Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe mierzyłam temperatury... Szaleliśmy spontanicznie...

    nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta - strasznie mnie ekscytujesz dzisiaj, byłam na urodzinowym rodzinnym obiedzie dzisiaj i nie mogłam wysiedzieć - cały czas myślałam o Tobie - nie mogłam się doczekać kiedy tu znowu zajrzę - brakuje mi wykresu i koloru zielonego , ale wizualizuję.....
    Dziewczynki to teraz pora na nas - mogłaby jakaś epidemia nas zaatakować - Marta uczyń urok , a my łapiemy.
    Tak bardzo się cieszę - poprawiłaś mi dzisiaj nastrój i humor - dziękuję buziak

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes witamy !
    Faktycznie tu u nas dziś zamieszanie - pierwsza fasolka po miesiącach posuchy, dlatego przeżywamy....

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Olena lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    grosza wrote:
    agafbh wrote:
    Marta ja niestety nie widzę Twojego wykresu ale najważniejsze, że trafiony zatopiony tiruriu

    ja te nie widzę wykresiku MartyD

    dziewczynki bo ja sobie odpuściłam ten cykl, już pisałam. Tylko wino i przyjemności...:-)

    a faktycznie teraz sobie przypominam, no jak widać było przyjemnie i pożytecznie ;-)

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Marta - strasznie mnie ekscytujesz dzisiaj, byłam na urodzinowym rodzinnym obiedzie dzisiaj i nie mogłam wysiedzieć - cały czas myślałam o Tobie - nie mogłam się doczekać kiedy tu znowu zajrzę - brakuje mi wykresu i koloru zielonego , ale wizualizuję.....
    Dziewczynki to teraz pora na nas - mogłaby jakaś epidemia nas zaatakować - Marta uczyń urok , a my łapiemy.
    Tak bardzo się cieszę - poprawiłaś mi dzisiaj nastrój i humor - dziękuję buziak

    Bardzo sie cieszę i jednocześnie ogromnie stresuję. Jutro będę w stanie coś powiedzieć. Buzia

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    Marta - strasznie mnie ekscytujesz dzisiaj, byłam na urodzinowym rodzinnym obiedzie dzisiaj i nie mogłam wysiedzieć - cały czas myślałam o Tobie - nie mogłam się doczekać kiedy tu znowu zajrzę - brakuje mi wykresu i koloru zielonego , ale wizualizuję.....
    Dziewczynki to teraz pora na nas - mogłaby jakaś epidemia nas zaatakować - Marta uczyń urok , a my łapiemy.
    Tak bardzo się cieszę - poprawiłaś mi dzisiaj nastrój i humor - dziękuję buziak

    Bardzo sie cieszę i jednocześnie ogromnie stresuję. Jutro będę w stanie coś powiedzieć. Buzia

    Będzie dobrze - głęboko w to wierzę!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    KOchane Dziewczynki.nie wytrzymałam i zrobiłam test. Nasikałam w pracy do kubka (plastikowego) i mam drugą bladą kreskę... Mocz nie był poranny więc mam nadzieję, ze to to... Jutro rano powtórzę, do tego czasu chyba umrę. Trzymajcie kciuki

    No to gratulacje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes wrote:
    Witam jestem tu nowa serdecznie wszystkie kobiety starające się o dziecko pozdrawiam .Mam 36 lat i córkę 10 lat staram się zaledwie 5 miesić o dziecko jak na razie nic.Też zaczyna mnie to przerażac czyżbym była za stara nie płodna czy mój mąż zaczynam wariować

    Witaj Agnes.

    NIe świruj, jaka za stara. Jedna z najmloodszych tu jesteś ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela - kolej na ciebie. 17 dzień po - ładnie.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes witaj! :)
    Marta suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak preczytałam twoją wiadomość to się popłakałam z radości cieszę się z Tobą będzie dobrze teraz bardzo dbaj o siebie!!!!!!!

    nick nieaktualny, angela, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem skończyliśmy zakładac panele no i oczywiście robic porządki, jestem zmęczona ale efekt super!!!
    Ide zaraz do łóżka już po cieplutkiej kąpieli ale musiałam tu oczywiście zaglądnąć w dzień sprawdziłam forum w komórce i nie mogłam nic napiasać. Jak ja się ciesze, to teraz Angela a potem Aga no i reszta..... ;)
    Trzymam kciuki łaaaaaaał

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane moje... No mam tą kreseczkę najważniejszą!ona blada niestety! Ale strach mnie ogarnął przeogromny. Już więcej nie testuję. Dopiero jak szcześliwie termin @ mi minie. Muszę 2 wyraźne kreski zobaczyć, dopiero poproszę o gratulacje!!! MIłego dzionka! I oczywiście witam wszystkie Świeżaczki na forum, przepraszam, że wczoraj tego nie zrobiłam, ale miałam pełne portki z tych emocji :-) I nawet jesli okaże się, że "JESTEM", to nigdzie się z tego forum nie ruszam!

    angela, grosza, KaRa, nick nieaktualny, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, kochana, liczę na Ciebie!

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Angela, kochana, liczę na Ciebie!

    Marta - byłoby to spełnienie mojego najskrytszego marzenia, im bardziej się zbliża termin testowania, tym bardziej się boję...
    Nati74 - u mnie dziś 13dpt - ze względu na dużą dawkę hormonów mogłaby wyjść ciąża biochemiczna, a później nic, żeby zaoszczędzić sobie niepotrzebnych emocji test dopiero w 15dpt
    Miłego dnia życzę wszystkim forumowiczkom

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Hej Kochane moje... No mam tą kreseczkę najważniejszą!ona blada niestety! Ale strach mnie ogarnął przeogromny. Już więcej nie testuję. Dopiero jak szcześliwie termin @ mi minie. Muszę 2 wyraźne kreski zobaczyć, dopiero poproszę o gratulacje!!! MIłego dzionka! I oczywiście witam wszystkie Świeżaczki na forum, przepraszam, że wczoraj tego nie zrobiłam, ale miałam pełne portki z tych emocji :-) I nawet jesli okaże się, że "JESTEM", to nigdzie się z tego forum nie ruszam!

    Spokojnie - we wtorek będą II tłuściutkie krechy

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 24 lutego 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaD to spokojnie czekamy do wtoreczka :) będą dwie pięknie kresunie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 24 lutego 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniałej niedzieli życzę Wam kochane.
    My dzisiaj na saneczki się wybieramy z młodym.

    angela, nick nieaktualny, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 24 lutego 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, Bursztyn, nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    Nati, w takim razie złóż Synkowi życzenia od cioć forumowiczek ;-)
    Angela, Marta, wtorek będzie dla Was wielkim dniem, nieustająco trzymamy kciuki :-)

    angela, nick nieaktualny, Nati74, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Hej Dziewczynki!
    Ja chyba grype zalapalam. Gardlo mnie boli jak cholera, w kosciach lamie. Zostaje dzis w lozku. Pogoda tez nie pomaga, zimno. Pije kolejna herbate z imbirem, cytryna i miodem. No i pisze do Was oczywiscie :)

    Kuruj się! nabieraj sił! Wiosną to tu muszą być same brzuszki! A mi dzień upływa pod znakiem totalnego znużenia (śpię na stojąco), mam wrażenie, że nawet oczy mi się nie otwierają do końca:-) i strasznej wrażliwości na zapachy, nieważne czy ładne, czy brzydkie...Wszystkie intensywne (płyn do płukania, mięso surowe) przyprawiają o ból głowy....

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ