X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 3 marca 2017, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ej, wcale sie nie wypiela tylko logistycznie mi lepiej pasuje.
    A pozatym mozesz mi podziekowc. Dzieki mnie przetrzymasz do kwietnia. Wiec wiesz. No.

    moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Reni, jak chcesz ujowa ciaze z dobrym dzieciem, to bierz mój, zapakuje Ci w koszyk z dobrym uchwytem i spadochronem. Bo Magdala chciała, ale widzę, że się wypiela i bierze od Bisci
    Nie pytaj tylko pakuj. Zamiast koszyka proponuję klatkę kennelowa z dobrym zamknięciem. Koszyk taki mało pewny jednak. A klatka to matka. Później w razie wypadku dobra na uciekające dziecko.
    Dlaczego ja na to nie wpadłam jak młody był młody. Teraz za późno. Jeszcze by zepsuł.

    BISCA, Magdala, Reni lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeżyłam "tydzień" w pracy. W poniedziałek chyba złożę wniosek o urlop. Zmeczylam się.
    Biszkopt, co tam? Jak wieści z krypty? Tfu! Z macicy! ;-)
    Miłego weekendu.

    BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zacznę stronę z dwoma serami na końcu, to będę w ciąży?

    BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Jak zacznę stronę z dwoma serami na końcu, to będę w ciąży?
    Zerami! Ale tak mnie rozbawił ten słownik, że nie edytuję :-D

    BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Jest tu kto?

    Tak mi się przypomniało, że dzisiaj moje dziecko zmolestowala jakaś baba. Mąż wyszedł z nim na spacer i zaraz przyplątała się kobiecina w okularach z grubymi szkłami. Od razu zabrała się za poprawianie czapeczki, spodenek, kurtki komentując, że"on jest chyba jednak za lekko ubrany". Mąż zdziwił się bardzo, ale nie zareagował, bo myślał, że to moja znajoma O.o
    Babka dopiero po chwili przyjrzała się uważnie dziecku, poprawiła okulary na nosie, spojrzała na męża, bąknęła "przepraszam" i się szybko oddaliła :-D

    BISCA, Magdala, Luna76, Reni, Lunaris lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 marca 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Hej ho! Jest tu kto?

    Tak mi się przypomniało, że dzisiaj moje dziecko zmolestowala jakaś baba. Mąż wyszedł z nim na spacer i zaraz przyplątała się kobiecina w okularach z grubymi szkłami. Od razu zabrała się za poprawianie czapeczki, spodenek, kurtki komentując, że"on jest chyba jednak za lekko ubrany". Mąż zdziwił się bardzo, ale nie zareagował, bo myślał, że to moja znajoma O.o
    Babka dopiero po chwili przyjrzała się uważnie dziecku, poprawiła okulary na nosie, spojrzała na męża, bąknęła "przepraszam" i się szybko oddaliła :-D
    :O
    Czy ja jestem dziwna, że w ogóle nie trawię jak obcy ruszają moje dzieci? Pare razy nawet palnęłam jak mi się za czasów niemowlaka pchali z łapami, że sobie nie życzę.
    Zaczęłam sie obserwować w tym miesiącu i jakiś cykl z doopy. Chyba jednak bezowulacyjny... wiem, że moga się zdarzać, zwłaszcza w czasie karmienia... ale jakoś tak mnie lekko zdołował.
    Ale mam też super niusy, moja młodsza ostatnio ciągle miała szmery serduszka, a przy infekcjach nawet głośne... Byliśmy na echo i szmery niewinne, serducho idealne <3

    Moremi, a Ty się starasz o potomka?

    Jeszcze się odniosę do posta, którego nie moge już odnaleźć, odnośnie wymiarów dzieci. Moje córki ze względu na to, że długie miały z usg wagę zawyżoną o prawie kilogram. Już w brzuchu były długonogie, szczupłe, istne modelki ;) ginek od razu mi mówił, że to maszyna tak wylicza, ale żebym się nie spodziewała więcej niż 3,5kg (a było w obu przypadkach 3,350g). A jednocześnie miały małe główki i obwody brzuszka. Brzuszek zawsze gdzies 4 tyg mniejszy niż by wynikało z wieku ciąży, a główka w porywach nawet 5tyg! Lekarz nie widzial w tym nic niezwykłego, kazał przyjrzeć się sobie i rzeczywiście, ja jestem drobną osobą, oboje z mężem mamy małe głowy i jesteśmy raczej wysocy. Teraz w centylach wzrostem obie laski są ponad siatką, główką w 50 centyli, a wagą - max 25 centyl. I co - są idealne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 07:50

    moremi, beates, Magdala lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    :O
    Czy ja jestem dziwna, że w ogóle nie trawię jak obcy ruszają moje dzieci? Pare razy nawet palnęłam jak mi się za czasów niemowlaka pchali z łapami, że sobie nie życzę.
    Zaczęłam sie obserwować w tym miesiącu i jakiś cykl z doopy. Chyba jednak bezowulacyjny... wiem, że moga się zdarzać, zwłaszcza w czasie karmienia... ale jakoś tak mnie lekko zdołował.
    Ale mam też super niusy, moja młodsza ostatnio ciągle miała szmery serduszka, a przy infekcjach nawet głośne... Byliśmy na echo i szmery niewinne, serducho idealne <3

    Moremi, a Ty się starasz o potomka?
    Nie, nie jesteś dziwna. Ja bym zareagowała, ale mąż nie wiadomo dlaczego myślał, że to ktoś znajomy. Prawie od początku synka chustowalam i przyznam, że nie spodziewałam się takiej liczby osób "łapiących". Nie wiedzieć dlaczego wszyscy uznają, że mają prawo łapać za stopy i komentować, że zimne, albo "dlaczego zając bez czapki?".
    Tak, staram się. W końcu to dziecko jest już stare ;-) Też karmię, ale wygląda na to, że cykl od razu wskoczył mi na właściwy tor. Owulacja jak poprzednio, te same objawy. Zobaczymy.

    beates, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie, nie jesteś dziwna. Ja bym zareagowała, ale mąż nie wiadomo dlaczego myślał, że to ktoś znajomy. Prawie od początku synka chustowalam i przyznam, że nie spodziewałam się takiej liczby osób "łapiących". Nie wiedzieć dlaczego wszyscy uznają, że mają prawo łapać za stopy i komentować, że zimne, albo "dlaczego zając bez czapki?".
    Tak, staram się. W końcu to dziecko jest już stare ;-) Też karmię, ale wygląda na to, że cykl od razu wskoczył mi na właściwy tor. Owulacja jak poprzednio, te same objawy. Zobaczymy.
    Ja tez mam wszystkie objawy, cykle regularne, nawet co miesiąc mnie inny jajnik na zmianę naparza a temperatura bez sensu. Może coś źle mierze, nie wiem, mam po zapaleniu oskrzeli straszny kaszel może jak się wykaszlę przed do temp niższa :P Dobra nie smęcę. Już mi lepiej.
    Miłego dnia dzewczyny!

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Ja tez mam wszystkie objawy, cykle regularne, nawet co miesiąc mnie inny jajnik na zmianę naparza a temperatura bez sensu. Może coś źle mierze, nie wiem, mam po zapaleniu oskrzeli straszny kaszel może jak się wykaszlę przed do temp niższa :P Dobra nie smęcę. Już mi lepiej.
    Miłego dnia dzewczyny!
    Jeżeli karmisz przed pomiarem, albo kaszlesz to jest to aktywność ;-) może jak najbardziej zaburzać pomiar :-D

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Czesc Morka :)
    Troche mnie tu nie bylo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 08:39

    moremi, BISCA, Luna76, Reni lubią tę wiadomość


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Dzien dobry :)
    Czesc Morka :)
    Troche mnie tu nie bylo ;)
    Asiula! Opowiadaj :-) super, że się zjawiłaś :-) tęsknię za Wami :-)

    Aasiula, BISCA lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 4 marca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakos leci :)
    Ostatnio sporo zdrowie szwankuje :(
    Serce , kregoslup ....
    I tak walcze caly czas
    Starania odeszly w zapomnienie , w tym wieku juz sie nie rodzi ;)
    Ale ja mam dwojke wiec nie moge narzekac :)
    Jednak gdyby zdazyl sie cud to bym sie cieszyla :)
    Ivf juz nie bedzie :)
    Morka jak Ignas ? :)


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 4 marca 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobrze z tym serduchem i kręgosłupem :-(
    Trzymam kciuki za duży cud <3

    Ignacy podobny do mnie, ale motorek w dupce ma po ojcu. Wszędzie wlezie, wszystkiego musi dotknąć, spróbować, sprawdzić czy jest przyklejone/przyspawane/przykręcone. Jednym zdaniem - nieustannie demoluje nam chatę. No i jest już "stary" ;-)
    Na razie siedzi z ojcem w domu, ale niedługo znowu do żłobka. Szefowi zapowiedziałam, żeby się nie przyzwyczajal za bardzo do mojej obecności ;-)

    Aasiula lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko zameldowac,ze jeszcze nie rodze :P

    Morek, rozbawila mnie ta scena z obca co Ci dziecko wymacala :-) hyhyhy

    Aasiula, milo Cie tu widziec :-)

    moremi, Aasiula, beates lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 4 marca 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry w nocy :-)

    Aasiula, lithe123 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 4 marca 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj piekna pogoda byla ,praktycznie caly dzien na dworze ,tata nawet dal Heli prowadzic traktor :-)

    Aasiula, beates lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,

    Widocznie wszedzie slonecznie tylko u nas pada ... grrrrr

    Ja juz zdazylam poszalec w kuchni dzisiaj, co bede musiala odkupic dluga siesta po obiedzie ;-)
    Zreszta, przy takiej pogodzie, tylko kanaping.

    Milej niedzieli

    anna maria lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Bry,

    Widocznie wszedzie slonecznie tylko u nas pada ... grrrrr

    Ja juz zdazylam poszalec w kuchni dzisiaj, co bede musiala odkupic dluga siesta po obiedzie ;-)
    Zreszta, przy takiej pogodzie, tylko kanaping.

    Milej niedzieli
    U nas też siąpi od rana. Blee nie lubię takiej pogody.
    Bisca, 39 tc :) Jak się czujesz na koncówce?
    Moremi, moja starsza ma jutro wielki powrót do przedszkola, po miesięcznej przerwie. Oczywiście nie chce iść :(

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    U nas też siąpi od rana. Blee nie lubię takiej pogody.
    Bisca, 39 tc :) Jak się czujesz na koncówce?
    Moremi, moja starsza ma jutro wielki powrót do przedszkola, po miesięcznej przerwie. Oczywiście nie chce iść :(

    Kurde, no czuje sie swietnie. Ostatnio skurcze i jakies tam bole sa czestsze ale ogolnie czuje super. Spie jak susel, apetyt dopisuje, energia jest. Zyc nie umierac ;-)

    Mam nadzieje,ze teoria Paszczy : " ujowa ciaza = grzeczne dziecko" sie nie sprawdzi w " druga strone " ( lekka ciaza = problemowe dziecie) ;-)

    Mloda szybko sie ponownie przyzwyczai do przedszkola. Dzieci szybko i latwo adoptuja nowe sytuacje :-)

    beates lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 13797 13798 13799 13800 13801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ