X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde i Madzia02 dziękuje. Wam tez zycze powodzenia. Ja na razie mam takie marzenia co by jakies paskudztwo sie do mnie nie przypaletalo a marzenia o dziecku zeszly na troche nizszy plan. Choc w tym miesiacu sie jeszcze staralam. w nastepnym jak polip nadal bedzie to bede go usuwac. Moja ginekolog twierdzi ze jest szansa by poszedl precz razem z miesiaczka, w co powatpiewam, ona twierdzi tez ze prowadzila dwie ciaze z polipem i obie zakonczyly sie pozytywnie. Ale powiedziala wlasnie ze jak po miesiaczce ciagle bedzie to zastanowimy sie nad usunieciem. ona pewnie mysli ze bede chciala o zrobic prywatnie.
    Z dzisiejszej obserwacji wynika ze z moich dwoch dorodnych jaj zostalo jedno - to znaczy pecherzyk pekl zapewne wczoraj lub dzis rano a z drugiego powstala oczywiscie torbiel. u mnie jak jest juz pech to ciagnie sie w nieskaczonosc, dobrze ze czasem jest fart i fuks ;)endometrium gorzej niz ostatnio, niewiele ponad 9mm. babka tez zastanawiala sie czy u mnie te torbiele nie zaczely sie tworzyc na tle emocjonalnym, ale ja tego tak nie przezywam, bardziej traktuje to troche jak hazard, a sukces jest tu jak wygrana w totka.
    Reni, ale Ty przeszlas z tym wszystkim. Dlatego ja sie boje kompetencji i "pomyslowosci" lekarzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 23:05

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ginekolog znow mi kazala brac luteine, od 20 dc, zapomnialam jej zapytac czemu tak,a nie dwa dni po owulacji. Moze ktos sie orientuje, albo tez tak ja przyjmowal?

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj jak pisałam to miałam plamienia i lekki ból brzucha a w nocy rozkręciło się na dobre nie wiecej jak 2 godz. Spałam i przez to czuję się jeszcze gorzej. 17.08 idę znowu do ginekoliga i zapytam dlaczego nawet połowy tych badań o których piszecie nie miałam. Fakt że trochę odpusciłam i na tej wizycie miałam być 6 mies. Temu. Dobrze że jesteście bo można się dowiedzieć wiecej niż od lekarzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 09:19

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02 odezwij sie po wizycie.
    Trodde, to dobry plan :)
    Pozdrawiam wszystkie staraczki stare i nowe i spadam czytac forum wstecz. Jestem juz na 3600 stronie i jestem ciekawa kto jeszcze zajdzie w ciaze, a kto sie poddal, choc mam nadzieje ze nikt.
    zastanawiam sie czy wykupic tutaj ten abonament, dla mnie to czysta zabawa a za zabawe trzeba placic;) tylko nie podoba mi sie ze chca sami sciagac z konta.
    Trzymajcie sie :-*

    Reni, kapturnica, trodde, Madzia02 lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Madlen_ Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 03:43

    trodde, Madzia02 lubią tę wiadomość

    52ed9a2f7715e60d41ec796a9f9df0a5.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella też się zastanawiam z abonamentem ale pomyślałam sobie, że jednak wykupię. Po pierwsze mnie to w jakiś sposób motywuje i łatwiej mi wszystkiego dopilnować, a po drugie będę trochę "zaklinać rzeczywistość" ;) Wykupię na 3 miesiące, to wtedy jest nadzieja że mi się na tak długo nie przyda :D

    U mnie w końcu zielone światełko, test owu w końcu pozytywny i czas by było porządnie zabierać się do roboty, a jak na złość Mój przyszedł wczoraj tak zmachany z roboty, że nie dał się wykorzystać nawet na śpiocha... :) dziś mu już nie daruję :)

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem w fazie kiedy czekam na okres. Nie mam dużych nadziei bo choć mam dobry czas współżycia (1raz dziennie przez 5 dni ha ha, nie wiem czy powtórzymy ten wyczyn kiedykolwiek) i póki co temperatury właściwe to niestety mój progesteron zrobiony w 5dpo mnie zawiódł, jutro i pojutrze niestety nie powtórzę badania bo wypadałoby bardziej w 6 a najlepiej 7 sprawdzić No ale wyjeżdżam i tak się złożyło. Wynosi 6,5 mg/mol Zrobiłam go dziś dwa razy nawet ale te drugie badanie będzie gotowe już na poniedziałek. Chciałam sprawdzić jak to jest z tym progesteronem i czy rzeczywiście okaże się fuks ze ten pierwszy wynik był w okresie spadku a tak to mam12scie :) Mam luteinę w domu ale ginekolog mówiła żebym wzięła 7dpo, korciło mnie by wsiąść 2-3dpo ale sobie pomyślałam ze może jest w tym jakiś plan.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abonament chyba wykupie ale od początku nowego cyklu ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie czytałam o tych torbielach No i zaczęłam szukać skąd się biorą. Wpadłam na artykuł ze mogą się pojawiać kiedy zostaje zachwiana równowaga hormonalna kiedy ktoś stosuje dużo kosmetyków z parabenami, ja przez rok walczyłam z gigantycznym uczuleniem na plecach, kilka razy robiłam podejście by zwalczyć stan zapalny sterydami a potem protopic a na koniec specjalny balsam na AZS niestety z parabenami trochę tub na skore mi zeszło i to takich wielkości małej wody mineralnej. Teraz tez stosuje ten balsam zapobiegawczo bo to jedyny jaki na mnie wtedy dzialal ale chyba powinnam wymienić już na coś innego... parabeny naśladują ludzkie estrogeny a w ilości w jakich ja je stosuje to nie zdziwiłabym się jakby od tego zaczęły mi się tworzyć te torbiele. Podejrzewałam castagnusa, może i on trochę zamotał bouwazam ze to środek dobry wyłącznie dla osób które maja problem z prolaktyna.

    Berbeć lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Wszystkich:-) Mam prośbę,od początku dni po owulacji moja temp jest jakaś dziwna,takich schodów to jeszcze nie miałem,czy któraś z Was miała takie różne temp?dlaczego są takie spadki i wzrosty? Z kalendarzyka wychodzi że @ powinna przyjść za 4 dni...

    Dorka
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot niestety nie mam pojęcia co to może oznaczać ja mam temperatury jak na monitorze tętno umarlaka - na wykresie jedna ciągła do owulacji skok i jedna ciągła do okresu. Jeśli stosujesz się do zasad mierzenia temperatury to nie wiem o co kaman, może ktoś bardziej „doświadczony” się wypowie. Ja zawsze mierze o jednej porze i zawsze zanim podniosę się z łóżka, w każdym innym wypadku mierzenie tempki jest niemiarodajne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2018, 11:55

    dorot lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Witam Wszystkich:-) Mam prośbę,od początku dni po owulacji moja temp jest jakaś dziwna,takich schodów to jeszcze nie miałem,czy któraś z Was miała takie różne temp?dlaczego są takie spadki i wzrosty? Z kalendarzyka wychodzi że @ powinna przyjść za 4 dni...

    jak dla mnie wykres masz normalny
    a dlaczego zaznaczasz ignorowanie temp? Mierzysz o różnych porach w róznych miejscach czy o co chodzi?
    może zrób sikańca?

    dorot lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella..mierze temp tak jak Ty..O jednej porze w jednym miejscu i przed wstanie z łóżka :-) Zobacze jaka będzie jutro temp

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni..nawet nie zwróciłam uwagi na to.. pewnie przez przypadek ściskam ignorowanie..A temp mierze o tej samej godzinie i w tym samym miejscu :-)

    Reni lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj zrobiłam betę.(dwa dni przed spodziewana @) niewiem za bardzo jak to odebrać.. wynik wyszedł 22.2 mlU/ml,gdzie wartość referencyjna jest taka
    Do 2.0 poza okresem ciąży
    5.8-71.2 ciąża trzeci tydzień
    Itd... co robić? Czy powtórzyć betę za dwa dni czy czekać na @ ??

    Mysia 15, Mega, beates, Lukrecja lubią tę wiadomość

    Dorka
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale czego nie wiesz???

    Pykło :-) jesteś w ciąży. Trudno, pokochasz jak własne ;-)

    A tak powaznie powtorz bete po dwóch dniach.

    dorot, Misiabella, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni..kurczę, tyle czasu starań.. W tym cyklu miałam być stymulowanie do inseminacji,A tu taka niespodzianka :-) Dlatego pytam czy to wiarygodne,czy mogę się już trochę cieszyć,wiem że to tylko beta,ale dla mnie to bardzo dużo,tym bardziej że jestem już po 40-tace;-)

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni,A jak robiłaś pierwsza betę,to jaki miałaś wynik?

    Dorka
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ty jajcaro Ty! I gratulacje! Młoda się cieszy?
    Popłakała sie.... :) chciała bardzo brata :)

    Reni, beates lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Reni,A jak robiłaś pierwsza betę,to jaki miałaś wynik?

    miałam 711 ale ja robiłam po @

    chyba ważne są przyrosty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 21:04

    dorot lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13862 13863 13864 13865 13866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ