X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:
    Brawo ) a kiedy Ty to wino trabilas? Niech się mości i zadamawia u mamusi :):). Czy transfer robił nasz docctore?? Wiem że leciał na weekend do UK

    Nie nie. Robil dr Grygoruk z Bociana.
    Wino trabilam w poczekalni :) jak zul normalnie.

    moremi lubi tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichutko tuu... No my już nie staramy się o więcej potomstwa. Dzisiaj mamy 18 rocznicę ślubu. Kajtek jest naszym słonkiem i iskierką, która codziennie nas ratuje..wzmacnia nasz związek. Daje nam pary bo nie oszukujmy się po 40stce jest jej coraz mniej ;)

    Luna76 lubi tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Nie nie. Robil dr Grygoruk z Bociana.
    Wino trabilam w poczekalni :) jak zul normalnie.
    Uśmiałam się :-D to musiało ciekawie wyglądać :-D

    Magdala lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Cichutko tuu... No my już nie staramy się o więcej potomstwa. Dzisiaj mamy 18 rocznicę ślubu. Kajtek jest naszym słonkiem i iskierką, która codziennie nas ratuje..wzmacnia nasz związek. Daje nam pary bo nie oszukujmy się po 40stce jest jej coraz mniej ;)
    Peppa! Wszelki duch!
    Dobrze, że już wszystko na dobrej drodze :-)
    I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :-) żebyście jeszcze wielu okrągłych i nieokrągłych rocznic doczekali

    Magdala, tojapepa lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! W sierpniu kończę 35 lat. A do października na 100% nici ze starań, muszę być na tabletkach anty żeby się pozbyć polipa i wyregulować cykle. Nie wiem jeszcze co będzie dalej. Mam nadzieję, że dostanę od lekarza zielone światło, bo strasznie martwi mnie mój wiek, to że będzie coraz trudniej, a tak bardzo byśmy chcieli powiększenia rodzinki. :( Postanowiłam tutaj częściej zaglądać, by Wasze sukcesy motywowały mnie do walki i dodawały wiary, że po 35 r.ż. też można doczekać się ślicznego, zdrowego bobasa <3

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Uśmiałam się :-D to musiało ciekawie wyglądać :-D

    Teraz troche mi wstyd, bo w poczekalni byla kamera, ale wtedy mialam wywalone. :-) Siedzialam na dole, gdzie nie bylo w ogole innych pacjentek.
    Pozwolilam sobie tez zawinac garsc krowek do torebki ze stolu. B-)
    ...
    A mam u nich jeszcze dwoje dzieci. Mama mia. Teraz mi ich nie wydadza, bo to patologia przeca.

    tojapepa, moremi, Krakowianka, beates, BISCA, Mega, sandzu, Dziobak, Lunaris lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek kciuki mocno trzymam za Was ❤
    Magdala aparatko TY :)
    Kasiulka Pewnie trza byc dobrej myśli. Wymres kre$lić, badania porobić i się śmigać. Reszta w rękach matki natury. No i ten..palec Boży też.
    Reniek a co u Ciebie ❤
    Tak ten myśle o Was dziewczyny czasem...

    Magdala, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myslisz to znaczy, ze na zlot przyjedziesz?
    Do matury dzieckow moze sie cos wyklaruje. :)

    moremi, tojapepa lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Witam dziewczyny! W sierpniu kończę 35 lat. A do października na 100% nici ze starań, muszę być na tabletkach anty żeby się pozbyć polipa i wyregulować cykle. Nie wiem jeszcze co będzie dalej. Mam nadzieję, że dostanę od lekarza zielone światło, bo strasznie martwi mnie mój wiek, to że będzie coraz trudniej, a tak bardzo byśmy chcieli powiększenia rodzinki. :( Postanowiłam tutaj częściej zaglądać, by Wasze sukcesy motywowały mnie do walki i dodawały wiary, że po 35 r.ż. też można doczekać się ślicznego, zdrowego bobasa <3
    Pierwsze dziecko 37 lat, teraz mam 39 i drugie się szykuje ;-)
    Zobacz sobie wątki nowa porodówka i forumowe dzieci, to zobaczysz ile dzieciaków się rodzi po 35 r.ż.
    Mysza Mysza! Gdzie jesteś? Co u Was?

    tojapepa lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peppa, jak milo Cie widziec

    Tesknie za starym forum ..

    tojapepa lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujcie dobrym słowem!

    Odebrałam dziś wynik AMH 2,08 czy to bardzo słabo?
    Robiła któraś z Was to badanie i z podobnym wynikiem zaszła szczęśliwie w ciążę? Wizytę mam dopiero po weekendzie i stresuję się, że to źle wróży :(


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że zlot czarownic?
    Jeśli Kraków to chętnie :)
    Bisca no ja straśnie tęsknie za starym forum. Powinno tylko to troche inaczej funkcjonować wg mnie. Dla zalogowanych only czy jak..
    Ściskam i kciuki trzymam. Wiem, że niektóre podglądają ;) ze starszyzny. Tak więc pozytywne wibracje posyłam. Aa jajniki mnie napieprzały jak fiks. Wykres służy do antykoncepcji teraz mi! Kto by pomyślał?

    moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dziewczyny poratujcie dobrym słowem!

    Odebrałam dziś wynik AMH 2,08 czy to bardzo słabo?
    Robiła któraś z Was to badanie i z podobnym wynikiem zaszła szczęśliwie w ciążę? Wizytę mam dopiero po weekendzie i stresuję się, że to źle wróży :(
    Kochana nic nie poratuje..Nie ma Kapci gdzie blisko? Te kobity co sie znały? Reni może?
    Poszperaj w internecie póki co

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisca wyobrażam sobie Twojego biszkopcika:) mmm wiem bez dziumdziania...

    BISCA lubi tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A która to miała nocke zwykle hmmm?

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dziewczyny poratujcie dobrym słowem!

    Odebrałam dziś wynik AMH 2,08 czy to bardzo słabo?
    Robiła któraś z Was to badanie i z podobnym wynikiem zaszła szczęśliwie w ciążę? Wizytę mam dopiero po weekendzie i stresuję się, że to źle wróży :(
    Wynik masz jak dwudziestolatka :-)
    We wrześniu miałam amh 2,0, a efekt rośnie ;-)

    BISCA, Lunaris, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Bisca wyobrażam sobie Twojego biszkopcika:) mmm wiem bez dziumdziania...
    Spokojnie. Przecież mały Biszkopt to Biszkopcik :-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • tojapepa Znajoma
    Postów: 25 70

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Moremi przecież masz analizy i wyniki w małym palcu ;)
    No i niech rośnie Twoje wymarzone szczescie number two ;)

    BISCA, beates lubią tę wiadomość

    jestem pepa, skończyłam czterdziestke!jestem tu od 35-go. Mam trójkę syn 17, córka 15, Franek aniołek i najmłodszy Kajtek 2 latka. Przeszłam w swoim życiu wiele złego ale i dobrego. Wiec cieszę się tym co mam bo nigdy nie wiadomo co przyniesie nam nowy dzień.. Sciskam wszystkie wiedźmy under 35 ;)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tojapepa wrote:
    Oo Moremi przecież masz analizy i wyniki w małym palcu ;)
    No i niech rośnie Twoje wymarzone szczescie number two ;)
    To spora przesada. Wypadłam z obiegu :-D
    Ale akurat amh wiem, że jest super w okolicach dwójki :-)
    I dziękuję :-)

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie wywolana do tablicy,

    Ogarnelam juz nowa sytuacje i nie chodze pol dnia w szlafroku i z rozczochrana glowa. Karolina ladnie rosnie, dobrze je i spi w nocy. W dzien jest bardzo towarzyska i najlepiej jak sie ja nosi i spaceruje.

    Zeby wyciagnac podgladaczy z krzakow zapowiadam krotka sesje zdjeciowa na dzis wieczor.

    kapturnica, moremi, Dziobak, BISCA, beates, tojapepa lubią tę wiadomość

‹‹ 13829 13830 13831 13832 13833 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ