X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Ciaze ciazami ale piernikow zesta juz napiekly? Okna pomyly? Choinke ubraly? Prezenty kupily? U spowiedzi byly?
    Swieta za pasem. A tymczasem u kryski - 8 dziś bylo. Jak to dobrze, ze pracuje w ogrzewanych pomieszczeniach! I pierniki tyz się trafia ;-)
    piernik caffe stoi już dawno ...niedługo będę piec...okna myją u mnie faceci, choinka będzie - tylko i wyłącznie żywa, prezenty prawie są, do spowiedzi nie idę, bo żyję na kocią łapę..:)

    Dziobak, krycha.stara, beates lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    U nas prezenty prawie wszystkie zakupione. Zostali nam jedynie dziadkowie mojego, co do których brak nam trochę pomysłów niestety. Pierniki jesio nie, choinka też trochę później, ale może w weekend siądziemy z młodzieżą :)
    może nieśmiertelne biovitale czy tam inne witamy? albo książki?

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    piernikow zesta juz napiekly? Okna pomyly? Choinke ubraly? Prezenty kupily? U spowiedzi byly?
    Odpowiedzi w kolejnosci zadawanych pytan:
    Nie. Nie. Nie. Tak. Nie.
    Prezenty kupione, chociaz mialo ich nie byc, ale jak zajechalam na weekend do Pl, to nabylam dla wszystkich.
    Z ciast pieke w tym roku piernik ketrzynski z paczki i bedzie to moj jedyny wysilek w kuchni.
    Niech zyja swieta! Czas lenistwa i relaksu.
    To mowilam ja, higienistka.

    krycha.stara, beates, Magdala, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie sprzatane ;) za to prezenty zamówione, częściowo już pochowane w szafie, pierniki zrobione i czekają na upieczenie. Pierwszy będzie Morkowy, w czwartek upiekę.
    O ile się da
    Bo jutro szczepienie szeryfa :O

    krycha.stara, beates, Magdala, BISCA, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha foch.
    Czlowiek tu wnetrze swe otwiera, opowiada, a sama wiesz, ze czasu na forum przed swietami malo, a Tobie sie nie podoba??
    Ze za dlugie odpowiedzi??

    krycha.stara, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry
    baby

    w pracy choinka już ubrana :-)
    prezenty częściowo są kupione

    Sabina, krycha.stara, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Z serii "Dziwne sny":

    Kto mnie przebije! No kto?! :D

    myślę, że byłabym w stanie, ale się boję nawet opowiadać
    coś w ten deseń https://naforum.zapodaj.net/thumbs/991c0a51870a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9834a030f7e8.jpg
    tylko, że ich były setki raczkujących niemowlaków, próbowały dostać się do mnie do domu, wydrapując pazurami dziury w drzwiach, wyłamując je. A, ze nie mogły się do mnie dostać to próbowały się przedrapać przez ścianę od sąsiada, która okazała się się w środku wiklinowa. Z tej ściany wystawały tylko takie brudne rączki z pazurami i łapały mnie za kostki. I ten dźwięk, takie syczenie z piskiem.

    Ma-sa-kra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 22:06

    kapturnica, Dziobak, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia doczytałam, że spsułaś dziecko chytryke.gif. Czy odbudowałaś mu tego zęba?

    BISCA lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak
    człowiek nie zagląda często, a jak wejdzie to wszystkie uciekają

    krycha.stara, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Krycha foch.
    Czlowiek tu wnetrze swe otwiera, opowiada, a sama wiesz, ze czasu na forum przed swietami malo, a Tobie sie nie podoba??
    Ze za dlugie odpowiedzi??

    co Ty nie pogadasz sobie z Kryśką. A to wszystko przez Komete, bo już tu nie zagląda. Jak Ona swoje posty pisała, to nasze przy nich wyglądały jak telegramy.

    krycha.stara, BISCA, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    co Ty nie pogadasz sobie z Kryśką. A to wszystko przez Komete, bo już tu nie zagląda. Jak Ona swoje posty pisała, to nasze przy nich wyglądały jak telegramy.
    Ja tez moge popelnic jakis dluzszy post. Np. o tym, ze siedze ma Zalando i szukam letnich sukienek. Najchetniej tych z przeceny. I co? jak mi sie jakas podoba, to sie okazuje, ze ciazowa. Czy to jakis znak?

    I jeszcze jedna opowiastka. Poszlam se ja w niedziele na zajecia jogi. Z misiem. Nieee, nie bylo misia, byla pani joginka, Hinduska urodzina w Indiach, wychowana w Anglii, mieszkajaca pol zycia w Miami, a teraz znorwezczona przez mariaz z Vikingiem. Swiatowa kobieta.
    Zajecia po angielsku, laska nawija jak katarynka, inhale - exhale, jak zaczela wymieniac, jakie czesci ciala mamy rozluzniac zaczynajac od stop, to doszla do glowy, a ja jeszcze myslalam, co to core i czy juz to rozluznilam ;)
    Bylo fajnie, bylam jedna z lepszych na sali ( niektorzy juz wczesniej chodzili na joge i wiedzieli o co cho ), bo jak sie cwiczy z Chodakowska, to sie umi. Pies z glowa w dol ( Magdala! ), kaktus, jakies inne asany, bulka z maslem. Grubo sie zrobilo, jak przyszlo do pozycji wojownik. Rozkraczam sie godnie, reka w lewo, reka w prawo, pani podchodzi wyraznie z checia poprawienia mojej pozycji. No bo wszystko zle - rozkrok za maly, tylek wypiety, kark za bardzo usztywniony. Jak mnie poustawiala i sie odsunela, to tylko wrodzone poczucie rownowagi uchronilo mnie przez strata przednich jedyneczek, bo wyplaskalabym sie na rylo jak zywo!
    Spocilam sie na tych zajeciach jak mysz. Zawsze myslalam, ze to takie pitu pitu dla emerytow, siedzo panie i noge na noge zakladajo. A tu guzik prawda, trudne to strasznie. Najgorzej jak wydaje sie, ze miesnie sie rozrywaja, glowa zaraz sie oderwie, palce dretwieja, miednica prawie wypadnieta, a pani mowi, ze to pozycja relaksu i jeszcze jeden wdech - wydech...
    Od stycznia zapisuje sie na zajecia, bede zdawac relacje! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 16:36

    krycha.stara, Ruda Paskuda, beates, Reni, BISCA, Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Ponieważ nie wiem jak się do jogi odniesc, bom jeszcze nie probowala (wygibasy w lozku się nie liczą jak mniemam), napisze o lososiu nomen omen norweskim. Chce se toto na kolacje zrobić. Jak się to piecze? Bo wersja sushi odpada. W ciąży nie wolno surowych ryb.
    Zrob na parze. Najzdrowiej i chyba najsmaczniej. Taki tez sie do sushi uzywa, wiec szamaj na zdrowie. A jak nie to w folii upiecz.

    Ja jadlam sushi w ciazy btw. :)

    krycha.stara, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrawa wrote:
    Beates:)
    Ja to przedewszystkim ciezka jestem,nogi opuchniete,od kilku dni wszystko mnie swedzi,ale dzielnie czekam do godziny zero
    Jeszczemusimy wozek zamowic,
    Tym razem chce tez miec lezaczek- chustawke w razie w.A ty masz taki? Przydaje sie? Jak tam kubus ?

    Masz cholestazę ? Z tego co pamiętam to miałaś w poprzedniej ciązy.

    Ja mam taki lezaczek - bujaczek. Kuba lubił w nim lezeć. Teraz juz mniej, bo obecnie preferuje pozycję siedzącą :)

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Dziewczęta, podczytuję Was od czasu do czasu. Nie piszecie wiele, tak jak kiedyś, więc jestem w miarę na bieżąco. Coś nie wiedzę Moremi, Asiuli, Comety, Waci... co tam u nich? ...bo u mnie bez zmian. Gratuluję nowych dzieci i ciąż! Trzymajcie się ciepło. Pozdrawiam serdecznie! :-*

    Hej Luna,

    Byly zgrzyty, to sie troche forum personalnie oslabilo. :-)
    Moremi zaglada czasem i chyba maja sie dobrze.
    Asiula regeneruje sie jak i Wacia.
    Cometa ogarnia mlode i wszystko jest ok.

    Napisz wiecej. Czy bez zmian znaczy, ze ciagle sie starasz?

    BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    A mnie najbardziej do gustu przypadła odpowiedz naszej baleriny. Krótko i na temat, bez zanudzania czytelnika szczegolami. Brawo Magdala! :-) Pozostalym dziekuje za rozbrajajaca szczerosc. Wszystkim grzecznym dziewczynkom udanych Mikolajek w takim razie :-)

    Klamalam, wiesz o tym, c'nie? :-)

    Dostalam od Mikolaja blekitna, piankowa poduszke podrozna. Piekna. Chyba Mikolaj mnie lubi.

    krycha.stara, Dziobak, BISCA lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bozia doczytałam, że spsułaś dziecko chytryke.gif. Czy odbudowałaś mu tego zęba?
    no trochę sie poturbował, ale lekarka stwierdziła, że nic nie będzie mu robić. Nic go nie boli, ubite dwie jedynki, ale bez uszkodzenia nerwów i zębiny. Stres związany z ewentualnym doklejaniem tych zębów, to dla takiego dziecka masakra. Chodzi tylko o wzgląd estetyczny, a z tym sobie radzimy jakoś - jak się da - to kamuflujemy :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/faba51863157.jpg

    villemo_gbm, BISCA, krycha.stara, Dziobak, beates, Reni, Sabina lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie bez zmian. ..
    Byłam wczoraj u genetyk i mam pobrane następne badania ..
    Od mikolaja nic do buta nie dostalam. ..może butów dobrze nie wyczyscilam ;)

    Planuje rejon przedpokoju i dużego pokoju ale czy wyjdzie to nie wiem ;)

    Dziobak, krycha.stara, beates, Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Od mikolaja nic do buta nie dostalam. ..może butów dobrze nie wyczyscilam ;)
    Malgos moj buty tez ominal niedobry ;-)

    malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Do glanów Mikołaj paczek nie upycha :-) Bo elfy się boją w sznurówki zaplątac. A renifery porozem zahaczyc. :-P
    Znaczy się trzeba będzie zainwestować w glany na rzepe :D

    malgos741, krycha.stara, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo tak jak Bozia , trzeba mieć własnego , prywatnego Mikołaja. Takinto na pewno prezenty przyniesie :)

    malgos741, Bozia3, krycha.stara, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 13768 13769 13770 13771 13772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ