X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 lipca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega ma za dużo czasu :-)
    Ja tez od jakiego czasu dostaje potwierdzenia starych postów

    Mega lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 14 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Mega, nudzisz się na L4?. Postanowiłaś przeczytać cały watek? Widze, ze likujesz moje stareńkie post.
    No czytam, czytam - fajnie jest powspominać ;)

    A jeżeli o stymulację teraz to nic a nic. 3 lata temu miałam laparoskopię, potem było clo, wyniki męża ok a ciąży niet. Odpuściliśmy zupełnie. Pojawiła sie nadżerka, miałam w grudniu w zeszłym roku badania w szpitalu czy tam nie ma jakis komórek rakowych ale wyszło ok. Na początku lutego dopadła mnie grypa i brałam antybiotyk. W kalendarzu sobie tylko zaznaczałem @ - nawet nie po to zeby wiedzieć kiedy owulacja tylko podać ginowi na wizycie termin ostaniej @. W marcu byłam u niego po skierowanie na badanie usg piersi bo mam torbielki i musze je kontrolować. 28.03 zaczęłam nowy cykl... Nawet nie wiem kiedy była owu... Głowa wyczyszczona - prędzej bym sie pani na m spodziewała niż ciąży :)

    Reni, Znowu.ta.kryska, gosia7122, water, Iwone, Lucky, mojnick lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 lipca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryształ musisz uważać. Może to wina antyszczepionkowców? Teraz wirusy są wszędzie

    Znowu.ta.kryska, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 lipca 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to byyył moooment

    Znowu.ta.kryska, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 16 lipca 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega - meggaaaa gratulacje. Wysyp tu ciąż weteranek. Może teraz pora na Krychę od Szpilek?

    Znowu.ta.kryska, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 lipca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak na złość
    Kryśka na matka!

    Znowu.ta.kryska, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 18 lipca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    W lutym skończyłam 42 lata
    Również wielkie gratulacje...duuuzo zdrówka

    Mega lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 lipca 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam 40stke na karku i dwa miesiące temu rozpoczęłam starania o drugie dziecko. Od dwóch miesięcy czytam ten wątek i jestem już na 2600 którejś stronie :)) Może do 50tki dobrnę do czasów teraźniejszych :))

    Znowu.ta.kryska, Mega, Reni, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 lipca 2018, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2014 r, znalazłam ovufriend, ale ze nie wysłali mi linka aktywizacyjnego i po dwóch cyklach zaszłam w ciąże odpuściłam dobijanie się tutaj :) A szkoda:) Teraz tak łatwo pewnie nie będzie, bo już widzę ze się spieprzyło to i owo, np 28 dniowy cykl jak w zegarku. teraz mam cykle 24-28 dniowe w porywach. Mam tez słaby progesteron prawdopodobnie. ale wydaje mi sie ze nigdy nie miałam wysokiego, bo zawsze gnebił mnie pms z tkliwością tego i owego. Jutro badam znów progesteron w kolejnym cyklu. Robiłam sobie tez badania na własna reke w 3dc, 11 i 21 w tamtym miesiacu w tym juz tylko w 11 i 14, z czego ten 14 dc to na prosbe mojej ginekolog, moze mi powie jutro po co, bo w 11dc miałam wysoki estradiol i lh a w 14 juz mi troche spadło bo estradiol i lh spadaja na okolo 2 dni przed owulacja.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 19 lipca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni a Ty nie mialas prenatalnych?
    Nic sie nie chwalisz .

    Reni lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 lipca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u ginekolożki i dowiedziałam się ze zrobiłam mi się torbiel i pęcherzyk nie pękl. Po raz pierwszy chyba w zyciu zrobiła mi się torbiel. Boli mnie brzuch ale myslalam, ze tak ma byc, bo biore rozne nowe specyfiki typu castagnus, witamine b6, magnez, wiesiolek, jedne do owulscji a jedne po ;)Zaczełam się zastanawiac i grzebac po internecie i chyba znalazłam winowajce. zaczełam brac od 1dc castagnus, poszperałam i okazało się ze nie jestem pierwsza osoba u której po castagnusie wystapily torbiele. u niektórych nie powoduje nic, ani skutków ubocznych ani spektakularnych efektów, u niektórych reguleuje sprawy hormonalne, ale chyba lepiej go nie brac jesli nie ma sie problemów z prolaktyna i nie zaleci go endokrynolog. moja ginekolozka o tym nie wie ze bralam, pytalam sie ja o castagnusa to mi powiedziala ze nie uzaje takich srodków ani nie wierzy w ich skutecznosc.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 19 lipca 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babka też po jakims takim dziwnym wahaniu przypisała mi luteine. powiedziała ze pomoze mi sie pozbyc tej torbieli. Co o tym myslicie? Wczesniej mówiła mi ze ona nie jest zwolenniczka przyjmowania progesteronu. w ogole minute przed wypisaniem recepty twierdziła ze sie ta torbiel sama wchlonie na pewno i jeszcze minimum miesiac radzi mi starac sie zupełnie naturalnie bez wspomagania. jestem w 21 dc, mam brac luteine 10 dni chyba ze dostane okresu to odstawic.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 lipca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Babka też po jakims takim dziwnym wahaniu przypisała mi luteine. powiedziała ze pomoze mi sie pozbyc tej torbieli. Co o tym myslicie? Wczesniej mówiła mi ze ona nie jest zwolenniczka przyjmowania progesteronu. w ogole minute przed wypisaniem recepty twierdziła ze sie ta torbiel sama wchlonie na pewno i jeszcze minimum miesiac radzi mi starac sie zupełnie naturalnie bez wspomagania. jestem w 21 dc, mam brac luteine 10 dni chyba ze dostane okresu to odstawic.
    Bardzo czesto tzw czynnościowe torbiele wchłaniają sie same podczas @ ale zdarza sie, ze wydłużają znacznie cykl, który i tak ciąża sie nie zakończy. Progesteron pomaga wchłaniać sie torbieli bo natyralny poziom progesteronu w cyklu z torbielka jest minimalny wręcz. Także warto wziac progesteron by szybciej zakończyć cykl. Co do castagnusa to mam podobne zdanie jak Twoja ginekolog działać nie działa wg mnie a i nie szkodzi. Jak dla mnie to placebo :) ale czl jak sie stara to łapie sie różnych rzeczy. Pamietam, ze nawet czarcie ziele sie stosowało heheh Powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 21:27

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Ja miałam w miesiącu w którym wziełam castagnusa wyjatkowo jak na siebie wysokie stezenia hormonów. Progesteron tez byl wyzej niz zazwyczaj choc ogolnie nisko, bo tylko 9 w 21dc.
    Byliśmy teraz na wyjezdzie i telefon wpadl mi do kawy i sie popsuł a ja bez telefonu jak ryba bez wody ;)
    Brzuch mnie boli niestety. Mierzyłam tez temperature i dopiero mi spadla przedwczoraj.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i przez telefon bede do tylu z przeczytaniem wątku. Byłam juz koło 2900 strony :) i zaczełam czytac od końca do przodu, bo chciałabym się znaleźć w roku 2015 :) Widziałam ze jakiś czas temu było tu mocno dekadencko a na forum jakby się znalazło wiele kopii Reni :) Taka zmultiplikowana Reni he he, no ale oryginal to oryginal ;) Jestem ciekawa jak Inessa zaszła i donosiła ciąże ale chyba przestała się udzielać, bo choć w 2018 urodziła kolejne dziecko to nie widziałam jej wpisów chyba ze przeoczyłam.

    Reni lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2015 rok dla wielu z nas był wyjątkowym :)

    Krystyna123, Mega, beates lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Jak się cieszę ze do Was trafiłam. W listopadzie będę miała 39 lat i mój mąż się obudził ze to już „ostatni” dzwonek na postaracie się o drugie dziecko . Mamy syna 12 lat i jedno poronienie 4 lata temu po którym mąż nie chciał słyszeć o następnym . Od 3 miesięcy jesteśmy w „akcji” a ten cykl jest moim pierwszym z mierzeniem temperatury. Widzę ze mam bardzo słaby skok w drugiej fazie - kiedyś było lepiej

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie sie cieszę bo myślałam sobie ze możesz ja już jestem za stara ..Nie jestem !

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak będę czytac od poczatku a nie końca, bo wychodzi na to ze w 2015 natrzaskałyście z 10 tys stron! Musiał być wyjątkowy :)
    Witaj Magic5. 39 lat to całkiem spoko czas na ciąże. Mam nadzieje ze się nam poszczęści :)

    Krystyna123, Reni, kapturnica lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 lipca 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze mozesz zacząć od 400 którejś
    Chociaż moze nie, bo to 2013 a na początku było niemrawo, spokojnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 23:32

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13858 13859 13860 13861 13862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ