X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chru może niech już lepiej nie czyta.

    Mega, Misiabella, beates, Sung lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabela a siądź ty se na dupie i delektuj sie tym ze w ciąży jesteś ;)
    Ja do 12 tyg brałam Prenatal uno a teraz Prenatal duo.

    Madzia02, Misiabella, beates lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chruszczow dzięki, to poczytam :) To może tsh zbadam. A z ciekawostek to moja ginekolog powiedziała ze najnowsze doniesienia odnośnie diety ciężarnych są takie ze warto trzasnąć choć jedna kawkę niesłodzona cukrem bo zapobiega cukrzycy.

    Mega, Madzia02 lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Chruszczow dzięki, to poczytam :) To może tsh zbadam. A z ciekawostek to moja ginekolog powiedziała ze najnowsze doniesienia odnośnie diety ciężarnych są takie ze warto trzasnąć choć jedna kawkę niesłodzona cukrem bo zapobiega cukrzycy.
    Bosze jedyny.... Kawa.... Mnie tylko inka wchodzi :)
    14.09 idę na badanie obciążenia glukoza. Jak ja to przeżyje to bedzie cud. Jak nic rano nie zjem to rzygam jak kot.

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella, nic już nie czytaj. Ja naprawdę rozumiem, że się martwisz. Ale co Ci da takie czytanie?
    Będziesz mieć tylko kolejne wątpliwości i jeszcze większy mętlik w głowie.
    Uslyszałaś wczoraj, że na tą chwilę wszystko dobrze wygląda i tego się trzymaj. Stres nie służy ani Tobie ani tej ciąży.
    Na tym etapie i tak nic więcej nie zrobisz. Musisz czekać na kolejne usg i dalszy rozwój sytuacji. A my czekamy z Tobą i trzymamy kciuki!
    Wróć lepiej do czytania forum. Po Kajtku Bozi było jeszcze kilka porodów :)

    Reni, Mega, Misiabella lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot, niestety nikt Ci nie powie jakie masz szanse.
    Statystycznie pewnie niewielkie .
    Ale są dziewczyny, którym się udaje.
    Na sąsiednim wątku jest chyba dziewczyna, która zaszła przy pierwszym podejściu.
    Ja uważam, że warto próbować.

    Powodzenia Dorot &&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 11:14

    dorot, kapturnica lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Bosze jedyny.... Kawa.... Mnie tylko inka wchodzi :)
    14.09 idę na badanie obciążenia glukoza. Jak ja to przeżyje to bedzie cud. Jak nic rano nie zjem to rzygam jak kot.


    Rety Maga, długo Cię trzyma

    Mega lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Bosze jedyny.... Kawa.... Mnie tylko inka wchodzi :)
    14.09 idę na badanie obciążenia glukoza. Jak ja to przeżyje to bedzie cud. Jak nic rano nie zjem to rzygam jak kot.
    ja miałam w 7tc i wtedy miałam największe apogeum wymiotowo-mdłościowe
    siedziałam w poczekalni w szpitalu i walczyłam z pawiem, łzy mi leciały, bo nie mogłam już dać rady, a przełykanie własnych pawi nie należy do najprzyjemnieszych.
    Mam nadzieję, że już nie będę musiała tego powtarzać

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd Ci się ten zaśniad wziął?? Serio wyluzuj, bo z takiego stresu zestresowane dzieci się rodzą ;)
    I tak nic nie zrobisz.


    A ja sobie myśle, że już mam swój limit. Do końca roku.

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates..dziękuję bardzo,dopóki lekarz jasno mi nie powie że nie ma sensu..będę próbować :-) A co u Ciebie ?? Nie mam czasu poczytać forum.. :-(

    beates lubi tę wiadomość

    Dorka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates jak tam maluch u Ciebie? Masz jakies przecieki czy on czy ona rośnie ? ;)

    Mega, beates lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates i na kiedy masz termin? Zmienił Ci się po prenatalnych?

    Mega, beates lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Rety Maga, długo Cię trzyma
    Młody poprostu dba o siebie ;) pasza ma byc i koniec ;) jak nie to matka ma przechlapane :)

    Reni, beates lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja nie siedzę i myślę o jednym bo nie mam czasu ;) Moje pierworodne daje mi ostro popalic również i co gorsza chodzi poźno spać i nie da sie go zagonic wczesniej, ale nie da sie tak wyłączyć z takiego myslenia, kiedy jakies normy sa przekroczone i ma sie to czarno na białym na papierze i udawac ze nie mam powodu do niepokoju. Nie ma tez czegos takiego ze cos ma byc dobrze, bo tak zyczeniowo nic nie funkcjonuje, ja mam nadzieje ze bedzie dobrze, ale lampka z tylu głowy bedzie mi sie palic i tego ot tak sobie nie wyłącze. ja nie chodze i nie lamentuje, nie płacze po kątach, tylko obserwuje ;)
    Niestety tez mam juz lekkie mdlosci, to pewnie od wysokiego stezenia hormonu hcg, tylko ze nie rano a zawsze okolo 17stej he he.
    Czytajac forum raz trafiłam na listę dzieci i niestety nie pohamowałam sie i wiem, ze nie wszystkie dziewczyny doczekały sie dzieci, chyba ze odeszly z forum i los ich jest nieznany, no mnie czeka troche stron do przeczytania :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta przypominam sobie właśnie wpisy forum za czasów twojej ciąży. I narobiłas mi smaka na puszki rybne. Wpierdzielam sardynki w oleju, do tego wiejskie jajko na twardo i majonez. Po co Młodemu mięso jak ma takie rarytasy :D

    kapturnica, Reni, beates lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wczoraj byłam u kumpeli z wizyta, ma synka 3,5 miesiaca. Jaki fajny ten mały. No i skusiła mnie na ciacho. Dobre było, bezowe. Ale kurna takiej zgagi jak po tym cieście to w życiu nie miałam. Myślałam ze sie przekręcę....

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Kapta przypominam sobie właśnie wpisy forum za czasów twojej ciąży. I narobiłas mi smaka na puszki rybne. Wpierdzielam sardynki w oleju, do tego wiejskie jajko na twardo i majonez. Po co Młodemu mięso jak ma takie rarytasy :D
    Maks do dziś ryby w pomidorach wpierdacza :)

    Mega, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni czujesz juz "bąbelki" w brzuchu? :)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Maks do dziś ryby w pomidorach wpierdacza :)
    No ja właśnie w pomidorach nie bardzo, wole w oleju :)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella jak byłam w ciąży to rano budziłam się jak nowo narodzona natomiast pod wieczór dopóki nie położyłam się spać mdłości były cały czas, nieznosiłam też niektórych zapachów, po trzech mies. Wszystko przeszło, tak że wcale to nie muszą być poranne mdłości. A kiedy masz kolejną wizytę u lekarki?

‹‹ 13868 13869 13870 13871 13872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ