X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny☺Fajnie, że jest takie forum gdzie można sobie ulżyć

    Madzia02, Reni, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet nie wiecie jak bym chciała sobie z Wami popisać o dolegliwościach o tym co jem czego nie dam rady itp. Mi zostaja tylko wspomnienia, już się pogodziłam że wiecej dzieci mieć nie będę. Cieszę się że mam 15 letnią córkę za którą codziennie dziękuję bo jest to coś najpiękniejszego co mnie w życiu spotkało. W ogóle to od marca jeżdżę z nią do Prokocimia bo nieststy odziedziczyła po mnie Hashimoto. Na razie organizm sam się broni wyniki w normie. Do tego mój partner też przeżył poważną chorobę i boi się że dziecko też będzie chore i mówi że widocznie tak ma być. Zresztą czytałam że jak mężczyzni mieli naswietlaną głowę to mogą później mieć uszkodzone plemniki i pewnie dlatego się boi zrobić badania choć go zapewniałam że nie mam takiego parcia na dziecko żeby go zostawić jak się kogoś kocha to w zdrowiu i w chorobie...ja mam córkę i jestem szczęśliwa myslalam że on chce mieć potomka a on chciał bo ja chcialam i tak się dogadaliśmy. Może zrobi te badania w przyszłym miesiącu to Wam dam znać, ale mi już na tym tak nie zależy.Życzę Wam i waszym dzieciaczkom dużo zdrowia bo to najwazniejsze.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Reni czujesz juz "bąbelki" w brzuchu? :)

    wczoraj pierwszy raz i to było coś..ledwo wyczuwalne jakby piókiem flircik.gif

    beates, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwardzia wrote:
    Cześć dziewczyny☺Fajnie, że jest takie forum gdzie można sobie ulżyć

    kim jesteś i jaka jest Twoja historia ;-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Niestety tez mam juz lekkie mdlosci, to pewnie od wysokiego stezenia hormonu hcg, tylko ze nie rano a zawsze okolo 17stej he he.

    niestety tak to wygląda
    ja rano nic nie miałam, więc poranne mdłości uznaję za lipę
    ale tak po południu masakra..i pawie po 20 elegancko z wywinięciem na lewą stronę
    trwało to tylko 7 tygodni chytryke.gif

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nie poddawaj się :-/ daj mężowi trochę czasu, z miesiąc chytryke.gif może się przekona
    najlepiej jakby badania zrobił, wtedy moglibyście wykluczyć czy dziecko może coś odzidziczyć

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni.Jak każda z was mam swoją historię.☺Mam 37lat jestem matką czwórki dzieci,5 miesięcy temu poronilam to była wielka strata,ale się nie poddalam i mam z doświadczenia ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 13:44

    Reni, beates, Madzia02 lubią tę wiadomość

  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intuicję, że w tym cyklu może coś wyjdzie

    Reni, beates, Madzia02 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dzieci i chęć na 5. Skąd siły??? Wesoła gromadka. Podziwiam i zazdroszczę, ale ja nie wiem jak ogarnę pierwsze. Trochę mnie łupie tu i tam

    No to powodzenia w staraniach :-)

    Gwardzia, Madzia02 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochota pobawienia się w pieluchy,ten czas tak szybko leci,córka ma już 19 lat więc trójka bardziej na glowie,zycze Ci powodzenia obyś zaznala tego wspaniałego uczucia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2018, 14:29

    Reni, beates lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 41 i pierwsze w drodzę, więc nie sądzę, żebym się dochowała 4 ;-)

    Nie wiem czy na 2 będę miała siły, ochotę i..szansę.

    Zobaczymy co los przyniesie.

    Gwardzia, beates, Madzia02, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Beates jak tam maluch u Ciebie? Masz jakies przecieki czy on czy ona rośnie ? ;)


    Niestety nie. Płeć poznam dopiero na usg połówkowym. Za 3 tygodnie

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Beates i na kiedy masz termin? Zmienił Ci się po prenatalnych?


    Termin nadal 4.02 :)

    Reni lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Maks do dziś ryby w pomidorach wpierdacza :)

    Kurcze, też bym zjadła

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02, tak patrzę po sobie i widzę ze człowiek ma taka przewrotna naturę ze zwasze mu doskwiera to co ma a tęskni do tego czego nie ma - dziś właśnie nie miałam o 17 stej mdłości i już zaczęłam się martwić czemu, wczoraj mi mocniej doskwierały to już myślałam oho beta za bardzo rosnie, No nie dogodzisz ;) w następny czwartek się zapisałam na wizytę choć ginekolog sugerowała tydzień później. Mam nadzieje ze dziś się zrobi mi choć trochę niedobrze :) jak już mały pójdzie spać bo na razie szaleją ze starym aż iskry lecą. A ja leżę i korzystam z przywilei ciężarnych ;)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia02 życzę Ci żebyście się jeszcze doczekali kolejnego dziecka, nie poddawajcie się. ja nie wiem czy uda mi się teraz i czy jeżeli nie będę się starać, na pewno będzie mi bardzo żal bo mi się tak pofarcilo a teraz to stracić i być może stanie się to dla mnie nieosiągalne i ta myśl ze coś jest nieosiagalne tez boli niestety.

    Madzia02 lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa. Chciałam się przedstawić ;-) Mam już 40 lat, dwoje dzieci (9 i 11). Jestem po rozwodzie, ale poukładałam sobie na nowo życie i chcielibyśmy mieć jeszcze dziecko. Boję się, że to za późno :-/ Nie mam szczerze mówiąc pojęcia, jakie są szanse. Cieszę się, że jest tu więcej "starszych dziewczyn" i że tworzycie fajną grupę :-)

    Reni, Mega, Gwardzia, beates, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osjanka wrote:
    Cześć, jestem tu nowa. Chciałam się przedstawić ;-) Mam już 40 lat, dwoje dzieci (9 i 11). Jestem po rozwodzie, ale poukładałam sobie na nowo życie i chcielibyśmy mieć jeszcze dziecko. Boję się, że to za późno :-/ Nie mam szczerze mówiąc pojęcia, jakie są szanse. Cieszę się, że jest tu więcej "starszych dziewczyn" i że tworzycie fajną grupę :-)

    Witaj. Fajnie że do nas dołączyłaś.

    Osjanka, Gwardzia lubią tę wiadomość

  • Gwardzia Znajoma
    Postów: 17 15

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osjanka nie przekreślaj siebie wiekiem,tylko do dzieła☺Powodzenia życzę

    beates lubi tę wiadomość

  • Osjanka Koleżanka
    Postów: 40 61

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe. No już zaczęłam. To drugi cykl starań, ale pierwszy był na straty, bo w najlepszych dniach wyjechałam sama ;) zresztą nie czuję się za stara, zmęczona, ani nic takiego. Tylko dziwnie, bo już byłam pogodzona, że mam dwójkę i tak zostanie. A teraz nowe plany nadzieję i być może rozczarowania też.

‹‹ 13869 13870 13871 13872 13873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ