X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 22 lutego 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jes jes jes! Myslicie, ze dadza mi paczka w samolocie? A jak nie, to jeszcze na lotnisku lece do cukierni, a potem po kolejnego przy domu, a potem kolejnego do kawy po obiedzie, potem jednego na podwieczorek, i juz na sam koniec ze 2 na kolacje!
    Bedzie pycha! :)

    Zguplas?
    W tej pierwszej cukierni kup 10 paczkow i masz z bani caly ten fitness.

    Ja zaczynam antyki. Kurna boje sie. Jestem dziewica w tej materii i nie wiem jak zareaguje. Po antykach dostaje sie normalnie okres, tak? 8-)

    moremi, Dziobak, BISCA lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 lutego 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Zguplas?
    W tej pierwszej cukierni kup 10 paczkow i masz z bani caly ten fitness.

    Ja zaczynam antyki. Kurna boje sie. Jestem dziewica w tej materii i nie wiem jak zareaguje. Po antykach dostaje sie normalnie okres, tak? 8-)
    Krwawienie z odstawienia i wtedy leci normalny cykl. Dasz radę :-)

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jes jes jes! Myslicie, ze dadza mi paczka w samolocie? A jak nie, to jeszcze na lotnisku lece do cukierni, a potem po kolejnego przy domu, a potem kolejnego do kawy po obiedzie, potem jednego na podwieczorek, i juz na sam koniec ze 2 na kolacje!
    Bedzie pycha! :)

    Zajebisty plan !!!!

    Ja chce paczkaaaa !!

    Dziobak lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, porozmawiaj z lekarzem na temat zgagi . Mi polozna przepisala tabletki. Biore raz dziennie, dzialaja 24h i nie papietam juz co to zgaga ;-)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 22 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baletnica, no to lecimy z tym koksem. Tym razem sie musi udac :-)

    Luna76, Dziobak, Magdala lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Reni, dwaworki na pewno lepsze niż jeden :-D
    Czyli czekamy na rozmnażanie Magdali, amnio Rudej i kariotypy Szopa.
    Ja dodatkowo czekam na wieści od Paszczy i kolejne ciąże naszych staruszek podgladajacych zza krzaka ;-)

    Ja podglądam zza krzaka, ale tylko z zazdrości i niemocy...
    Trzymam za Was <3
    Magdala, kiedy zaczynasz?

    Magdala lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Ja podglądam zza krzaka, ale tylko z zazdrości i niemocy...
    Trzymam za Was <3
    Magdala, kiedy zaczynasz?
    Ty się udzielasz, więc to słabe podglądanie ;-)

    Luna76 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pączki, kurna, jak się cieszę, już nie mogę się doczekać!!!
    Wpi.r.ole 10 albo 11! A potem pójdę poćwiczyć, może część spalę ;-)

    moremi lubi tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ty się udzielasz, więc to słabe podglądanie ;-)

    Ok. Niech będzie. Morka, a Ty kiedy zaczynasz działać? Będę Ci kibicować <3

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No i gdzie Kapta? Co u Maksa?
    Maks po południu juz był ok . Dietę trzymalam mu do dzis. Udało sie zatrzymac biegunkę i inne atrakcje . Myślę ,ze coś mu zaszkodziło i przez to mial takie rewolucje ale jeszcze z jedna taka atrakcja i zanim dorosnie będzie mial łysą ze stresow matkę.

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Melduję, że nie zdecydowaliśmy się na amniopunkcję. Nie wiem, dobrze czy źle, ale doszliśmy do wniosku że nie ma co. Młode na fotkach wygląda ok, więc tego się trzymam. A i dzisiaj chyba, bardzo duże chyba, ale mam wrażenie że zaczynam czuć jak tam pływa sobie łobuz, z jednego końca brzucha na drugi :P. Zapomniałam jakie to śmieszne uczucie.
    Powiem Ci szczerze ,ze ja tez bym na Twoim miejscu nie robiła amnio. Kiedy pogląd co ma między girami? No i jakie masz przeczucie? Będziesz matkiem czy ojcem? ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Ok. Niech będzie. Morka, a Ty kiedy zaczynasz działać? Będę Ci kibicować <3
    Cały czas działam ;-) dziękuję :-)

    Kapta, dobrze że Maks wyzdrowiał na tłusty czwartek :-)

    U mnie pączki już zrobione. Dwa nawet zjadłam i idę po trzeci. A dupa rośnie ;-)

    Magdala, Dziobak, Luna76 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry

    a ja chyba nie przepadam za pączkami, w cukierniach jakiś szał ;-)
    Biedra pozamiatała pączki po 39 gr ;-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Ja podglądam zza krzaka, ale tylko z zazdrości i niemocy...
    Trzymam za Was <3
    Magdala, kiedy zaczynasz?

    Juz zaczelam. Cykl na antykoncepcji. :) W nastepnym panujemy stymulacje.

    Te paczki z Biedry to chyba Made in China. ;)

    Ja zaczelam przyzwoicie od jajecznicy...Mamy piec paczkow na nas dwoje.

    Ciekawi mnie, gdzie jeszcze paczki sa takie popularne. U mnie np nie ma Tlustego czwartku tylko Wtorek i je sie nie paczki tylko nalesniki. Tak naprawde, doslownie tlumaczac jest to Rozgrzeszony wtorek badz Spowiedniczy wtorek. Zawsze jest to wtorek przypadajace przed Sroda Popielcowa. Czyli w przyszlym tygodniu. :) Dodam, ze anglicy zupelnie nie maja pojecia jak jesc nalesniki. Posypuja je cukrem z sokiem z cytryny badz polewaja syropem cukrowym czy nutella. Blee. Najlepsze nalesniki sa z serem!

    moremi, Dziobak lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, ja sama robiłam pączki. Dziecko mi aktywnie pomagało i dlatego spadło z krzesła. Jakimś trafem spadło plecami, ale głową wylądowało na poduszce, którą chwilę wcześniej przytargalo do kuchni. Przy okazji wszystko było w dżemie wiśniowym. Teraz mamy zjazd insulinowy i młody śpi, a ja będę za chwilę. Słodkiego i tłustego dnia :-D
    Aha, to może uda się Mege wywołać. Ona taka chudziutka... Sto lat Mega :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 13:27

    kapturnica, Dziobak lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bioidentycznych?
    Dziewczyno, byłaś u ginekologa? Miałaś monitoring cyklu? Czy tylko na podstawie wykresów i innych czary Mary próbujesz ustalić czy masz owulację? I ile masz lat? Bo na zabawy w naturalne ustawianie hormonów, to jest czas w wieku lat dwudziestu (mam taką znajomą - 11 lat ustawiala, a ciąży z tego nie było), albo w okresie menopauzy - dla lepszego samopoczucia.

    Oj dziewczyny :) widze, że kompletnie się nie znacie i nawet nie wiecie co to bioidentyczne hormony, a już huzia na Józia ;) zbiorzo odpowiadam, bo tu dziwnie z cytowaniem.
    Nie mam co robić drożności, bo mam dwoje dzieci.
    Bioidentyczne hormony to nie aż taki biznes jak zwykłe piguły, po których nie dość, że problemy hormonalne, ale też rak. Nie będę się tu rozpisywać, bo chyba klimat nie ten. Jeśli ktoś się w temat wgryzie to zrozumie, ale jak ktoś nie chce to po co go przekonywać. Zbyt dużo wiem, żeby nie chcieć brać syntetycznych hormonów. Te, które biorę działają, ale zbyt długo miałam zaburzenia, żeby załatwić wszystko w jednym cyklu. Lekarz powiedział, że minimum pół roku.
    Zwykli lekraze nigdy nie wpadli na to, żeby w ogóle mi zbadać hormony. Badałam się i diagnozowałam sama. Receptę na letrox wymusiłam płaczem, bo trafiłam na idiotkę, któa uznała, że moje tsh przecież jest w normie, a moje objawy (klasyka niedoczynności) to depresja i zmęczenie dzieckiem :0
    Nie znacie mnie, więc możecie traktować jak pierwszą lepszą idiotkę, ale ja wiem co robie i wiedzę mam większą niż przeciętny lekarz, jeśli chodzi o tarczycę, mthfr. W mierzeniu temperatury i wykresach jestem nowa, stąd moja wizyta tu.
    Nikogo przekonywać nie zamierzam, ale fajnie byłoby mieć do siebie wzajemnie szacunek :)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego pączka babole! !!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f98c7b58d253.jpg

    moremi, Magdala, villemo_gbm lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Oj dziewczyny :) widze, że kompletnie się nie znacie i nawet nie wiecie co to bioidentyczne hormony, a już huzia na Józia ;) zbiorzo odpowiadam, bo tu dziwnie z cytowaniem.
    Nie mam co robić drożności, bo mam dwoje dzieci.
    Bioidentyczne hormony to nie aż taki biznes jak zwykłe piguły, po których nie dość, że problemy hormonalne, ale też rak. Nie będę się tu rozpisywać, bo chyba klimat nie ten. Jeśli ktoś się w temat wgryzie to zrozumie, ale jak ktoś nie chce to po co go przekonywać. Zbyt dużo wiem, żeby nie chcieć brać syntetycznych hormonów. Te, które biorę działają, ale zbyt długo miałam zaburzenia, żeby załatwić wszystko w jednym cyklu. Lekarz powiedział, że minimum pół roku.
    Zwykli lekraze nigdy nie wpadli na to, żeby w ogóle mi zbadać hormony. Badałam się i diagnozowałam sama. Receptę na letrox wymusiłam płaczem, bo trafiłam na idiotkę, któa uznała, że moje tsh przecież jest w normie, a moje objawy (klasyka niedoczynności) to depresja i zmęczenie dzieckiem :0
    Nie znacie mnie, więc możecie traktować jak pierwszą lepszą idiotkę, ale ja wiem co robie i wiedzę mam większą niż przeciętny lekarz, jeśli chodzi o tarczycę, mthfr. W mierzeniu temperatury i wykresach jestem nowa, stąd moja wizyta tu.
    Nikogo przekonywać nie zamierzam, ale fajnie byłoby mieć do siebie wzajemnie szacunek :)
    To ja dodam tylko tyle od siebie . Droznosc jajowodow jak i plodnosc nie jest dana raz na zawsze . Ja miałam juz jedno dziecko a okazało sie ,ze jeden z jajowodow jest kompletnie niedrozny. Takze ten tego ;)

    moremi, Magdala, BISCA, Luna76 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To ja dodam tylko tyle od siebie . Droznosc jajowodow jak i plodnosc nie jest dana raz na zawsze . Ja miałam juz jedno dziecko a okazało sie ,ze jeden z jajowodow jest kompletnie niedrozny. Takze ten tego ;)
    Też mi to od razu na myśl przyszło. Zrosty też się robią w różnym wieku.
    Sung, właśnie gdybyś się wyczytała, to zrozumialabys, że nie polecam "zwykłego" lekarza, a raczej klinikę. Najlepiej ginekolog endokrynolog. Ja korzystam z pomocy takiego i sobie bardzo chwalę. Co do olewania większości objawów przez tych "zwykłych" lekarzy to się zgodzę.
    Korzystałam z pomocy specjalisty od hormonów bioidentycznych i jak usłyszałam zakaz starań przez co najmniej pół roku, to szybko poszłam do kliniki. Dwa miesiące później byłam w ciąży :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 15:13

    kapturnica, Magdala, BISCA, Dziobak, Sung, Luna76 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie. Mam już dwie córki. Jedna ma 12 lat a druga 7 lat. W sierpniu skończę 38 lat. Od roku staramy się o 3 dziecko. czy jest tu mama chorująca na cukrzycę?Chyba nie mam szans :(

‹‹ 13791 13792 13793 13794 13795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ