X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej...matko bosko co tak pusto tutej ???!!! 2 strony do nadrobienia??? gdzie te czasy ze po 50 str czeba bylo wchlonac...zeby zakumac co . gdzie , kidy , z kim i dlaczego???

    krycha.stara, Dziobak, BISCA, Reni lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieko i sprzątajo na swieta czy jak?

    iwcia77, krycha.stara, BISCA lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Kicia, serdeczne gratulacje!
    mysza - widze suwak- gratuluje :)

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczęta
    ja na sekundę
    wpadłam i tak się cieszę że głosno pokrzykuję i młody się dziwi
    Mysza, Paszcza wielkie gratulacje! Ja też tak chcę
    Nasz synek już od dawna siedzi a teraz chce chodzić, 10kg chłopa, cudowna przylepa, skończyłam kp i zajadamy kaszki i zupki
    tęskni mi się strasznie za ciążą, więc jak która ma nadmiar energii lub świeże wirusy, to poproszę o przesyłkę ekspresową

    pozdrawiam wszystkie serdecznie
    gratuluję nowych Narodzonych i wszystkich Poczętych Niewspomnianych
    Wesołych Świąt (będę pierwsza, a co! )
    buziaki

    gosia7122, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa ten suwaczek to mam jakiś taki życzeniowy, sorki :) został z ciąży, może dobrze wróży

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 26 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia jak tam Zosia?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 26 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny
    Zosia wypisana do domu z wagą 2740 jest malutka wszystkie ciuchy za duże, śpi w nocy pierwszy sen 3-4 h potem róznie 2-1,5 h nie jest źle bez przesady jedyny problem to kolki nie zawsze ale czasem ma w szpitalu dała koncert przez 6 h dopiero krople ją uspokoiły ale denerwowałam się w sumie nie tym że ma bo Wiktoria też miała i też zaczęła już w szpitalu tylko denerwowały mnie pielęgniarki które usiłowały mi wcisnąć że ona jest głodna i trzeba dać butelkę bo wbrew ogólnemu terrorowi kp w szpitalu którym byłam był terror dokarmiania dzieci a ja twardo ze nie i koniec i że dziecko ma kolkę a one ze nie kurwa myślałam że oszaleję wysłałwm męża do apteki po esputicon bo sab simpelx miałam w domu podałm krople i przeszło po chyba 6 h a kolkę dostała po herbatce laktacyjnej z herbapolu i najlepsze jest to że ja też miałam kolkę i gazy i musiałam trzy paracetamole wziac żeby mi przeszło

    Dziobak, Lucky lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 26 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poród to powiem miałam w sumie dobry ale opis walnę od początku
    w niedzielę pogadałam z koleżnką która rodziła w tym szpitalu co ja miałam i powiedziała mi ze nie robią tam lewatywy a ja miałam przyjść na czczo na tą indukcję więc wymyśliłam sobie ze wezmę trzy tab. bisacodylu o 15 w niedziel i od 17 nie będę jeść już i to była dobra decyzja bo się nie zesr.. pogoniło mnie trochę skurczy dostałam ale się uspokoił i rano po 8 pojechaliśmy na izbie zrobili mi zapis mówiłam o porodzie rodzinnym ale położna mówiła że nie wiadomo czy ja urodzę dziś i może później żebyśmy wzięli sobie tą salę jak się rozkręci no i poczekamy na lekarza
    przyszedł lekarz i bada mnie i mówi ze szyjka nie gotowa że to najwyżej 36 tydzień i ze chyba nie chcemy wcześniaka urodzić, no iże pewno nie wiedziałam kiedy mam miesiaczkę i w ogóle był chamski
    no to ja się rozpłakałam i mówię mu przez całą ciążę nie było mowy o tym że coś jest nie tak z terminem porodu on do nie kto prowadzi ciażę a ja podałam nazwisko lekarza a on na to ze to raczej jest solidny i żebym przyniosła wyniki z usg no popatrzył pomruczał i stwierdził ze termin jest ok i się zamknął
    z izby poszyłyśmy na porodówkę przyszła położna z porodówki powiedział mi jak wszystko będzie wyglądać że najpierw zapis czysty bez oksy potem powoli oksy najpierw 2 mg potem 4,2 mg i 6 mg i więcej tylko u mnie nie było potrzeby bo skurcze miałam co trzy minuty na poziomie 80-90-100 powiedziałam też tej pani o szyjce swojej o tym ze jest blizna i ze doktor powiedział że moze być problem
    położna stwierdziłą ze mnie zbada i sama sprawdzi żeby mieć porównanie no po badaniu sama powiedziała ze rozwarcia nawwet na 0,5 cm nie ma i ze rzeczywiście kiepsko i powiedziała ze jak nie puści to drugiej indukcji mieć nie będę bo to bez sensu .
    c.d.n.

    Lucky lubi tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 27 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia,mam nmadieje ze Zosia da ci napisac dzis reszte,bo czekam niecierpliwie na ciag dalszy opowiesci :)
    Ja bylam wczoraj wieczorem u polskiego gina,wszystko wrocilo do normy,to byl 8my dzien cyklu endo 42mm,jajka dwa w prawym 14mm w lewym 12 mm,mowil ze okolo 4,5 dni i bedzie owulka,mamy dzialac,to endo jakies cienkie mi sie wydaje,no ale jeszcze kilka dni.zaczelam mierzyc temp.ze sluzem u mnie zawsze slabo bylo wiec niewiem czy dam rade jakos zbadac,no i zrobie test owu juz chyba w poniedzialek i kolejne dni.pozdrowki i udanej niedzieli :)

    villemo_gbm, kicia 123, Lucky lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli wrote:
    Kicia,mam nmadieje ze Zosia da ci napisac dzis reszte,bo czekam niecierpliwie na ciag dalszy opowiesci :)
    Ja bylam wczoraj wieczorem u polskiego gina,wszystko wrocilo do normy,to byl 8my dzien cyklu endo 42mm,jajka dwa w prawym 14mm w lewym 12 mm,mowil ze okolo 4,5 dni i bedzie owulka,mamy dzialac,to endo jakies cienkie mi sie wydaje,no ale jeszcze kilka dni.zaczelam mierzyc temp.ze sluzem u mnie zawsze slabo bylo wiec niewiem czy dam rade jakos zbadac,no i zrobie test owu juz chyba w poniedzialek i kolejne dni.pozdrowki i udanej niedzieli :)
    Asia ale endo to chyba jednak 4,2 mm a nie 42 mm ;)

    AsiaPoli, Lucky lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 27 listopada 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,tak pewnie ze 4,2 ;)

    Lucky lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 27 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia winem czerwonym pod stymuluj endo
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad63427ec5b0.jpg[/url]
    oto Zosia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 14:41

    villemo_gbm, gosia7122, *aga*, AsiaPoli, mama78, Dobrawa, Bozia3, Dziobak, krycha.stara, beates, Lucky, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 listopada 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia śliczna masz corcie

    kicia 123, Lucky lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 27 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cd.
    no pod oksy leżałam do około 13:45 pod koniec to już miałam takie trochę krzyżowe i raz nawet jakby mnie poparło zawołałam położną ona się ucieszyła że może już poszło rozwarcie i poszłyśmy na fotel badać a tam dupa nic zero null no to ja parapet już gryzłam a ona ze ma pomysł że da mi zastrzyk buscopan i że albo szyjka zmięknie albo wyciszy skurcze na dwoje babka wróżyła po tym odprowadziła mnie na patologie zawołała męża i jakby co to mam ją wołać a ona sama z siebie i tak będzie przychodzić do mnie co jakiś czas. pić mi się chciało męża wysłałam po wodę a skurcze wcale nie były mniejsze tylko może trochę żadsze ale regularne nie mogłam usiąść siedziałm na podłodze mąż widzałam przerażony a ja jak muzułmanin w meczecie na kolanach stękam i to coraz gorzej z brzucha skurczy nie mam za to z krzyża takie na odbyt napierające że szok myślałam że mi heomroidy rozwali po dobrych 40 mniutach to już tak było 14:40 moze 45 jak powiedziałam mężowi zeby poszedł na porodówkę po panią Kasię bo ja nie wytrzymam dłużej ten w szkou nie wiedział gdzie ta porodówka a ja do niego że teraz nie wstanę i mu drogi nie pokarzę i niech to jakoś załatwi i powiem wam szczerze że nie wiem kiedy a już pani Kasia prowadziła mnie prawie niosąc na porodówkę i od razu badanie a tam masakra zero rozwarcia ta pani Kasia do drugiej położnej zeby zbadała a tam nic po prostu nic a mi che wyrwać odbyt ta położna bada mnie i pyta sie czy mnie to boli to co ona robi a ja na to ze nie a ona czy napewno a ja na to ze napewno bo mówi do nie że blizna trzyma z przodu a dlaej szyjki nie ma już i gdyby to puściło to bym urodziłą w 10 minut no i ze dzwoni po lekarza niech on podejmuje decyzje
    przyszedł lekarz pogadali chwilę we troje i on mnie zbadał i nagle on do niej że kulociąg proszę i ona takie szydełko ale wyciagneła ja przerażona w szoku i on coś mi zrobił i czuję ze mi wody odchodzą i potem to już skurcz przyszedł i tego co rozbił to nie do końca poczułam i nagle on mówi że macie 7 cm rozwarcia no to z fotela na łóżko takie normalne połozna tylko trzymała tą głowicę od ktg i nie mogłam przeć mimo ze miałm parte i nie przyj i nie przyj a ja myślałam ze ten dól od łóżka nogami rozwalę i oddychaj i po drugim partym poczułam ze głowa weszła w kanał że już jest pełne rozwarcie i mówię ze jest i teraz biegiem na krzesełko porodowe z ręką w kroku bo główka prawie na wierzchu i ona dobrze nie ubrała fartucha jak już główka wyszła potem drugi reszta i Zośka przyszła na świat ekspresem i założyli mi szwy ale pojedyncze każdy gdzie indziej także następnego dnia siedziałam po turecku na łóżku

    villemo_gbm, AsiaPoli, Bozia3, beates, Lucky, Luna76, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 listopada 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia opis pierwsza klasa :) Mialas niezłe przejscia z porodem. Najważniejsze ,ze mała już jest z Tobą

    kicia 123, Lucky lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 27 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia gratuluje pięknej córy :-)

    kicia 123, Lucky lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 27 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia sliczna Zosienka,a opis swietny,chociaz troche przeszlas,niepowiem,a winko popijam czesto bo lubie czerwone :)

    kicia 123, Lucky lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 27 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no opis mi wyszedł nie źle pominęłam tylko parę zdań typu: kur... ja pierd...itp
    Zosia w nocy dała popis od 1 do 5 darła się dopiero po drugiej dawce kropli jej przeszło i potem pospała do 8 mąż na kanapie w pokoju a myśmy nie spali do 1 i jak chcieliśmy się położyć to dała koncert
    potem spała do 11:30 potem od 13 do 17 i od 18 do 21 i teraz usnęła o 22
    czy wam też nogi spuchły po porodzie ? bo mi nogi ale całe łydki stopy nie wiem jak uda bo i tak są grube ale łydki na pewno

    Lucky, villemo_gbm lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia , śliczna córcia ! Gratulacje !

    Lucky, kicia 123 lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Slash zaklimatyzowałaś się juź w nowym miejscu ?
    Hej.
    Dziekuje za pamiec.
    Hmmm chyba tak. Chyba....
    Ale chyba lepiej jednak mi w kraju. Jednak wszystko dla mnie tu obce troche jest. Moze na wiosne bedzie milej bo czesciej z domu sie wyjdzie. A tak albo pada albo wichury.
    Poza tym jest ok.
    Ganrysia chyba troszke sie zblokowala bo w Pl siadala troche na nocnik a tu nie chce w ogole.
    No i beda to moje drugie swieta poza domem od 38 lat....

    klz98u696p33kjce.png
‹‹ 13764 13765 13766 13767 13768 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ