X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 lutego 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Pozamaciczna. Zabieg wieczorem
    Przykro mi rowniez.
    Moze jednak warto zrobić jak dojdziesz do siebie droznosc jajowodow i sprawdzić macice ?. Pozamaciczne ciaze bardzo czesto sa po powikłaniach chorobowych, które wywołują stany zapalne i powodują powstawanie zrostow, niedrożność etc.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 28 lutego 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Morek,jak tam junior ?
    On ma motorek w dup...ce nawet jak jest chory. Taki typ. Na razie wygląda, że zdrowie, ale jeszcze dwa tygodnie będzie w domu. Ja wracam do pracy, a opiekę przejmuje mąż. Chyba sobie poradzą.

    Co do obstawiania daty porodu... Nie życzę 8, bo to taka głupia data. "Masz prezent na dzień kobiet i na urodziny". Ja tak na walentynki dostaję :-(
    Będzie 17.03.2017!

    BISCA, Magdala, anna maria lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Mozesz podac przepis na te " szybkie porody" ? :P
    Nie mam :( obawiam się, że przy kolejnym nie zdążę na porodówkę ;)
    Co dziwne, obie laski urodziły się po terminie. Starsza to był już koniec 42tc i lekka panika u lekarzy. Młodsza zmieściła się w 41tc. Ja już robiłam wszystko, żeby wylazły: długe spacery, seks, schody, herbatki z liści malin i już nie pamiętam co. I nic. Przy pierwszym porodzie było już mało wód i dlatego naszprycowali mnie oksytocyną. Szyjka mi popękała, na kroczu miałam chyba z 10 szwów, wszystko było jeszcze niegotowe :( Ale poszło szybko, nawet do wytrzymania ból i nie zdążyłyśmy się wymęczyć. Przy drugim przyjechałam już z rozwarciem na 4palce :D I naturalnie poszło bez oksy, nawet mnie nie nacięli :O było super, serio. Trzymam kciuki, żeby Tobie też tak gładko poszło. Co ciekawe, obie córki miały dokładnie tę samą wagę i długość (3350g i 57cm).
    Masz skurcze przepowiadające? Rozwarcie się zaczęło?
    Sung :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 09:31

    moremi, anna maria lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Nie zycze Ci zle tylko zamierzam przejac Twoj cykl! Wtedy zaczynam stymulacje.
    Team work panie.
    Magdala, 3lata temu w marcu był mój szczęśliwy cykl :) I teraz ma 2 latka <3

    BISCA, Magdala, moremi lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Magdala, 3lata temu w marcu był mój szczęśliwy cykl :) I teraz ma 2 latka <3
    Bo u nas jest taka swiecka tradycja - jak ktoras rodzi, to ktoras zachodzi w ciaze, czyli przejmuje ten cykl, bo juz jest wolny.
    Podwierdzone naukowo!

    lithe123, BISCA, kapturnica, Luna76, Magdala, moremi, anna maria, Reni lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Biszkopt urodzi 12 marca.

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    On ma motorek w dup...ce nawet jak jest chory. Taki typ. Na razie wygląda, że zdrowie, ale jeszcze dwa tygodnie będzie w domu. Ja wracam do pracy, a opiekę przejmuje mąż. Chyba sobie poradzą.

    Co do obstawiania daty porodu... Nie życzę 8, bo to taka głupia data. "Masz prezent na dzień kobiet i na urodziny". Ja tak na walentynki dostaję :-(
    Będzie 17.03.2017!

    To juz wrocilas do pracy ?

    Z tym 8 marca to masz racje, z tym ze tutaj nie znaja tego " swieta". Ktos tam cos przbaknie w mediach ze to dzien kobiet ale ogolnie ludzie nie wiedza ze to dzien kobiet.

    moremi lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Nie mam :( obawiam się, że przy kolejnym nie zdążę na porodówkę ;)
    Co dziwne, obie laski urodziły się po terminie. Starsza to był już koniec 42tc i lekka panika u lekarzy. Młodsza zmieściła się w 41tc. Ja już robiłam wszystko, żeby wylazły: długe spacery, seks, schody, herbatki z liści malin i już nie pamiętam co. I nic. Przy pierwszym porodzie było już mało wód i dlatego naszprycowali mnie oksytocyną. Szyjka mi popękała, na kroczu miałam chyba z 10 szwów, wszystko było jeszcze niegotowe :( Ale poszło szybko, nawet do wytrzymania ból i nie zdążyłyśmy się wymęczyć. Przy drugim przyjechałam już z rozwarciem na 4palce :D I naturalnie poszło bez oksy, nawet mnie nie nacięli :O było super, serio. Trzymam kciuki, żeby Tobie też tak gładko poszło. Co ciekawe, obie córki miały dokładnie tę samą wagę i długość (3350g i 57cm).
    Masz skurcze przepowiadające? Rozwarcie się zaczęło?
    Sung :(

    Peknieta szyjka ?! 10 szwow ?! O.o. Odwoluje , ja tak nie chce ! ;-)
    Serio, co ma byc to bedzie. Boje sie po ludzku bolu, ale jakos to musi byc. Pocieszam sie,ze w moim szpitalu znieczulenie podaja od 3 cm rozwarcia, wiec oby do tych 3 cm ;-)

    Przepowiadajacych jakos nigdy specjalnie nie czulam ale wczoraj caly dzien brzuch-skala a wieczorem dziwne cmienie w brzuchu. Dzisiaj twardnienia jak tylko jestem w pionie... moze cos sie zaczyna dziac, ale pewnie jeszcze potrwa

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 marca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    A Biszkopt urodzi 12 marca.

    Zaklad przyjety ;-)

    Jak tam urlop ?

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja się wylamie i obstawiam, ze Biszkopt rozpakuje się 18 marca ;)

    BISCA lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 1 marca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Pozamaciczna. Zabieg wieczorem

    Kurde, przykro mi. Trzymaj się <3

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Biszkopt, jakbyś dziś urodzila, to byłby ten sam dzień ciazy jak ja rodzilam Adasia :)
    Idź rodz, mówię Ci..

    Kurde, dopiero teraz przeczytalam posta. Dzisiaj juz za pozno. F jedzie do pracy i nie na reke mi. Trudno, bedzie marcoweczka ;-)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 marca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak, jak Ci odpoczywanie idzie ? Nie nudzisz sie

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Zaklad przyjety ;-)

    Jak tam urlop ?
    Jest fajowo. Jestem tylko z Zosia, wiec jest i odpoczynek, i duzo aktywnosci dla duzych dziewczynek. Dzis byl Escape room, Sztuka kochania w kinie, kawa ( dziecko pije kawe ) i szoping. Jutro muzeum- Centrum Solidarnosci.
    Super mam corke, wiec czas nam szybko plynie.

    BISCA, anna maria lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Bo u nas jest taka swiecka tradycja - jak ktoras rodzi, to ktoras zachodzi w ciaze, czyli przejmuje ten cykl, bo juz jest wolny.
    Podwierdzone naukowo!

    ja mam jakieś koślawe ręce, bo zawsze mi cykle przelatują i łapie ktoś inny
    o jak na weselach z wiankiem ;-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak zabrałaś córkę na sztukę kochania? Czy to warsztaty z tego co wykładałaś w szkole? ;-)
    dalszy ciąg? chytryke.gif

    BISCA, Dziobak lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Przykro mi rowniez.
    Moze jednak warto zrobić jak dojdziesz do siebie droznosc jajowodow i sprawdzić macice ?. Pozamaciczne ciaze bardzo czesto sa po powikłaniach chorobowych, które wywołują stany zapalne i powodują powstawanie zrostow, niedrożność etc.
    Tak. Koniecznie zrobię.
    O dziwo zrostow powiedzieli, ze prawie nie mam. Mimo 2 cesarek i plastyki brzucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 10:32

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung przykro mi, że się nie udało.

    Kiedy możesz wrócić do starań?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 marca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Dziobak zabrałaś córkę na sztukę kochania? Czy to warsztaty z tego co wykładałaś w szkole? ;-)
    dalszy ciąg? chytryke.gif
    Ja zesz w morde! Ja nie mialam pojecia, ze w tym filmie to jawne pieprzenie odchodzi...
    Dziecko przyjelo sceny erotyczne z godnoscia. Podyskutowalysmy sobie o tym i o owym. Dala rade. Ja tez ;-)

    moremi, Reni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Sung przykro mi, że się nie udało.

    Kiedy możesz wrócić do starań?

    Mój gin powiedział, że za dwa cykle. W szpitalu powiedzieli, żeby za 2-3 miesiące zrobić drożność. Zrobię najpierw drożność.
    :(

‹‹ 13796 13797 13798 13799 13800 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ