X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Dziś zrobiłam betę po 3 dniach bo wczoraj nie mogłam, pewnie wczoraj miała 3500, a dziś już 5354, jutro pewnie będzie miała ponad 7000, normalnie strach się bać a to dopiero około 20-21 dzień od owulacji no i 32 dc. Zobaczymy co babka mi powie na to w poniedziałek. Progesteron mam znów marny 18,50, może mi ginka coś dorzuci oprócz tej luteiny podjezykowej. Oby nie było to z tych rzeczy najcięższego kalibru. W poprzedniej ciazy już 4 tc babka mi znalazła pęcherzyk ciążowy właśnie na tym sprzęcie gorszej jakości a w 5tc i którymś dniu biło już serduszko. Chyba zejdę na zawał jak mi odkryją tam bóg wie co.
    Ale co mają Ci odkryć????
    Przeciez masz normalny wynik.

    Misiabella, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko ta betę mam ponad normę, mam nadzieje ze panikuje a beta jest właściwa dla mnie ;) a co mogli by zobaczyć? Np „zamieć śnieżna” he he coś charakterystycznego przy zasniadzie, ciąże pozamaciczna albo nieprawidłowo rozwijający się pęcherzyk. No trochę mnie niepokoi ze pojutrze mogę mieć betę ze 14 tysięcy a kolejnego dnia dopiero zacznę 5tc. Nie jest jednak tak ze nie mam nadziei ze będzie ok, mam taka nadzieje ale tez obawy w związku z tym wynikiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 09:38

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że miałaś wczesną owu i ciaza jest wcześniejsza.
    Czekamy do wizyty, bo sama jestem ciekawa

    Misiabella lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella też myślę że to wcześniejsza ciąża, albo bliźniaki. Nie zakładaj najgorszego. Czekamy do jutra, powodzenia będzie dobrze

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Dana721 Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella,przepraszam ze sie wtracam ale podczytuje Was codziennie i tak pomyslalam ze napisze,nie panikuj z ta beta,ja pierwsza bete robilam w 6 tygodniu i 3 dni i wynosila 45 tysiecy,lekarka twierdzila ze musi to byc gdzies 9 tydzien, wyslala mnie na USG, byly 2 zarodki, jeden mierzyl na 6 tydzien i 3 dni,bilo serduszko, drugi na 5 tydzien i 4 dni bez serduszka. Urodzilam zdrowa dziewczynke, moze tez masz 2 maluszki,nie martw sie,pojdziesz na USG i wszystko sie wyjasni❤

    Misiabella lubi tę wiadomość

    Rocznik 1973,AMH 0.47,slabe nasienie
    Starania na powaznie od 2012
    2014 ciaza (poronienie )
    2014 IUI (3 razy)
    2014 IVF
    2015 IVF (ciaza ,bez serduszka)
    2015 IVF
    2016 ciaza naturalna- blizniacza, 1 serduszko (coreczka 2017)
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella będzie dobrze, trzymam kciuki i czekam na wieści z frontu! :)
    U mnie niestety dupa... Człowiek naiwnie myślał sobie, że to rach ciach, się bzyknie i pyknie, a tu może nie być tak różowo, zobaczę jeszcze co wyjdzie w tych moich badaniach. Wczoraj przyszła @ spóźniona o jeden dzień, ale taka wredna, że jestem nie do życia.
    Ginka chce mnie widzieć na monitoringu w tym miesiącu, wzięła się za mnie Kobietka, ale to dobrze bo będę miała jasność. A potem na urlop, wyproszony w pracy z wielką łaską. Muszę gdzieś uciec na chwilę i oderwać się od tego wszystkiego, bo mam teraz w pracy straszny kocioł. Cały czas biję się z myślami czy nie odejść, a to w niczym nie pomaga. Także byle do urlopu...
    Trzymajcie się Dziewczyny.

    Reni lubi tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam na pewno między 4 a 6 sierpnia, dlatego ze byłam u lekarza 2 sierpnia i jeszcze jej nie było a 6 sierpnia był już pęknięty pęcherzyk. Ja tak przyjmuje ze było to 5 sierpnia ale najwcześniej 4, bo gdzieś czytałam ze jak jest pęknięty pęcherzyk to owulacja mogła wystąpić do 2 dni wstecz. Dziś idę do mojej ginekolog co prawda po receptę na luteinę bardziej ale jak ona coś wypatrzy w 4tyg i 6 dniu od miesiączki to będzie git. Bardzo chciałabym żeby coś mogła już orzec. Mój mózg przerzucił się na tryb wyłączenia w tej sprawie i chroni mnie przed stresem ;)

    dorot lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie wszystkich :-) Powiedzcie mi,jutro albo w środę będę miała ta inseminacja.. jaka mam szansę że uda mi się za pierwszym razem?? Kurde bardzo się tym stresuje..

    Dorka
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nie pytaj, bo ja uważam to za stratę czasu :-/, ale to jest bardzo indywidualna sprawa każdej pacjentki, bo zależy z czym się zmaga.

    może zajrzyj na wątek starając się z pomocą medyczną na IUI

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 16:50

    dorot lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella co u Ciebie?

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella pewne szczene z podłogi zbiera, bo dowiedziała się, że to jednak nie zaśniad a bliźnięta chytryke.gif

    Misiabella lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam od ginekolog. Tak sądziłam ze będę nadal w zawieszeniu ;) jest jeden pęcherzyk ciążowy odpowiadający 4 tyg. i 6 dniowi ciazy czyli tak jak wynika z miesiączki. Powiedziała ze na razie wszystko wyglada w porządku, gdyby był zasniad to dowiem się o tym niestety nie wcześniej niż w 7-8 tyg, ze nie da się tego sprawdzić z obrazu usg na tym etapie ciazy i właśnie to muszę zagłębić czy to prawda albo czekać. Ona nie zaleca swoim pacjentkom, ani sprawdzania bety ani nawet progesteronu, co do pierwszego uważam podobnie to do drugiego nie mam pewności. Przypisała mi luteinę podjęzykowa kazała brać jod, No i resztę w sumie co biorę d3, kwasy omega3 itd. Powiedziała żebym poszukała sobie preparatu gdzie będę miała to razem. A Wy drogie ciężarne co przyjmujecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 20:16

    Reni, Dana721, Madzia02, dorot, beates lubią tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczenę to bym zbierała jakby mi ten drugi z pęcherzyków dominujących nie pękł i miałabym trojaczki albo czworaczki bo to teoretycznie możliwe przy dwóch pęcherzykach dominujących he he. Mnie świat natury potrafi zadziwić ale przyjmuje ze spokojem jego bogactwo form :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 20:12

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziała tez ze nie ma praktyki diagnozowania zasniadu na tym etapie z bety. Dopiero później ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te dywagacje jestem opóźniona z czytaniem forum, choć już przekroczyłam 4500 stron. Jestem na etapie jak Bozia urodziła :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ się czepnęłaś tego zaśniadu

    no012.gif

    a co ginka na to? Ty jej wyjechałas z zaśniadem czy ona sama też to stwierdziła na głos, że może być?

    dobra nie ma co się nakręcać, czekaj teraz na usg z sercem

    ja wcinam Mama dha premium +

    Misiabella, Mega, Sung, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Przez te dywagacje jestem opóźniona z czytaniem forum, choć już przekroczyłam 4500 stron. Jestem na etapie jak Bozia urodziła :)

    no to nie obijaj się, bo Bozi Kajtek już ze 3 lata ma :-)

    Misiabella, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziała ze jestem pierwsza jej pacjentka która jest taka „staruszka” i zaszła w 3 cyklu starań i pierwsza w stawianiu diagnoz, samoanalizy i ze jest daleko za mną w jej dziedzinie, tak sobie pozartowalysmy w sumie :)

    Reni lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jej powiedziałam o zasniadzie, ze biorę to pod uwagę po analizie wynikającej z plamien, za wysokiej bety i mojego wieku ;) Ale ona mnie trochę poznała a ja ja wiec sobie możemy porozmawiać na luzie. Ona tez rodziła dziecko w 2014 roku i jest w podobnym wieku.

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no to nie obijaj się, bo Bozi Kajtek już ze 3 lata ma :-)
    Ci ja powiem, ze nawet 4.

    Parka, Magdala, Reni, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 13867 13868 13869 13870 13871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ