Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najedli się, napili, to można w końcu wpaść z życzeniami.
    Najlepsze życzenia.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c34efb14b4c3.jpg

malgos741, Sabina, gosia7122, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A u nas wreszcie piękne białe święta i dalej śnieg prószy, będą jutro i sanki i lepienie bałwana cała familią :D

Hmmmmm..... a w której części Polski mieszkasz ? Bo u nas od rana deszczowo :(

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2016, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Hmmmmm..... a w której części Polski mieszkasz ? Bo u nas od rana deszczowo :(
    Koło Nowego Sacza :) ale dziś tez u nas zaczyna padać buu

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Dobrego ostatniego dnia świat :)
    Wybaczcie, ale się działo i mnie! W piątek chłop się pochorowal. 39,5 stopnia gorączki. Masakra. W Wigilię bieganie od samego rana, zjechała cala familia, nogi mi w żyć wrosly od stania przy garach. Ale potem już było fajnie. Rodzina przygotowała stół, wieczerza super. Potem tona prezentów i wielkie 100 lat dla mojej mamy. Obchodziła 70-te urodziny :)
    Niestety wieczór był gorszy. Karol dostał gorączki, kataru. Noc była w plecy. Dzis nadal zakatarzony ale bez gorączki. Za to ja wczoraj wieczorem mialam 38.7. Bosko. Ale teraz już ok, tylko kaszel i katar mam. Cuda panie ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie święta pod znakiem "rzygajmy sobie" i żeby była full opcja to jeszcze "migrena jest trendy". Dobrze ze jutro już po świętach...

• beates Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Koło Nowego Sacza :) ale dziś tez u nas zaczyna padać buu

Tak, właśnie podejrzewałam ze gdzieś bliżej gór. Bo w " nizinnej " małopolsce śnieg się nie pojawił.
    No ale nic, może na Wielkanoc sypnie :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 21:18

kapturnica lubi tę wiadomość

• beates Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak Tobie już połówka minęła .
    A dopiero co radosną nowinę nam oznajmiłaś :)

BISCA, paszczakin lubią tę wiadomość

• beates Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia zdrówka !
    Ruda no to dzieciaki dają znać o sobie :)

Sabina lubi tę wiadomość

• Luna76 Autorytet

Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, widzę, że zaglądnęłaś... Tak, u mnie warsztat zamknięty dożywotnio ;-) Ferie narciarskie w austriackich Alpach zarezerwowane, wakacje na Costa del Sol zaliczkowane, a obecnie szukam sukni balowej na imprezę w styczniu - i takie mam teraz priorytety-podniety... jednym słowem luuuuuz i próżniactwo :-)
    Ruda, gratuluję dwujajowców, oszczędzaj się, zdrówka. Fajny prezent na święta...
    Wszystkiego dobrego dziewczęta, chociaż już późno... A w Nowym Roku spełnienia wszystkiego o czym marzycie.
    Pozdrawiam <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 22:36

kapturnica, anna maria, moremi, gosia7122, BISCA, Sabina lubią tę wiadomość

• anna maria Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ,nareszcie sie swieta skonczyly .Wieje ,milego dnia

moremi lubi tę wiadomość

201407014965.png
  • moremi Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się nazarlam na te święta, a jeszcze czeka Sylwester i drugie święta :-D

Trochę się spóźniłam, ale dziewuchy najlepszego :-*

Luna, ja to doskonale rozumiem. Nie samym robieniem dziecka człowiek żyje, a jak się zafiksuje, to życie ucieka.
    Slash, mój też zasypia przy piersi, ale w dzień udało się przestawić. W sumie samo zasypianie mi nie przeszkadza, ale miło by było, gdyby przespala noc bez piersi.
    Alis na pewno jest już podwójną mamą :-)

Paszcza mordeczko :-)
    I Dusia :-*
    I reszta <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 08:57

gosia7122, slash, BISCA, anna maria lubią tę wiadomość

-Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • slash Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi u nas cale swieta wstawala o 9ej i w dzien drzemki nie bylo.
    Ale dzis wstala o 8ej i juz drzemke o 13.30 zaliczyla.
    Gabrysia to cycoholik :)

anna maria lubi tę wiadomość

klz98u696p33kjce.png
  • moremi Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po świętach. Teraz czekają nas drugie :-D
    Wczoraj Jack Junior był na godzinach adaptacyjnych w żłobku i poszło lepiej niż się panie spodziewały. Dziecko nomadów, więc co się dziwić? Wszędzie mu dobrze. Za to ja przeżywam i zastanawiam się jak to będzie w następnym tygodniu, gdy już pójdzie "na pełen etat".

Sabina lubi tę wiadomość

-Jack, jestem w ciąży!
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa co dostalyscie? Co jadlyscie?

anna maria lubi tę wiadomość

-Jack, jestem w ciąży!
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • mysza1975 Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdazylam zlozyc zyczen przed swietami, ale wiecie, ze zawsze zycze Wam wszystkiego najlepszego.

Niech Nowy Rok przyniesie kazdej z Was to czego najbardziej pragnie, niech sie spelnia wszelki plany osobiste i zawodowe, a jezeli pojawia sie jakies niespodzianki to tylko pozytywne.

No i chcialam powiedziec, ze mala slabo sie rusza, wiec oczywiscie sie martwie, choc ginka mowi, ze nie ma o co.

Sabina, gosia7122, villemo_gbm lubią tę wiadomość

• moremi Autorytet

Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    No i chcialam powiedziec, ze mala slabo sie rusza, wiec oczywiscie sie martwie, choc ginka mowi, ze nie ma o co.
    Bo pewnie nie ma o co. Ale ja też się martwiłam. Teraz za to nie siedzi na dupce ;-)

-Jack, jestem w ciąży!
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Nie zdazylam zlozyc zyczen przed swietami, ale wiecie, ze zawsze zycze Wam wszystkiego najlepszego.

Niech Nowy Rok przyniesie kazdej z Was to czego najbardziej pragnie, niech sie spelnia wszelki plany osobiste i zawodowe, a jezeli pojawia sie jakies niespodzianki to tylko pozytywne.

Moja Hela tez nieruchliwa byla ,ale jak sie przemiszczala to mnie to bolalo ,za to teraz nadrabia ruchy jak moze :-)

201407014965.png
  • anna maria Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena bierze udzial jutro w zawodach sportowych ,bieg na 600 m,wiec kciuki trzymaajcie :-)

moremi, beates, Sabina lubią tę wiadomość

201407014965.png
  • anna maria Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadlam to co w zeszlym roku ,kura co roku to samo ;-) a na prezent dostalam torebke (ta o ktorej przez miesiac glosno mowilam ):-)

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 1 stycznia 2017, 22:26

beates lubi tę wiadomość

201407014965.png
  • Dziobak Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ello, przesylam ostatnie sloneczne promienie. 26 stopni, my w drodze na lotnisko. Tydzien zlecial jak sen złoty. Najgorsze sa powroty do domu i perspektywa 4 stopni na plusie oraz deszczu. To jest dla mnie zawsze najtrudniejsze - zamiana sandalkow i sukienek na kozaki i cieple kurtki.
    Niech nowy rok bedzie dla nas wszystkich laskawy, a stary niech juz idzie w pip.

moremi, iwcia77, Sabina lubią tę wiadomość

‹‹ 13775 13776 13777 13778 13779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego