X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Oj, że raz na jakiś czas coś strzyknie w kolanie i łupnie w kręgosłupie, to od razu od rdzy wyzywają. Nie spodziewałam się Biszkopcie ;-)
    A Ty już na finiszu :-) a mi się wydawało, że dopiero w ciążę zaszłaś :-)

    Tez mi sie wydaje,ze dopiero zaszlam a tu niedlugo rodzic mi przyjdzie ...
    Jak dla mnie ciaza moglaby trwac nawet 12 miesiecy :-P

    malgos741, Magdala, Dziobak lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 lutego 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Tez mi sie wydaje,ze dopiero zaszlam a tu niedlugo rodzic mi przyjdzie ...
    Jak dla mnie ciaza moglaby trwac nawet 12 miesiecy :-P
    Weź to wypluj!
    Przez 9 miesięcy czułam się fantastycznie i dopiero jak przyszedł dzień porodu, a Junior postanowił zostać, samopoczucie siadło mi na podłodze. Od razu zapalenie zatok, nadciśnienie, skurcze łydek (macica nadal nic), bezsenność, wszystko co najgorsze. Dlatego ciąża powinna trwać te 9 miesięcy, a nie dłużej ;-)
    Kapta, Ty wyjdziesz w końcu z ukrycia? A Sabcia? Co się czaicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 00:10

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 8 lutego 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni nie poddawaj się, niech facet łyka kwas fliowy, salfazim, Q10 i fertimen przez trzy miesiace.. suplementacja też daje rezultaty idżcie do androloga on powinien coś poradzić .i niech nie nosi telefonu w spodniach, lużne gatki...

    beates lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiem hahahaha. O spermie wiem. :-P

    Otoz.
    Aby zmienic lekko smak spermy (osobiscie zmienilabym zupelnie na np. mleko w tubie, waniliowe) nalezy dac facetowi do jedzenia ananas on regular basis. :)

    Bo mnie tez sie wydaje, ze koncowka ciazy jest najgorsza. Ale pomysl dziecko on line jest fajny. Plec sie wybiera rozumiem..

    Canadolka.
    Sluchaj moremi, bo madrze Ci radzi.
    A staracie sie o pierwsze dziecko?
    Moj gin mowi, zapewne chcac mnie pocieszyc, ze oprocz wieku liczy sie tez biologia. Czyli warto zbadac hormony i pojsc z tym na pierwsza wizyte. Mozesz zajrzec do strony Badania, ale ogolnie chodzi o FSH, LH (2-5 dc) i TSH. Tak wstepnie. Bez ponoszenia wiekszych kosztow Pozatym mozesz zbadac progesteron ok 21 dc zeby zobaczyc, czy owulacja ma miejsce i czy cialko zolte jest wydolne.
    3 miechy to bardzo krotko. lekarze daja min pol roku. (Tylko po 40 to trzeba dzialac szybko.) Mowie to dlatego, ze w sumie mozesz nie miec zadnych problemow z poczeciem i za cykl lub dwa bedziesz juz w ciazy. Nie takie cuda tu widzialam. :)

    Dziobak, Dobrawa, malgos741 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ananas nie załatwi sprawy. Trzeba jeszcze odstawić mięso, alkohol i fajki ;-)
    A nie pytali o naturalne metody antykoncepcji?

    Dziobak lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zachwyciłam obserwacją cyklu. Każda kobieta powinna umieć. Wiesz, czy masz owulację, czy z hormonami mniej więcej ok itp.
    Zbadaj co tylko się da, uzupełnij niedobory.

    Reni lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Luna niestety odpuściłam, bo już nic więcej nie jestem w stanie zrobić
    Przykro mi, Reni... To tak jak ja :-( Prze...ane.
    Moremi, ale mam nadzieję, że nie wierzysz, iż karmiące nie zachodzą w ciążę :-P ;-)

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:

    Dziobak, ja bym se z takim zastępstwem nie poradziła, nie wiem co robić, żeby sperma była slodsza! Zagiely Cię dzieciaki na jakimś pytaniu?
    Sperma moze byc slodsza!! :)
    Zawiesilam sie troche na pytaniu o onanizowanie sie. Nie jest fatwo znalesc dobra odpowiedz, szczegolnie jak wlasne dziecko slucha! Cale zycie sie przeciez slyszalo, ze raczki na koldre i ze to grzech.
    Ale dalismy z kolega rade ;)
    Cala reszta byla spoko. Chociaz pytanie o seks lesbijski czy analny bylo raczej z tych, na ktore trzeba bylo odpowiadac rozwaznie.

    Ale ale. Dostalam dzis wiele pozytywnych informacji zwrotnych, od uczniow i rodzicow, ze dzieciaki byly zadowolone, ze informacje przystepne, zrozumiale, wyczerpujace i co bylo najwazniejsze, nie byly podane w dziecinnej. ogolnej formie. Moze rzucic w cholere pedagogike specjalna i zajac sie zajeciami z seksualnosci? :D

    Magdala, Reni, moremi lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canadolka wrote:
    Witajcie Kochane. Mam 41 lat, moj maz 50. Od 3 miesiecy staramy sie o dzidziusia. Co moge zrobic, by podniesc szanse zajscia w ciaze w naszym wieku? Dodam, ze "pracujemy intensywnie" nad poczeciem bobaska. Dziekuje z gory za ewentualne porady.

    Witaj Canadolka. Ja mam tyle lat co Ty. Z pierwszym dzieckiem bez problemu. Z drugim nie wyszło, a wszystkie nasze badania doskonałe - jak w książce piszą. 7 lat starań spełzło na niczym, więc weź ostro dupę w troki i rób co Ci dziewczyny piszą. Czytaj też foruma, bo to skarbiec informacji bez dna. Naginaj do porządnego gina i róbcie badania. To nie wiek na normalne starania, tu trza ostro działać, również poza łóżkiem (i nie mam na myśli dywanu, stołu czy wanny ;-).
    Trzymam kciuki! :-)

    Magdala, moremi, Krakowianka lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ja się zachwyciłam obserwacją cyklu. Każda kobieta powinna umieć. Wiesz, czy masz owulację, czy z hormonami mniej więcej ok itp.
    Zbadaj co tylko się da, uzupełnij niedobory.

    obserwowałam 50 cykli i jakby to delikatnie powiedzieć, bo po ostatnich wizytach u ginów mój słownik stał się ubogi i pełen zakazanych słów
    te całe obserwacje w naszym wieku nadają się do zbierania lajków i serduszek w komentarzach

    p.s. zachwyt przechodzi po kilku cyklach bez efektu
    pojawia się złość, frustracja i niewiemcomamjeszczeqrewazrobic, czasami tumiwisizm,ale to ostatnie raczej rzadko
    Taka jest prawda, bez badań możemy tylko gdybać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 15:23

    kapturnica, Luna76, Lunaris lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:

    Ale ale. Dostalam dzis wiele pozytywnych informacji zwrotnych, od uczniow i rodzicow, ze dzieciaki byly zadowolone, ze informacje przystepne, zrozumiale, wyczerpujace i co bylo najwazniejsze, nie byly podane w dziecinnej. ogolnej formie. Moze rzucic w cholere pedagogike specjalna i zajac sie zajeciami z seksualnosci? :D

    gupku czeba było dać im linka na ovu 35+ ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 15:26

    BISCA lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Przykro mi, Reni... To tak jak ja :-( Prze...ane.
    Moremi, ale mam nadzieję, że nie wierzysz, iż karmiące nie zachodzą w ciążę :-P ;-)
    Taaaaa :-D niestety podwozie niektywne, to ciężko by było :-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    gupku czeba było dać im linka na ovu 35+ ;-)
    Ta. Przepisy kulinarne, dyskusje o sukniach slubnych, merynosach i magnesach. To by sie naumieli...

    Magdala, BISCA lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór . Widzę,ze cos foruma odzylo. Stare wapniary się odbywają :-D. Fajnie ,fajnie .
    Canadolka babole Ci dobrze radzą a ja do kompletu badań hormonalnych,badania nasienia,monitoringu cyklu czy jest owulacja dorzuciła bym jeszcze zbadanie tarczycy . Jak to wszystko gra a dziecka nie ma to warto poszerzyć diagnostyke o laparo zwiadowcze czy jajowody drozne i żadna endomenda się tez nie szerzy.

    moremi, malgos741 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Ja się zachwyciłam obserwacją cyklu. Każda kobieta powinna umieć. Wiesz, czy masz owulację, czy z hormonami mniej więcej ok itp.
    Z ta owulacja do końca tez nie jest tak oczywiste bo wykresy nie raz płaskie jak dno od talerza a ciążę były i na odwrót ,piękne skoki temperatury a owulacja w lesie bo torbiele rosły i progesteron windowal tempke.
    Najlepiej komplet ciągnąć badania ,wizyty lekarskie a wykresy traktować tylko jako dodatek do reszty :-)

    moremi, Lunaris lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lutego 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ta. Przepisy kulinarne, dyskusje o sukniach slubnych, merynosach i magnesach. To by sie naumieli...
    To były piękne dni :-)

    Dziobak, BISCA lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 8 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ta. Przepisy kulinarne, dyskusje o sukniach slubnych, merynosach i magnesach. To by sie naumieli...

    Uwazam, ze powyzsza tematyka jest zawezona.

    Dziobak, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 8 lutego 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziobak
    podziwiam,w klasie wlasnej corki!!!
    zastanawiam sie jak z tego wybrnelas,
    i co o tej mastubacji powiedzialas

    brawo!

    Dziobak lubi tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 lutego 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Uwazam, ze powyzsza tematyka jest zawezona.
    Też tak myślę :-)

    Dzisiaj Junior sam z siebie wyciągnął wbijak, który dostał od ciotki Dorbie i zawzięcie stukal przez godzinę. Nie, nie boli mnie głowa. Wypiłam spokojnie kawę ;-)
    Wbijak to taka zabawka z otworami okrągłymi i klockami w kształcie walca pasujacymi do otworów. Załączonym do zabawki młotkiem wbija się klocki w te otwory. Rewelacja :-D
    Kapta, co u Maksa?

    malgos741, Dziobak, kapturnica, beates, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Też tak myślę :-)

    Dzisiaj Junior sam z siebie wyciągnął wbijak, który dostał od ciotki Dorbie i zawzięcie stukal przez godzinę. Nie, nie boli mnie głowa. Wypiłam spokojnie kawę ;-)
    Wbijak to taka zabawka z otworami okrągłymi i klockami w kształcie walca pasujacymi do otworów. Załączonym do zabawki młotkiem wbija się klocki w te otwory. Rewelacja :-D
    Kapta, co u Maksa?
    Taaaa wbijak, przekleta zabawka . Juz mi huczy w głowie na sama myśl o niej . Ja nie wytrzymałam i schowalam wbijaka głęboko w pudło zabawek ;-)
    U Maksa wszystko ok . Uzębienie w liczbie 16sztuk ma wiec mysle ,ze chociaz na chwile zapomnę o ząbkowaniu i zaslinionych poduszkach, ubraniach etc. Jest na etapie przemocy fizycznej względem wszystkiego i wszystkich,którzy mu staną na drodze lub cokolwiek zabronią. Temperuje z różnym skutkiem te zapędy testosteronowe :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 08:07

    moremi, BISCA, beates, Magdala lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 13782 13783 13784 13785 13786 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ