X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 lipca 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic5 wrote:
    Strasznie sie cieszę bo myślałam sobie ze możesz ja już jestem za stara ..Nie jestem !

    Z tą starością to różnie.
    Zależy kto na to patrzy. My tu dla nas siusiary jesteśmy, ale ci z boku najczęściej uwazają, że stare torby za robienie dzieci się zabrały. A won do Ciechocinka ;-)

    Krystyna123, kruk.ania, Madzia02 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny !

    Misiabella szacun za nadrobienie tylu stron :)

    Reni , przeszły Ci już mdłości?
    Ja mam termin 2 dni po tobie. Mdłości pojawiły mi się dopiero kilka dni temu. Rano nie mogę włożyć szczoteczki do zębów do ust, tak mnie naciaga. W ciągu dnia jest lepiej.

    Miłego dnia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 08:05

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo nie , do Ciechocinka małolatów nie biorą ;)
    Wiesz biłam się z myślami ze tyle lat przegapionych a może to faktycznie nie jest już czas na dziecko . Daje sobie czas przez następny rok , zawsze będę mieć spokój ze chociaż spróbowałam a nie żałować ze nic nie zrobiłam

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 lipca 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Witajcie dziewczyny !

    Misiabella szacun za nadrobienie tylu stron :)

    Reni , przeszły Ci już mdłości?
    Ja mam termin 2 dni po tobie. Mdłości pojawiły mi się dopiero kilka dni temu. Rano nie mogę włożyć szczoteczki do zębów do ust, tak mnie naciaga. W ciągu dnia jest lepiej.

    Miłego dnia! :)
    Współczuje Miaam tak samo i mycie zebow to było jakis koszmar :/ przeszło mi jakość koncem 17 tyg. Także juz niedługo ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates mialam całą dobę od 7 tyg do 12

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 25 lipca 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chce przeczytac całe forum, bo świetnie sie to czyta, no i niektóre teksty powalają. Wciagnełam sie i chce wiedziec jak sie to wszystko potoczyło :) Bylismy teraz z małym u znajomych na mazurach to maz mi chciał zabierac telefon, ze niby z rzeczywistosci wypadam ;) a ze moj wyladowal w kawie to musiałam podbierac jego.
    Ja sie pocieszam, moja mama urodzila mnie majac 40 lat, moje siostry rodzily swoje ostatnie dzieci w wieku 40-41 lat, tylko nie staraly sie a stalo sie to z zaskoczenia. nigdy im nikt nie smecil ze moga miec stare i wadliwe komorki jajowe, nie spotkaly sie tez z dezaprobata otoczenia, a mieszkaja w kilkudziesiecio tysiecznym miescie. Ja juz wysłuchalam takich tyrad w klinice Bocian i jeszcze zaplacilam 200 zl za wizyte, nie chcieli mi ani zrobic monitoringu ani badac hormonow, ewentualnie hsg, co nie jest zlym pomyslem ale moze nie tak od razu a po kilku miesiacach staran. Dlatego chodze do starej ginekolog, ktora nie jest specem od nieplodnosci pewnie, ale cos tam wie.
    A dzis dostalam @, mimo brania luteiny, wiec ja odstawilam. troche sie ciesze bo bylam po niej nieziemsko senna, glowa mnie pobolewala a nawet szczęka. to pewnie dlatego ze ta luteine zaczelam brac od 21 dnia cyklu, jak mi wykryto torbiel. obawiam sie ze ta torbiel tak szybko nie zniknie bo boli mnie brzuch niemilosiernie i inaczej niz zazwyczaj.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 25 lipca 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi sie przypomniało ze kiedy 4 lata temu weszłam na moment na to forum i przeczytałam kilka stron nie mogłam wyjsc ze zdziwienia jak na bzykanie mozna mówic serduszkowac, nie wiedziałam wtedy ze chodzi o serca z wykresu wydawalo mi sie to jakies mocno oldskulowe. ale bzykoserca mi sie bardzo podobaja :) Kiedys M powiedzialam, masz ochote na małe bzykoserce, to nie wiedział o co chodzi a ja sie zalewalam.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 lipca 2018, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czytaj i baw się dobrze
    w tamtym czasie było mega wesoło i nawet piłyśmy na forum
    eh co to były za czasy

    Krystyna123, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , zrobiłam test, jestem w ciąży

    Reni, beates lubią tę wiadomość

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno mi w to uwierzyć

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucina mi wiadomości , tez tak macie?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę. Magic to pięknie. Czesto tak było, że nowa na forum zachodziła :-)

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Magic :)

    Często ucina mi wiadomość gdy dodaje jakieś emotikony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 20:14

  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Misiabella pozazdrościłam i robię tak jak Ty ;) wcześniej czytałam po kilka stron z forum na wyrywki, ale też zacznę czytać po kolei i przeczytam całe. Super się czyta!
    My próbowaliśmy od kilku miesięcy, ale tak raczej na zasadzie że co ma być to będzie.
    Nie wychodziło, teraz to mój pierwszy cykl z termometrem i kalendarzem. Oby się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 13:21

    Reni lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ! Powodzenia życzę

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęło mi się plamienia , jak przed okresem . Może lepiej było nie wiedzieć ze jestem w ciąży . Czy lekarz coś pomoże ? Czy zostawić to tak jak jest, nie wiem.. W Uk to nie ma po co jechać do szpitala lub do lekarza , nawet palcem nie rusza do 3go miesiąca , ewentualnie USG ale to jest za wcześnie. Smutno mi ..

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Magic5 Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam jeszcze o Polskim ginekologu prywatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 19:53

  • kruk.ania Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Z tą starością to różnie.
    Zależy kto na to patrzy. My tu dla nas siusiary jesteśmy, ale ci z boku najczęściej uwazają, że stare torby za robienie dzieci się zabrały. A won do Ciechocinka ;-)

    ale dlaczego akurat do Ciechocinka???? :):):) ja mowie "spadac w buraki"

  • kruk.ania Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 26 lipca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic5 wrote:
    Zaczęło mi się plamienia , jak przed okresem . Może lepiej było nie wiedzieć ze jestem w ciąży . Czy lekarz coś pomoże ? Czy zostawić to tak jak jest, nie wiem.. W Uk to nie ma po co jechać do szpitala lub do lekarza , nawet palcem nie rusza do 3go miesiąca , ewentualnie USG ale to jest za wcześnie. Smutno mi ..

    Trzymaj sie Magic5!!! XOXO

    Magic5 lubi tę wiadomość

‹‹ 13859 13860 13861 13862 13863 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ