X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Dzisiaj zrobiłam test bo obu mi wyznaczyło ze dziś powinnam dostać okresu bo niby mam fl równa 13 dni, test powtórzę w poniedziałek albo wtorek i skocze wtedy na ta betę No chyba ze okresu dostanę. Okres mam między 24-28 dniu cyklu. Dziś jest 25 dc.

    To trzymam kciuki

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawowe ze 150
    rozszerzone (i lepiej zrobić takie od razu, bo wyjdzie i morfologia nasienia) ze 200
    My przez tyle lat jechaliśmy na podstawowych i nimi sugerowalismy się, ze ok
    A dopiero na rozszerzonych wyszło, że nie do końca jest dobrze

    Mega lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]
    W diagnostyce podstawowe 60 zl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2018, 09:07

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi, trzeba się zabrać za tego mojego chłopa

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02, Tobie również życzę powodzenia i dziękuje

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • MamaChlopcow Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy spadek temp z 37.18 na 36.68 w 26 dc przy cyklach 30-31 (w 8 dpo) moze być implantacja? Zmierzyłam dla pewność drugim termometrem :) Co dziwne 2 dni temu miałam pozytywny test owu - dwie grube krechy drugi raz w tym cyklu

    MamaChlopcow
    thgf3e3kz16by5k3.png
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
  • MamaChlopcow Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test owu zrobiłam, bo korzystam tez z t-time i tam było napisane "dzisiaj test owu pokazuje owulacje" i chciałam sprawdzić..pokazal

    MamaChlopcow
    thgf3e3kz16by5k3.png
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy wcale nie oznaczają ovu tylko wyrzut lh
    Do owu moze nie dojść, moze nie pęknąć, moze się zapaść, moze być pusty pęcherzyk. Chyba tylko usg moze potwierdzić owu.
    No i z tego co pamietam implantacja moze byc miedzy 7 a 12 dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2018, 11:07

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Taka sytuacja. Pisałam Wam ze mimo torbieli i polipa staraliśmy się w tym miesiącu. Wczoraj postanowiłam ze dzis zrobię test. Bo nawet jakby miała przyjść @ to chce wiedzieć ze teoretycznie mogłabym zajść w ciąże mimo polipa torbieli, ewentualnego zrostu po cc i innych przeciwności. Od tamtej soboty mam non stop plamienia brzuch mnie boli i szczerze to tydzień temu pomyślałam sobie ze jestem w ciąży, niestety plamienie nie trwało 3 dni jak na implantację tylko do teraz czyli 7, pewnie to wina niskiego progesteronu lub innego cholerstwa. Nie wiem czy ciąża się utrzyma w związku z tym, ale cieszę się ze idzie cos zmajstrować. W 13 dpo wyszedł mi całkiem widoczny cień cienia. Muszę wykupić jednak abonament bo mi obu zablokował mój wykres i nie mogę wpisać podwyższonej temperatury ani pozytywnego testu, chociaż huk mi to potrzebne ale fajnie na to patrzeć :) Myślicie żeby zwiększyć ilość luteiny? Biorę podjęzykowa dwa razy dziennie. Wczoraj wzięłam 3 bo już myślałam ze dostane okresu. No ale nie wiem szczerze mówiąc co robić. Na betę nie będę biec No bo po co. Jak ciąża masie nie utrzymać to się nie utrzyma. W poniedziałek może uda mi się zapisać do mojej ginki to mi poradzi z progesteronem może. Ale nie wiem czy się do niej wbije.
    Ja bym mimo wszystko zrobiła i bete i progesteron. Będziesz miała jasność....trzymam kciuki

    Reni lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella ja też trzymam kciuki, żeby było dobrze. Też bym zrobiła betę dla własnego spokoju.
    Ja dzisiaj mam nastrój wściekło-płaczący, co mój mąż skomentował krótko "no tak, znów ten pms ..." za co miałam ochotę wyrzucić go przez balkon, bo bardzo bym chciała żeby to nie był pms . We wtorek idę w końcu do nowej ginki, z badaniami wszelkich hormonów zrobionymi na świeżo. Zobaczę co mi powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2018, 11:30

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się czuje cały czas jak na okres, dlatego moje nadzieje ze się powiedzie oceniam na 30%. W tamta sobotę jak pojawiły się plamienia miałam tez wyraźne mdłości plus taki dziwny ból brzucha który znałam i wiedziałam ze coś jest na rzeczy. W poniedziałek powtórzę test i pójdę na betę izrobie właśnie tez progesteron. Jak nie dostanę okresu ;) Trodde powodzenia z wizyta :-*

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02 wrote:
    Wczoraj byłam na wizycie.Trzon macicy endometrium, jajniki i wszystko ok. Owulacja może być dziś lub jutro od wczoraj kazała współżyć,więc działamy.
    Na tym etapie mój luby konieczne musi zrobić badanie nasienia, jak się okaże że u niego ok to wtedy będą dalsze badania. Dziewczyny kochane napiszcie mi ile kasztuje takie badanie. Miłego dnia☺
    Zróbcie pełne badanie i najlepiej w klinice leczenia niepłodności. Tam sie oddaje "materiał" i od razu idzie do labolatorium.

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni..niewiem czy sam torbiel zniknie,idę w poniedziałek na usg, zobacze co mi powie. Progesteron spadł mi do 0.5 a beta do 6,4. Babeczki w labolatorium zrobiły mi ponowne wyniki,myslaly że to jakiś błąd,niestety wyniki później były takie same.. :-( Kurde czy przez taki torbiel mogę mieć większe problemy??

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia15..dzięki.. ja również trzymam za wszystkie kciuki,aby każda z Was została szczęśliwa mamą:-)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    Dorka
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy co to za torbiel.
    Moze zniknąć sama, a moze być potrzebna laparo. W skrajnych przypadkach operacja.
    Dobrze, że idziesz na usg.
    Na innych wątkach laski łykały tabsy.

    dorot, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, a Ty robiłaś nifty lub coś podobnego? Amnio? Czy nic?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam tylko prenatalne w 12 tc
    Potem polowkowe w wrzesniu.
    Nie robie amnio. Lekarz nie widzi powodu.

    Mysia 15, Mega, Sung lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan Kropek lub Pani Kropka ciagle są z nami :) zrobiłam dziś kolejny test i druga kreska ciagle jest :) a już myślałam ze po ptakach bo obudziłam się o 4 i zmierzyłam sobie przy okazji temperaturę i była dwie kreski za przecinkiem niższa ale o 6 znów zmierzyłam i była ok. Teraz idę na krew. Jak alab koło mnie otwarty a nie zamknięty z powodu urlopu to idę do przychodni obok a tam wyniki będą na jutro a nie na dziś. Ale przeżyłam chwile grozy jak miałam spojrzeć na okienko testowe. Chciałam odczekać 4 min i się obrócić i spojrzeć ale nie wytrzymałam po 3 i ze słowami „pierdolę to!” odwróciłam się i spojrzałam. Staram się nie nakręcać przez te plamienia, takie tyci tyci ale są.

    Madzia02, dorot, beates lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella cały czas trzymam kciuki☺ dla pocieszenia dodam że teściowa mojej siostry miała w okolicach miesiączki przez 3 pierwsze mies. Dość intensywne plamienia a że we wcześniejszych ciążach tego nie było to o ciąży dowiedziała się w 4 miesiącu. To było jakieś 20 lat temu to kto wtedy robił betę itp.

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot przykro mi :(

    dorot lubi tę wiadomość

‹‹ 13864 13865 13866 13867 13868 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ