X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Niby szanse sa pól na pól ,podobno ;)
    Powiedziałabym nawet, że 50% na 50% ;-)

    AsiaPoli, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dziewczyno, zostaw tych specjalistów i udaj się do takiego od leczenia niepłodności. Jeżeli to kwestia ustawienia hormonów, to szkoda tracić czas na gdybanie.

    Nie kumam. To właśnie taki lekarz. Tylko od bioidentycznych.
    Czytam Was i się zastanawiam czy ten brak podniesionej tmeperatury i owulacja ni wynika ze złego mierzenia, bo czytałam, że niektóre mierzą w ciągu całego dnia, a to trzeba przecież rano przed wstaniem.

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie kumam. To właśnie taki lekarz. Tylko od bioidentycznych.
    Czytam Was i się zastanawiam czy ten brak podniesionej tmeperatury i owulacja ni wynika ze złego mierzenia, bo czytałam, że niektóre mierzą w ciągu całego dnia, a to trzeba przecież rano przed wstaniem.
    Bioidentycznych?
    Dziewczyno, byłaś u ginekologa? Miałaś monitoring cyklu? Czy tylko na podstawie wykresów i innych czary Mary próbujesz ustalić czy masz owulację? I ile masz lat? Bo na zabawy w naturalne ustawianie hormonów, to jest czas w wieku lat dwudziestu (mam taką znajomą - 11 lat ustawiala, a ciąży z tego nie było), albo w okresie menopauzy - dla lepszego samopoczucia.

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I odnośnie temperatury - nie, nie wynika to ze złego mierzenia. Większość z nas to stare wyjadaczki, zaprawione w mierzeniu temperatury, badaniu śluzu, pozycji szyjki macicy, interpretacji wyników badań itp.
    Są też dziewczyny wspomagające cykl ziołami, ale żadna nie powie, że możesz ominąć lekarza ginekologa i monitoring cyklu.
    Ciekawi mnie też jakie masz wyniki tych hormonów, że próbujesz je naturalnie ustawić. Brak owulacji (o ile faktycznie jej nie ma) wskazywalby na dość duże problemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 17:21

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I właśnie przeczytałam jak brzmi dzisiejsza porada dnia pod wykresem. Wprost stworzona w odpowiedzi na twoje pytania
    Porada dnia
    Jeśli obserwujesz swoje ciało i intuicja podpowiada Ci, że coś jest nie tak, nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Według dr. Alice Domar, amerykańskiej autorki książki „Zwyciężyć niepłodność” („Conquering Infertility”) najlepszą poradą dla par starających się o dziecko jest nie zwlekać zbyt długo z wizytą u specjalisty. Badania pokazują, że aż 91% par podejmujących leczenie niepłodności żałuje, że czekały zbyt długo. Radzi ona również: „Nie obwiniaj siebie, szukaj wsparcia a przede wszystkim miej nadzieję, ponieważ zdecydowana większość par, które zasięgają pomocy specjalisty, doczekują się zdrowego dziecka.”

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 12 lutego 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to sa w ogole te hormony bioidentyczne? Bo jak zaczynam czytac, to widze, ze to jakis zajebisty biznes.

    BISCA lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Co to sa w ogole te hormony bioidentyczne? Bo jak zaczynam czytac, to widze, ze to jakis zajebisty biznes.
    Jak to co ? Pomysł na wysysanie kasy z kobiet jak napisalas heh . Swoja droga ludzie to zawsze znajdą sposoby na zarobienie kasiory

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 lutego 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak to co ? Pomysł na wysysanie kasy z kobiet jak napisalas heh . Swoja droga ludzie to zawsze znajdą sposoby na zarobienie kasiory
    Jest popyt, jest podaż. Teraz jest moda na powrót do natury (co nie zawsze jest złe), ale trzeba się zastanowić czy to ma być pomocniczo, czy ma zastąpić normalne leczenie. Jeżeli ma zastąpić, to... powodzenia i do zobaczenia za kilka lat ;-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 13 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaacie odkąd tu jestem to pierwsze slysze o bioidiotycznych humorach horrorach czy co to ja chciałam napisać..a wiem! Sung nie trać czasu.
    Podstawowe hormony, tsh! (Jak masz powyzej 1-1,5 to juz lipa) monitoring cyklu i droznosc jajowodow to podstawa.
    A tak poza tym powodzenia :-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Chyba nikt nie bierze więcje niż ja ;) ale ja robię różne rzeczy. Muszę brać dużo, bo mam niedobory związane z mthfr, mam hashi, niedoczynność i zaburzenia hormonalne.
    Jeśli chodzi o jod to poczytajcie sobie o protokole jodu. Kelp to nie ten jod. Nie każdemu służy. Jest jodid, ale tam jest mało. Ja robię protokół jodu i jestem w tej chwili na 6 mg (Iodoral).
    Poza tym: wit E, ma wpływ na hormony i zapobiega poronieniom.
    D i K wiadomo, miałam duzy niedobór, w ciąży powinno się brać.
    Omega też obowiązkowe.
    Selen muszę ze względu na tarczycę, a czytałam, że kobiety biorące selen w ciąży mają mniejsze prawdopodobieństwo chorób tarczycy po porodzie. Warto zbadać.
    Wit C, potas i lit (to wszystko w związku z mthfr, mam tragiczny poziom litu).
    Cynk, bo mam za niski, a za dużo miedzi.
    Magnez.
    Witaminy z grupy B muszę niestety osobno, więc to wychodzi sporo...

    Wydaje się dużo, ale nie biorę żadnych prenatali. Nie wierzę w multiwitaminy. Jak mogą działać skoro mają w sobie antagonistów.
    Jedyne co mnie martwi to dodatki do suplementów, mimo, że staram się szukać jak najczystszych. I szukam łączonych np. D+K i B12+folinic.

    Aha, chciałam brać inozytol, bo mam podejrzenia pcos, ale czułam się po nim tragicznie!
    Wygląda na to, że Sung o hormonach wie sporo, a przynajmniej sprawia wrażenie, że coś wie. Ale monitoringu i drożności nie zrobiła ;-)
    Co jecie? Ja zjadłam pudełko czekoladek. Musiałam, bo to prezent ;-) kto prasuje? I co?

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej, czy bynajmniej? ;-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry

    Morek , popieram kazde slowo Twoich wypowiedzi !

    A wczoraj wieczorem wciagnelam mala tabliczke Milki i wyprasowalam biala koszule ale bez krochmalu ;-)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Chyba mnie tu rok nie było ;-)
    Adaś jakiś bobas na zdjęciu bu cha cha!
    Ale tu Was dużo ;-)

    BISCA, moremi, beates lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że nie mogę ustawić nowego wykresu. Nie wiem gdzie szukac,a moze dlatego ze nie wykupiłam premium

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Wiecie, że nie mogę ustawić nowego wykresu. Nie wiem gdzie szukac,a moze dlatego ze nie wykupiłam premium

    Bierzesz sie za kolejna ciaze ? :-P

    moremi lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Cześć!
    Chyba mnie tu rok nie było ;-)
    Adaś jakiś bobas na zdjęciu bu cha cha!
    Ale tu Was dużo ;-)
    Adaś już nieaktualny :-)

    Co do wykresu... Zaczynam nowy :-D dzisiaj! W końcu! :-D A równo dwa lata temu mialam owulację ;-)

    beates, BISCA, dorbie, paszczakin lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Bierzesz sie za kolejna ciaze ? :-P
    Nieźle jej to wychodzi :-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry
    mam depresję

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    bry
    mam depresję
    Oć do doHtor Kaptura i powiedz co Ci leży na nerce.

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może jestem głodna

    BISCA, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13785 13786 13787 13788 13789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ