X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mju nie wiem jak to jest po gonapeptylu
    ja brałam decapeptyl i miałam podobną sytuację LH mega wysokie, więc lekarz dał mi podwójną dawkę i jak wyniki zbliżyły się do wymaganej wysokości zeszliśmy do poprzedniej dawki
    może zaufaj lekarzowi?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc,
    Mysza,wspolczuje .Z moja mama tez niestety nie najlepiej,i lepiej pewnie juz nie bedzie.
    Nasze maluchy rosna,ku wiadomosci tych co mnie stad nie znaja,dwojka poczeta 'tu na forum ' Synek juz ponad dwa,a corcia niedawno roczek skonczyla.Gdy ja rodzilam mialam 43 lata.Starsza cora bardzo pomocna,zawsze kladzie mlodego do snu.Czasu nie mam na nic,no ale co,chcialam to mam

    Znowu.ta.kryska, beates, Madzia02, villemo_gbm lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na czas gdy mlody do sali zabaw pojdzie .Pozdrawiam Was serdecznie ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 00:20

    Znowu.ta.kryska, beates, Madzia02, villemo_gbm lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. W czwartek byłam u tej ginekolog tak bardzo polecanej i niestety zawiodłam się bo wydalam 190 zł. za wizytę i badania te same co robiłam pare miesięcy wcześniej.Dowiedziałam się tyle że w prawym jajniku jest dojrzały pęcherzyk, że powinnam kupić testy owulacyjne, partner witaminy za ok. 100 zl. Na poprawę nasienia i jak w ciągu najbliższych 3mies. Się nie uda to wyśle nas na bardziej szczegółowe badania. A więc czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Znowu zajrzałam co u Was. Widzę dużo "nowych"...
    Morka gratulacje! Cieszę się i zazdroszczę.
    Reni, kibicuję Ci i trzymam kciuki. Wierzę, że doczekasz się.
    Mysza, przykro mi z powodu Twojej mamy. To smutne. Patrzę na moją i uświadamiam sobie, że czas upływa...

    Zaglądałam tu, bo prowadziłam kalendarzyk cykli, no i od czasu do czasu czytałam co u "starych" forumowiczek. No i zrypało się... Reni, masz rację, strzał w kolano! Wielki minus za zabór kalendarza!!! Pazerni!

    Reni lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka a co u Ciebie? opowiadaj :-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot i Mjumini co u Was?????

  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny przyszła i na mnie kolej więc ja pięknie zarejestrowałam się na waszym profilu bardzo się cieszę że istnieje wiecie że żyjecie że funkcjonujecie że się staracie tak jak ja zaś w ciążę ja mam lat 39 i planuje trzecią ciążę październiku Poroniłam było to poronienie biochemiczne no i totalnie oszalałam ciśnienie mam niesamowicie duże tak bardzo chciałabym to trzecie dziecko teraz w tym wieku.Liczę na wasze wsparcie bardzo chyba tego potrzebuje chwili obecnej jestem po cel o w poniedziałek czyli czyli kiedy dwudziestego trzeciego wzięłam zastrzyk na pęknięć E po narzeka pachę krzyk pękną wtorek miałam owulację i czekam i czekam i czekam i mam nadzieję że się wreszcie doczekam z całej tej depresji zrobiłam badania Evra wyszło mi 3,1 czy któraś z was robiła badanie jak to wychodzi w waszym wieku

  • villemo_gbm Autorytet
    Postów: 287 151

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02 wrote:
    Witam. W czwartek byłam u tej ginekolog tak bardzo polecanej i niestety zawiodłam się bo wydalam 190 zł. za wizytę i badania te same co robiłam pare miesięcy wcześniej.Dowiedziałam się tyle że w prawym jajniku jest dojrzały pęcherzyk, że powinnam kupić testy owulacyjne, partner witaminy za ok. 100 zl. Na poprawę nasienia i jak w ciągu najbliższych 3mies. Się nie uda to wyśle nas na bardziej szczegółowe badania. A więc czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
    a te witaminy na piorawe nasienia to jakie ? mozesz napisac nazwe?

    relg8u69g8ipeatv.png
    Maja 28.10.2015 r.
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 12 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Lunka a co u Ciebie? opowiadaj :-)

    Reni, u mnie bez zmian większych.
    O staraniach nie piszę, bo nie ma o czym - nie staramy się, warsztat oficjalnie zamknięty, a kłódka już zardzewiała na amen, szlus, fertig i di end etc. ;-) W kwietniu br. 42 wiosny mi miną.
    Małż ten sam i zmian też nie widać na horyzoncie.
    Ale praca do wymiany. Mam dość. Pierdolę ten burdel, rzucam to! Poddaję się - trzy szkoły na jeden etat to nie na moje siły fizyczne i psychiczne. Byle do czerwca i uwalniam się. Szukam pracy, wszędzie, za godne pieniądze, byle nie w szkole.
    i to tak pokrótce ;-)

    kapturnica, Reni lubią tę wiadomość

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 14 lutego 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Reni, u mnie bez zmian większych.
    O staraniach nie piszę, bo nie ma o czym - nie staramy się, warsztat oficjalnie zamknięty, a kłódka już zardzewiała na amen, szlus, fertig i di end etc. ;-) W kwietniu br. 42 wiosny mi miną.
    Małż ten sam i zmian też nie widać na horyzoncie.
    Ale praca do wymiany. Mam dość. Pierdolę ten burdel, rzucam to! Poddaję się - trzy szkoły na jeden etat to nie na moje siły fizyczne i psychiczne. Byle do czerwca i uwalniam się. Szukam pracy, wszędzie, za godne pieniądze, byle nie w szkole.
    i to tak pokrótce ;-)

    Hej, z pracą mam podobnie, szkoła... ale ciśnienie jak w kołchozie, czasami zupełnie poważnie myślę, że istotnym składnikiem moich kłopotów z płodnością jest praca i to co się w niej dzieje...

    K.

    Luna76 lubi tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 18 lutego 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Ale tu pustki. Moze to i dobrze, bo nie mam czasu na czytanie. Odkąd wróciłam do pracy, żyję w ciągłym pośpiechu. Na dodatek od piątku obuwdwoje chorzy. Mąż na opiece.

    Czy któraś wie co z Inessą. Była w drugiej ciąży i chyba się wymiksowała z ovufrienda.

  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piatek 16.02 mialam wywolany porod w 10 tyg. Seduszka moich Kluseczek przestaly bic w tyg :'(

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innessa szczesliwie urodzila corke ,obie maja sie dobrze.

    Kitty.Noir, AsiaPoli, Madzia02, Reni, Enii, Bozia3, beates lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 20 lutego 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii bardzo mi przykro, nawet nie wiem co napisać bo wiem że w chwili obecnej nic Cię nie pocieszy :'( trzymaj się kochana.

    Gosia przynajmniej Ty przyniosłaś dobre wiadomości, Inessa dla nas wszystkich jest nadzieją.

    Enii lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 21 lutego 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enii wrote:
    W piatek 16.02 mialam wywolany porod w 10 tyg. Seduszka moich Kluseczek przestaly bic w tyg :'(

    Enii przykro mi :-(

    Enii lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Cheshire_Cat Przyjaciółka
    Postów: 91 60

    Wysłany: 21 lutego 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie, słabo z życiem tutaj..
    Jestem tu od wczoraj, zostawiłam ślad w 3 tematach ale cisza straszna. Rozumiem, ze forum lata świetności ma już za sobą?

    We're all mad here

    41 letnia mamuśka, 21 letniego "szkraba" 😉

    06.2019 poczatek romansu z Gameta
    21.12.2019 IUI podejście 1-nie udane
    20.01.2020 IUI podejście 2- nie udane
    18.02.2020 IUI podejście 3 i ostatnie - nie udane
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lutego 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    cześć
    I ja tu zaglądam z sentymentu, pustki fakt.
    Mysza, wyrazy współczucia.
    Piszta czasem.
    PS. Kto pamięta kury na grzędzie?
    :)

    chruszczow lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 23 lutego 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim są kury na grzędzie?
    :)

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chruszczow wrote:
    cześć
    I ja tu zaglądam z sentymentu, pustki fakt.
    Mysza, wyrazy współczucia.
    Piszta czasem.
    PS. Kto pamięta kury na grzędzie?

    hello

    no pusto pusto
    pozachodziły to nie zaglądają
    ja czekam kiedy będę mogła zgasić światło :-/

    p.s.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cc35aef9146.jpg

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13851 13852 13853 13854 13855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ