X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Kadża Autorytet
    Postów: 456 433

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze bo już nie zasnę ...... @ nie przyszła rano zatestowalam i SĄ !!!!! Są 2 niebieskie kreseczki ;) w szoku lekkim jestem bo wtedy nic się nie zgadza z testami z owu itc.... 24 robiłam testy i nic a popołudniu poplamilam troszkę wiec byłam pewna ze przychodzi @ ale to nie ważne teraz ważne żeby było wszystko dobrze.... wciąż kaszel mam straszny No i antybiotyk miałam ......

    MisiaABC, kapturnica, Madzia02, Mysia 15, beates, Bozia3 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża,co za news sylwestrowy o poranku.Wspaniale! Gratuluję :-D Wysokiej bety życzę.Ale bym też tak chciała!

  • Kadża Autorytet
    Postów: 456 433

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC dziękuje ;) sama trochę w szoku jestem bo byłam pewna ze @ przyjdzie... bety tu gdzie mieszkam nie zrobie musze umówić się do lekarza i oni wyślą list do szpitala wiec pewnie za jakieś 10 tyg zacznie coś się dziać .....

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża wrote:
    MisiaABC dziękuje ;) sama trochę w szoku jestem bo byłam pewna ze @ przyjdzie... bety tu gdzie mieszkam nie zrobie musze umówić się do lekarza i oni wyślą list do szpitala wiec pewnie za jakieś 10 tyg zacznie coś się dziać .....

    Kadża a nie mówiłam że jeszcze nic straconego!!!! Gratuluję. Fajnie się rok zaczął oby więcej takich informacji!!!!

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!:)
    Niech to będzie dla nas wszystkich TEN rok! :)

    Madzia02, Magula lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!:)
    Niech to będzie dla nas wszystkich TEN rok! :)

    Dziękuję i wzajemnie szczęśliwego pełnego radości roku!!! :)

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • MjuMini Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadża a miałyśmy razem zachodzić hhiiihihih, gratuluje i trzymam kciuki. Teraz to muszę Cię gonić.

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MjuMini wrote:
    Kadża a miałyśmy razem zachodzić hhiiihihih, gratuluje i trzymam kciuki. Teraz to muszę Cię gonić.

    Będziemy się razem starały,bo niestety znowu te zwiastuny okresu nadchodzą. Mam nadzieję że przyjdzie trochę wcześniej bo umówiłam się na przyszły wtorek do bardzo dobrej ginekolog i dobrze żeby krwawienie się skończyło. Tak że wszystko przed nami :)

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..jestem tu nowa ☺Miło byłoby dołączyć do Waszego grona

    Madzia02, Magula lubią tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się rozpisalam w poprzedniej wiadomości...A tu tylko jedno zdanie się wysłalo

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Was pytanko..jestem po owulacji drugi dzień A śluz mam cały czas biały kremowy..co to oznacza?

    Dorka
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Mam do Was pytanko..jestem po owulacji drugi dzień A śluz mam cały czas biały kremowy..co to oznacza?

    Witaj wśród nas, fajnie że dołączyłaś, napisz coś więcej o sobie ile masz lat, czy masz dzieci od kiedy się staracie itp. Z własnego doświadczenia wiem że nie wolno dodawać tych buziek(emotikonek)co są w Tel. Bo wtedy ucina w tym miejscu wiadomość. Jak chcę dodać uśmiechniętą buźkę to daje dwukropek i nawias :)
    A co do śluzu to przed owulacją nie miałaś w ogóle rozciągliwego przezroczystego jak surowe białko? U mnie z wiekiem coraz mniej ale cos tam jeszcze zawsze jest ;)zaraz po owulacji miałam biały czyli chyba wszystko w normie.

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02..mam 45lat to już trochę:-) Mam dwoje dorosłych dzieci. Od 6 lat jestem w nowym związku i bardzo chcielibyśmy mieć dziecko. Dwa razy poronilam..trochę się zalamalam,ale od dwóch lat zaczęliśmy znowu działać:) Przed owulacja taki sam śluz jak po owulacji..trochę mnie to martwi :(

    Dorka
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w Nowym Roku

    Chwile mnie nie było. Grudzień był mega stresujący ( kontrola na Onkologii mojej mamy, u taty odmowa wstrząsów bo za duże ryzyko (ma niestety migotanie), szkoła chłopkaów itd. Mąz na Swieta przyjechał a ja byłam tak upaletana ze nawet o ciązy a tym bardziej o staraniach nie myślałam. Do tego przeziebiebie (zatoki)

    Dziś 23 dc miałam w ogóle nie testować ale... Pierwszy bladzioch (czułość 25)szok i szybko pojechałam do apteki całodobowej ..Kupiłam jeszcze dwa ale 10..
    Krechawidoczna. Na razie jestem w szoku, płacz przeplatany z lękiem.

    Madzia02, dorot, Magula, Bozia3 lubią tę wiadomość

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    Witajcie w Nowym Roku

    Chwile mnie nie było. Grudzień był mega stresujący ( kontrola na Onkologii mojej mamy, u taty odmowa wstrząsów bo za duże ryzyko (ma niestety migotanie), szkoła chłopkaów itd. Mąz na Swieta przyjechał a ja byłam tak upaletana ze nawet o ciązy a tym bardziej o staraniach nie myślałam. Do tego przeziebiebie (zatoki)

    Dziś 23 dc miałam w ogóle nie testować ale... Pierwszy bladzioch (czułość 25)szok i szybko pojechałam do apteki całodobowej ..Kupiłam jeszcze dwa ale 10..
    Krechawidoczna. Na razie jestem w szoku, płacz przeplatany z lękiem.

    Enii super wiadomość, marzą mi się takie dwie kreseczki no ale zobaczymy może kiedyś.

    dorot, Enii lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczynam 12 cykl starań, niestety znowu sie nie udało. Najbardziej jestem zła na to że @ spóźniła się 2 dni a we wtorek mialam iść do ginekologa.Czy jest sens tam iść w 3 dniu cyklu? Chyba tylko po poradę ewentualnie po skierowania na badania. Nie wiem już co robić. :(

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia 02 co sie tyczy ból brzucha, to ja męczę sie od 2lat z bólami prawie przez cały cykl, raz wiecej raz mniej. Porobione wszystkie możliwe badania ginekologiczne i nic.
    Lekarz stwierdzil, że to może byc od kregosłupa, ból krzyżowy promienujacy do brzucha.
    Właściwie, to bym się z nim zgodziła, bo odkąd spadła moja wysoka aktywność fizyczna to organizm gorzej funkcjonuje. Cykle sie wydłużyły, przytyłam, plecy bolą, brzuch boli.....Trzeba sie ruszać :)

    Madzia02, Znowu.ta.kryska, dorot lubią tę wiadomość

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja zmagam sie ciągle z piersiami po owulacji mam nabrzmiałe i bolące piersi aż do miesiączki.. powiedzcie kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy? :-)

    Dorka
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stressant ja oprócz bólu kręgosłupa to mam jeszcze problemy z jelitami, wiec nie wiadomo jaka jest przyczyna tych pobolewań.Wizytę przełożyłam na 18.01 bo za tydz. Nie dam rady. Zobaczymy co ta lekarka powie. Robiłam ostatnio szereg różnych badań na razie wszystkie wyniki dobre.
    Dorot ja ostatnio też mam okropne bóle piersi, ale to wszystko jak do tej pory to tylko napięcie przedmiesiączkowe :( ja bym test robiła w dniu spodziewanej miesiączki.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Kurczę ja zmagam sie ciągle z piersiami po owulacji mam nabrzmiałe i bolące piersi aż do miesiączki.. powiedzcie kiedy najwcześniej mogę zrobić test ciążowy? :-)


    To samo jak u mnie Ba nawet czasami w czasie @ bolały i były wielkie.
    Jak juz chcesz robic sikańca to pamietaj kupuj czulośc 10. One najszybciej pokazują. Trzymam kciuki

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
‹‹ 13849 13850 13851 13852 13853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ