X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem ja byłam tez pogodzona ze swoim życiem dzieci prawie odchowane,lecz zdarzyła się u mnie sytuacja podobna do twojej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 08:29

  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez teraz staram się,5 miesięcy temu poroniłam, ale jak pisałam prędzej ten cykl jest udany i mam nadzieje,że będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 08:30

    Misiabella, Osjanka lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Osjanka :) powodzenia! Ja trochę siedzę jak na szpilkach, a nie tak to miało wygladac...Chcialam z góry umieścić się w pozycji kogoś kto bierze wszystko pod uwagę i na chłodno odnajduje się w każdej sytuacji, starania to zabawa zajście to ruletka lub gra w totolotka. A teraz zaczynam przebierać nóżkami Isię martwić ze tak daleko zaszłam, choć wiem ze to jeszcze nie daleko i miałabym to stracić. Dwa dni temu zaczelamsie czuć inaczej, nie mam już takich ataków związanych z sennością - jakbym zjadła garść tabletek nasennych nie łapią mnie tez mdłości, choć wczoraj jakieś minimalne chyba miałam, choć mam wątpliwości co do swojegoosadu w tych okolicznościach. Na betę boje się iść, chyba poczekam do czwartkowej wizyty i wtedy się dowiem co i jak. Kupiłam sobie te witaminy mama coś tam które polecała Reni, widzę ze ceny takich specyfików poszły w górę ale przynajmniej ten preparat zawiera to co powinien.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno zachować dystans. Może gdyby ta ciąża miała się zdarzyć w jakimś odległym laboratorium, to można powiedzieć "nie myślę o tym za dużo, co ma być, to będzie". Jak to się dzieje we własnym brzuchu, to ciężko nie analizować i nie rozdmuchiwać każdego sygnału. Powodzenia!

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja długo przed okresem wiedziałam o ciazach,taki mój organizm...Człowiek jak był młodszy to nie brał pod uwagę za bardzo"czy wszystko jest w porzadku"Teraz bardziej do tego podchodzę i boję się okropnie

  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w nocy zęby dawały mi popalić,że jestem nie do życia a muszę tylek ruszyć " sprawy w miescie"

  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 1 września 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mogę dziś o sobie napisać że jestem pełna nadziei, bo 14 dc i skok temp o 5 kresek, jak na wzorcowym wykresie.

    Gwardzia, beates lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 1 września 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osjanka, to trzymam kciuki! Powodzenia :) Ja muszę czekać cierpliwie na wizytę ;) dzisiaj mam dzień strasznego lenia. Już nie myśle o becie, cieszę się ze wróciły mdłości ze coś tam się dzieje, mam nadzieje na pozytywny rezultat i ta moja nadzieja mnie przeraża ;) wole pokraczec i się rozczarować niż na odwrót ;)

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 1 września 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie miałam mdłości to tego dnia zmierzyłam temperaturę i była kreskę niżej, to znaczy 36,9 a utrzymywała się na poziomie 37 stopni, zmierzyłam ja wcześniej niż zwykle bo wcześniej się obudziłam, potem zasnęłam i po godzinie znów się obudziłam i zmierzyłam i było 36,8, pomyślałam ze do dupy nastąpił koniec No i zero mdłości tego dnia ale kolejnego znów wynosiła 37, nie wiem czy to wina termometru czy tak może być i co to oznacza, ale chyba jestem nadal w ciazy ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 2 września 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mdłości miałam od 7 tc do prawie
    tak więc spokojnie Misia różnie to bywa.
    I odstaw termometr. Po co dodatkowo sie stresujesz?

    Zofia8, Mega, Sung lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 2 września 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy zmierzyłam właśnie bo dnia poprzedniego nie miałam mdłości. W sumie dwa dni. Tak to nie mierze. Reni tego mama coś trzeba brać po dwa tabsy?

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 2 września 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni,
    Mam ciarki. Jestes w ciazy !!! Jak sie ciesze :-) :-) :-)
    Nie wiem, czy mnie "stare" forumowiczki pamietaja???:-)

    Krystyna123, Reni, chruszczow, Mega, Magdala, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 3 września 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, życzę powodzenia wszystkim nowym na forum i "starym" też.
    Ja w końcu odebrałam wyniki (badania w 4 dc) i chyba jest dobrze :)
    Cieszę się, bo powtórzone TSH spadło z 2,67 na 2,26, przeciwciała anty TG i TPO w normie, przeciwciał przeciwjądrowych i antykariolipinowych niet, FSH 7,56, estradiol 50,52... nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
    Mąż dojrzewa do badania nasienia, ale po pierwszym szoku powiedział że pójdzie. Byle przetrwać ten tydzień w robocie, choć zapowiada się ciężko i na urlop. Co prawda będzie już po owulce, ale nawet się cieszę, że będziemy mogli sobie na spokojnie pourlopować bez wykresu i termometru w ręku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 06:48

    Madzia02, Reni, beates lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 3 września 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Hej Dziewczyny, życzę powodzenia wszystkim nowym na forum i "starym" też.
    Ja w końcu odebrałam wyniki (badania w 4 dc) i chyba jest dobrze :)
    Cieszę się, bo powtórzone TSH spadło z 2,67 na 2,26, przeciwciała anty TG i TPO w normie, przeciwciał przeciwjądrowych i antykariolipinowych niet, FSH 7,56, estradiol 50,52... nie ma się za bardzo do czego przyczepić.
    Mąż dojrzewa do badania nasienia, ale po pierwszym szoku powiedział że pójdzie. Byle przetrwać ten tydzień w robocie, choć zapowiada się ciężko i na urlop. Co prawda będzie już po owulce, ale nawet się cieszę, że będziemy mogli sobie na spokojnie pourlopować bez wykresu i termometru w ręku.

    Tobie również życzę powodzenia i oby mąż zdecydował się na badanie, mój to ma wiecznie z tym problem, zawsze coś byle by tam nie pójść.U mnie z tą owulacją co pani doktor mówiła że do dwóch dni będzie sprawdziło się bo dziś nad ranem niestety przyszedł okres pomimo stosowania się do zaleceń :(

    beates lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 września 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Wtedy zmierzyłam właśnie bo dnia poprzedniego nie miałam mdłości. W sumie dwa dni. Tak to nie mierze. Reni tego mama coś trzeba brać po dwa tabsy?
    tak 2

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 września 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Reni,
    Mam ciarki. Jestes w ciazy !!! Jak sie ciesze :-) :-) :-)
    Nie wiem, czy mnie "stare" forumowiczki pamietaja???:-)

    Zośka kope lat :-)
    większość już tu niestety nie zagląda
    co u Ciebie? Nagle zniknęłaś

    Mega lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 4 września 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Reni,
    Mam ciarki. Jestes w ciazy !!! Jak sie ciesze :-) :-) :-)
    Nie wiem, czy mnie "stare" forumowiczki pamietaja???:-)

    Mignal mi Twoj nick i az musialam sprawdzic. To Ty!
    HowRU?

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 5 września 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala a co u Ciebie?

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 5 września 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stymulacje i transfery. Pilka w grze. ;-)

    Mega, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 września 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates gdzie suwak? ;) Moje dziecko trzeci dzien w przedszkolu dziś zaliczyło i z każdym dniem czuje sie tam lepiej. Także moje obawy sie na razie nie sprawdzają.

    Mega, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 13870 13871 13872 13873 13874 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ