X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie ma takiej opcji. Nasz wstaje o 7:30, a czasami nawet o 9. Wcześniej mu się nie zdarza :-)
    U nas 7 rano to juz późne wstawianie ale za to po 19 juz śpi :-)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wstawanie do przedszkola, Adas budzi sie po 7, czasem przed 8. Wieczorem spi juz o 19 (od 4 miesiacy nie spi w ciagu dnia) i mamy dluuuugie wieczor dla siebie. Czasem nie wiadomo co robic ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 13:36

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tam może nie spać do północy, bo wolę wstać później, niż o świcie. Zasypia o 20, więc ja wiem czy to taka ogromną różnica? :-P

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mi tam może nie spać do północy, bo wolę wstać później, niż o świcie. Zasypia o 20, więc ja wiem czy to taka ogromną różnica? :-P
    Dla mnie ogromna. O 20 jestem juz po treningu i kolacji, wiec moge spokojnie zabrac sie za czekolade i orzeszki. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 14:16

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mi tam może nie spać do północy, bo wolę wstać później, niż o świcie. Zasypia o 20, więc ja wiem czy to taka ogromną różnica? :-P
    A śpi w dzien . ? Maks ma jedna drzemke miedzy 12 a 14 ta . Stety lub niestety ja i tak muszę wstac najpóźniej o 7 mej. Ale czasem brak takiego spania do pozna .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 14:34

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A śpi w dzien . ? Maks ma jedna drzemke miedzy 12 a 14 ta . Stety lub niestety ja i tak muszę wstac najpóźniej o 7 mej. Ale czasem brak takiego spania do pozna .
    Oczywiście, że śpi :-)
    Bywa nawet dwa razy jeszcze :-D

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Czyli chcecie powiedzieć że mimo że moje wykresy nie pokazują owulacji to mogę ją mieć???

    haha tak na forum miałyśmy 2 ciąże z zaskoczenia, tzn. z cykli bezowulacyjnych i to potwierdzonych usg hahah

    BISCA lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    haha tak na forum miałyśmy 2 ciąże z zaskoczenia, tzn. z cykli bezowulacyjnych i to potwierdzonych usg hahah
    Moja tez podobno była bezowulacyjna ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 lutego 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moja tez podobno była bezowulacyjna ;)
    Moja była bez endometrium ;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja była urojona ;-) i tak od 50 cykli

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fakt wiele ciąż było niemożliwych a jednak!

    BISCA lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    moja była urojona ;-) i tak od 50 cykli
    Ja mam teraz urojoną. A brzuch jak przy prawdziwej ;-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 10 lutego 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam stare i nowe forumowiczki,

    Wszystkie sie chwala, to i pochwale sie i ja.

    Wojtek sie rozgadal, choc dalej zamiast "K" mowi "T", wiec czasem ciezko go zrozumiec, rozpoznaje kolory, a pewnego dnia przy wchodzeniu po schodach zaskoczyl mnie liczac do osmiu.
    Niania opowiadala, ze jak przechodzili przez ulice i blakal sie po niej jakis pies to wolal do niego: "Ucietaj pies, auto jedzie."

    Ja czuje sie dobrze, choc jak wiecej zjem to mam paskudny refkuks. Poza tym kiedys maz przywioz oscypki od gorali, najadlam sie i teraz ma schizy czy nie zarazilam sie listeria.

    moremi, Dziobak lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, brzuch pokaż :-)
    Za refluks mogę Cię ojojac ;-) ojojoj :-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ma urodziny "stara" stażem forumowiczka. Simba! Simbaaaaa! Cho na podwórko!
    Stoo lat, stooo lat, niech żyje, żyje nam, niech zyyyyje nam!
    Simba kochana, niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, niech kasa nigdy Ci głowy nie zaprząta, tłuszcz się Ciebie nie ima, synowie niech rosną na pociechę (i niech się nie migają od podawania szklanki wina na starość), a mąż kocha, kocha, kocha i pożąda po kres życia. Buziaki :-)

    BISCA, slash lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz od hormonów mi powiedział, że jak mam wszystkie za nisko to nie mam owulacji. A specjalistki od hormonów bioidentycznych, że po wykresie widać, że nie mam. W tym cyklu mi temperatura wzrosła, ale już nie wiem czy wystarczająco... o 0,2. W tym: wzrost, spadek i 2 wzrosty :/

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Lekarz od hormonów mi powiedział, że jak mam wszystkie za nisko to nie mam owulacji. A specjalistki od hormonów bioidentycznych, że po wykresie widać, że nie mam. W tym cyklu mi temperatura wzrosła, ale już nie wiem czy wystarczająco... o 0,2. W tym: wzrost, spadek i 2 wzrosty :/
    Dziewczyno, zostaw tych specjalistów i udaj się do takiego od leczenia niepłodności. Jeżeli to kwestia ustawienia hormonów, to szkoda tracić czas na gdybanie.

    kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 11 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka,troche was nadrobilam,ale sie tu dzialo ostatnio,szczegolnie na tej lekcji przyrody ;).nie przyjmuje reklamacji na zarazanie wirusami,mi juzwszystko przeszlo,a w ciazy jestem nadal :P,takze dalej zarazam jak chcecie to lapcie.moja ciaza poprzednia tez niby niemozliwa byla a teraz jeszcze nastepna..wiec zdaza sie,ale najlepeij porobic jak najwiecej badan,wybrac dobrego lekarza i postepowac wg instrukcji ;).jutro jade na pierwsze usg do polskiej kliniki prywatnie,bo nie wytrzymam do zwyklego na 12sty tydzien jak to tu zwykle jest.mam nadzieje ze zobacze serduszko pikajace a moze juz cos wiecej niz fasolke,jutro zaczyna sie 9ty tydzien.ta ciaza inna niz tamte,mam czeste mdlosci i wymioty,fuj,to mnie strasznie meczy i oslabia,a pracowac trzeba,poza tym wciaz slysze ze inaczej wygladam,na zmeczona,na chora,ze powinnam brac jakies witaminy..no kurna.mile to niest.jeszcze nic nikomu niemowimy,a poza tym jestem przyzwyczajona z ostatnich dwoch ciaz do samych komplementow...czy to znaczy ze tam sie moze rozwija inna plec nic dziewucha???;)moja Olivka tez sie rozgadala,oczywiscie wiekszosc po swojemu,mowi tylko pojedyncze slowa normalnie,ale buzia jej sie nie zamyka..co to bedzie pozniej,ostatnio ciagle tanczy ,klaszcze i spiewa,to chyba ze zlobka.

    beates lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, nie ma reguły, dlatego się mówi, że każda ciąża inna. Może być chłopak, a może być znowu dziewczyna ;-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 lutego 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Asia, nie ma reguły, dlatego się mówi, że każda ciąża inna. Może być chłopak, a może być znowu dziewczyna ;-)
    Niby szanse sa pól na pól ,podobno ;)

    AsiaPoli, BISCA lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 13784 13785 13786 13787 13788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ