że nie wiedziałam na początku że w niej jestem :P[/QUOTE]
    trzecia była najbardziej stresującą ciążą także spokojnie dobrze się mówi ale musisz wytrzymać ja specjalnie poszłam dopiero w 7 tygodniu żeby serce usłyszeć

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzbrajam sie w cierpliwosc. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok przez te 2 tygodnie.

    Mega lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, gratulacje !!!!!!!!!
    Spokojnej ciazy :-)

    Mega lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Na razie to jest mega niespokojnie. Eh eh. Dzisiaj zrobiłam drugi raz test i krecha blada dalej jak była. Nic ciemniejsza, nawet wrażenie mam że jaśniejsza trochę. No i oczywiście zaczynam sobie wkręcać czarne scenariusze (jak to ja). No ale z drugiej strony - co ma być to będzie. Nawet jak się nie uda to nic nie poradzę dopóki nie pogadam z ginem, a do tego dwa tygodnie więc poproszę mnie strzelić od czasu do czasu żebym nie panikowała.

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, jak sie martwisz to idz na bete. Np jutro i w poniedzialek. Przyrost potwierdzi prawidlowo rozwijajaca sie ciaze
    Ale tego niepokoju i tak sie do konca nie pozbedziesz :-P . U mnie juz 26 tc a dalej mam leki i schizy ;-) .

    Mega, Ruda Paskuda, moremi lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    Co ja widzę? Ruda gratulacje <3

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz 3 tygodnie siedziałam w domu na l4. Nerki dały mi popalic, a konkretnie to piasek w lewej nerce. Cykl mi się wydłużylo do 38 dni. Aż na betę poleciałam po 2 wizirowych testach, bo się wystraszylam. Brałam silne leki a do wczoraj zastrzyki przeciwbolowe. Ale beta 1,5 w poniedziałek. A wczoraj przyszła @. Dawno się tak nie cieszyłam na jej widok.
    Planuję już w poniedziałek iść do pracy. Zobaczymy czy dam radę.
    8.12 do gina na wizyte.

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dzięki... chyba się bujnę jutro na tą krew. Powiedzcie mi - wiem że to lajkonikowe pytanie ale nigdy się w to nie bawiłam:

    42 β-hCG wolna podjednostka - do analizy FMF SUROWICA 1 67
    145 hCG – gonadotropina kosmówkowa SUROWICA 1 40

    Któro to będzie? ;)

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzięki dziewczyny.

    Na razie to jest mega niespokojnie. Eh eh. Dzisiaj zrobiłam drugi raz test i krecha blada dalej jak była. Nic ciemniejsza, nawet wrażenie mam że jaśniejsza trochę. No i oczywiście zaczynam sobie wkręcać czarne scenariusze (jak to ja). No ale z drugiej strony - co ma być to będzie. Nawet jak się nie uda to nic nie poradzę dopóki nie pogadam z ginem, a do tego dwa tygodnie więc poproszę mnie strzelić od czasu do czasu żebym nie panikowała.
    Idź na betę, sprawdź przyrost i będziesz spokojniejsze

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzięki dzięki... chyba się bujnę jutro na tą krew. Powiedzcie mi - wiem że to lajkonikowe pytanie ale nigdy się w to nie bawiłam:

    42 β-hCG wolna podjednostka - do analizy FMF SUROWICA 1 67
    145 hCG – gonadotropina kosmówkowa SUROWICA 1 40

    Któro to będzie? ;)
    Beta hcg

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wracaj do zdrowia.

    Mega lubi tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Mega wracaj do zdrowia.
    Dzięki. Najgorsze mu wrogowi nie życzę takiego bólu.
    I jeszcze za ścianą mam remont. Taki generalny. Ze zrywaniem paneli z podłóg, płytek. Nawet podejrzewam że ściany wyburzaja, taki huk i wibracje że mi się drzwi od kibla otwierają. Masakra.

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Dzięki. Najgorsze mu wrogowi nie życzę takiego bólu.
    I jeszcze za ścianą mam remont. Taki generalny. Ze zrywaniem paneli z podłóg, płytek. Nawet podejrzewam że ściany wyburzaja, taki huk i wibracje że mi się drzwi od kibla otwierają. Masakra.

    Biedna Mega :-( ciesz się, że nie masz remontu generalnego budynku (ja mam od sierpnia). Nie dość, że hałas, to okna pozaklejane i na rusztowaniach słychać same przekleństwa O.o po polsku i ukraińsku.

    Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Biedna Mega :-( ciesz się, że nie masz remontu generalnego budynku (ja mam od sierpnia). Nie dość, że hałas, to okna pozaklejane i na rusztowaniach słychać same przekleństwa O.o po polsku i ukraińsku.
    Od sierpnia? Masakra

    Reni lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja teraz.

    Qurwa

    Pojechalam po koldre. W celu podscielenia sobie pod przescieradlo, bo ja lubie na miekkim spac. Kupilam. Wrocilam. Zabieram sie do odpakowania. Uf ciezko idzie, bo wiadomo, upchana na sto diablow w jakiejs malenkiej plastykowej torbie. Wyciagam i mysle, no cholera, zeby tak zly rozmiar kupic...to prze.ebane, kto to wsadzi z powrotem w ta torebeczke...wyciagam dalej i mysle do siebie, Ale dobra kupilas? Sprawdz. Double. No to dobra. Dobra. Wyciagnelam z trudem niemalym. Zarzucilam na lozko... Quuurwaa.
    Podwojna jest do nakrywania sie. Ja mialam kupic p o j e d y n c z a!!! Zeby byla w sam raz na materac.

    Ja piernicze. Wpychac tera, zostawic i tak zaniesc do sklepu?

    Wacia wroc. Ty bylas od dziwnosci i przygod typu drzwi lewe na prawo. Prosze Cie. :-)

    Jeszcze poklocilam sie z chlopem. No toc sama tego nie ogarne. I godzic sie tera? A focha juz strzelilm.

    Co robic drogie Bravo?

    krycha.stara, moremi, Mega, Ruda Paskuda, Dziobak, BISCA, malgos741, Sabina, Luna76, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Podwinac kołdrę pod materac. Narzucić prześcieradło. Na to polozyc chłopa. Dalej wiadomo ;-)

    To bylo pierwsze co zrobilam. Ale dzieki :-)

    Po podwinieciu koldry pod materac (bo oczywiscie z dwoch stron zwisala prawie do ziemi), zrobily sie po dwoch stronach takie naboje, ze przescieradla nijak na to nie moglam nasadzic.

    Napisalam do chlopa, ktory przebywal w drugim pokoju smsa, ze musi mi pomoc.
    Rozmawiajac ze soba polslowkami, opracowywalismy metode zwijania koldry i wpychania jej do opakowania. Potem on nabijal zwiniete zwloki w plastyk. Piescia. I wtedy ja zablyslam intelygencja. Przypomniala mi sie szynka do wedzenia. No. Obwiazalam zwiniety rulon dokladnie sznurkiem, mocno sciskajac, az zrobila sie wielkosci torebki. Wepchalam do srodka, sznurki poprzecinalam od srodka nozyczkami, wyciagnelam i voila. :-)

    Pojechalismy do sklepu i dokonalismy wymiany. Ufff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 00:24

    Mega, krycha.stara, moremi, malgos741, Dobrawa, Luna76, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hrhrhrhrh. Magdala :D. Niezłe przejścia. Chłop chociaż pogodzony?

    Mega, Magdala lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala, brawo Ty. Patent na szynke - zapamietac!
    Dziecko moje male wrocilo wczoraj z 5 dniowego pobytu u tesciowej. Z tatusiem na meska wycieczke pojechali. Dziecko zepsute jakies mi wrocilo. Wszystko jest na nie, mama nie jest kochana i w ogole nie slucha! Tak by sie przez 5 dni pozepsuwał?

    A duze dziecko ma za chwile bal swiateczny. To juz trzeci bal na forum. :-) Kiecka, buty - sa. Loki - beda. Kolega ( mily, mega przystojny) ja zaprosil - odmowila, idzie z przyjaciolka.
    Co jest nie tak z tymi moimi dziecmi??

    moremi, krycha.stara, Magdala, beates, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 13766 13767 13768 13769 13770 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ