X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najedli się, napili, to można w końcu wpaść z życzeniami.
    Najlepsze życzenia.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c34efb14b4c3.jpg

    malgos741, Sabina, gosia7122, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A u nas wreszcie piękne białe święta i dalej śnieg prószy, będą jutro i sanki i lepienie bałwana cała familią :D


    Hmmmmm..... a w której części Polski mieszkasz ? Bo u nas od rana deszczowo :(

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Hmmmmm..... a w której części Polski mieszkasz ? Bo u nas od rana deszczowo :(
    Koło Nowego Sacza :) ale dziś tez u nas zaczyna padać buu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Dobrego ostatniego dnia świat :)
    Wybaczcie, ale się działo i mnie! W piątek chłop się pochorowal. 39,5 stopnia gorączki. Masakra. W Wigilię bieganie od samego rana, zjechała cala familia, nogi mi w żyć wrosly od stania przy garach. Ale potem już było fajnie. Rodzina przygotowała stół, wieczerza super. Potem tona prezentów i wielkie 100 lat dla mojej mamy. Obchodziła 70-te urodziny :)
    Niestety wieczór był gorszy. Karol dostał gorączki, kataru. Noc była w plecy. Dzis nadal zakatarzony ale bez gorączki. Za to ja wczoraj wieczorem mialam 38.7. Bosko. Ale teraz już ok, tylko kaszel i katar mam. Cuda panie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie święta pod znakiem "rzygajmy sobie" i żeby była full opcja to jeszcze "migrena jest trendy". Dobrze ze jutro już po świętach...

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Koło Nowego Sacza :) ale dziś tez u nas zaczyna padać buu

    Tak, właśnie podejrzewałam ze gdzieś bliżej gór. Bo w " nizinnej " małopolsce śnieg się nie pojawił.
    No ale nic, może na Wielkanoc sypnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 21:18

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak Tobie już połówka minęła .
    A dopiero co radosną nowinę nam oznajmiłaś :)

    BISCA, paszczakin lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabcia zdrówka !
    Ruda no to dzieciaki dają znać o sobie :)

    Sabina lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, widzę, że zaglądnęłaś... Tak, u mnie warsztat zamknięty dożywotnio ;-) Ferie narciarskie w austriackich Alpach zarezerwowane, wakacje na Costa del Sol zaliczkowane, a obecnie szukam sukni balowej na imprezę w styczniu - i takie mam teraz priorytety-podniety... jednym słowem luuuuuz i próżniactwo :-)
    Ruda, gratuluję dwujajowców, oszczędzaj się, zdrówka. Fajny prezent na święta...
    Wszystkiego dobrego dziewczęta, chociaż już późno... A w Nowym Roku spełnienia wszystkiego o czym marzycie.
    Pozdrawiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 22:36

    kapturnica, anna maria, moremi, gosia7122, BISCA, Sabina lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry ,nareszcie sie swieta skonczyly .Wieje ,milego dnia

    moremi lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Się nazarlam na te święta, a jeszcze czeka Sylwester i drugie święta :-D

    Trochę się spóźniłam, ale dziewuchy najlepszego :-*

    Luna, ja to doskonale rozumiem. Nie samym robieniem dziecka człowiek żyje, a jak się zafiksuje, to życie ucieka.
    Slash, mój też zasypia przy piersi, ale w dzień udało się przestawić. W sumie samo zasypianie mi nie przeszkadza, ale miło by było, gdyby przespala noc bez piersi.
    Alis na pewno jest już podwójną mamą :-)

    Paszcza mordeczko :-)
    I Dusia :-*
    I reszta <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2016, 08:57

    gosia7122, slash, BISCA, anna maria lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi u nas cale swieta wstawala o 9ej i w dzien drzemki nie bylo.
    Ale dzis wstala o 8ej i juz drzemke o 13.30 zaliczyla.
    Gabrysia to cycoholik :)

    anna maria lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po świętach. Teraz czekają nas drugie :-D
    Wczoraj Jack Junior był na godzinach adaptacyjnych w żłobku i poszło lepiej niż się panie spodziewały. Dziecko nomadów, więc co się dziwić? Wszędzie mu dobrze. Za to ja przeżywam i zastanawiam się jak to będzie w następnym tygodniu, gdy już pójdzie "na pełen etat".

    Sabina lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa co dostalyscie? Co jadlyscie?

    anna maria lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zdazylam zlozyc zyczen przed swietami, ale wiecie, ze zawsze zycze Wam wszystkiego najlepszego.

    Niech Nowy Rok przyniesie kazdej z Was to czego najbardziej pragnie, niech sie spelnia wszelki plany osobiste i zawodowe, a jezeli pojawia sie jakies niespodzianki to tylko pozytywne.


    No i chcialam powiedziec, ze mala slabo sie rusza, wiec oczywiscie sie martwie, choc ginka mowi, ze nie ma o co.

    Sabina, gosia7122, villemo_gbm lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    No i chcialam powiedziec, ze mala slabo sie rusza, wiec oczywiscie sie martwie, choc ginka mowi, ze nie ma o co.
    Bo pewnie nie ma o co. Ale ja też się martwiłam. Teraz za to nie siedzi na dupce ;-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Nie zdazylam zlozyc zyczen przed swietami, ale wiecie, ze zawsze zycze Wam wszystkiego najlepszego.

    Niech Nowy Rok przyniesie kazdej z Was to czego najbardziej pragnie, niech sie spelnia wszelki plany osobiste i zawodowe, a jezeli pojawia sie jakies niespodzianki to tylko pozytywne.


    No i chcialam powiedziec, ze mala slabo sie rusza, wiec oczywiscie sie martwie, choc ginka mowi, ze nie ma o co.
    Moja Hela tez nieruchliwa byla ,ale jak sie przemiszczala to mnie to bolalo ,za to teraz nadrabia ruchy jak moze :-)

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helena bierze udzial jutro w zawodach sportowych ,bieg na 600 m,wiec kciuki trzymaajcie :-)

    moremi, beates, Sabina lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadlam to co w zeszlym roku ,kura co roku to samo ;-) a na prezent dostalam torebke (ta o ktorej przez miesiac glosno mowilam ):-)


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 1 stycznia 2017, 22:26

    beates lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ello, przesylam ostatnie sloneczne promienie. 26 stopni, my w drodze na lotnisko. Tydzien zlecial jak sen złoty. Najgorsze sa powroty do domu i perspektywa 4 stopni na plusie oraz deszczu. To jest dla mnie zawsze najtrudniejsze - zamiana sandalkow i sukienek na kozaki i cieple kurtki.
    Niech nowy rok bedzie dla nas wszystkich laskawy, a stary niech juz idzie w pip.

    moremi, iwcia77, Sabina lubią tę wiadomość

‹‹ 13775 13776 13777 13778 13779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ