X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    bliska77, Bursztyn, angela, megan8, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    bliska77, Nati74, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj pamiętamy pamiętamy ;-)

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    Dziękuję Bardzo. Mam nadzieję, ze doczeka sie jeszcze młodszego rodzeństwa :)

    MartaDidinio, inessa lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie
    Nati, w takim razie złóż Synkowi życzenia od cioć forumowiczek ;-)
    Angela, Marta, wtorek będzie dla Was wielkim dniem, nieustająco trzymamy kciuki :-)

    Dzieuję bardzo.

    A za was też trzymam kciuki :)

    bliska77, angela, inessa lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    bliska77, samira, Bursztyn, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    Dziękuję Bardzo. Mam nadzieję, ze doczeka sie jeszcze młodszego rodzeństwa :)

    z pewnością - czego z całego serca życzę!

    bliska77, Nati74 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    Ale mnie tez ciągnie! Tym się nie przejmuj, tak bardziej bolą pachwiny...

    bliska77, angela, samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    Śniły, śniły... Jedne w kluczu, inne obok siebie...Nisko nad moim domem leciały...

    bliska77, angela, samira lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ewa76 wrote:
    Bursztyn wrote:
    Ewa76, witaj, ja tez mieszkam w UK.

    Witaj Bursztyn! Jak to mowia "gora z gora sie nie zejdzie"... :-)
    Ja dopiero poznaje dziewczyny tutaj, nie znam jeszcze wszystkich historii.. jaka jest Twoja?

    Ewa, moja historia jest krotka: staralam sie tylko raz i nie wyszlo, wiec wpadlam w panike :) postanowilam zaczac mierzyc temp., i obserwowac swoj organizm, troche o siebie zadbac. Dlatego tutaj jestem. Dziewczyny sa wspaniale i powstala cudowna grupa wsparcia :)
    Mieszkam w Birmingham, a Ty?

    Bursztyn, ja mieszkam w Wymondham, niedaleko Norwich. Chyba jestem tu z podobnego powodu.. mam nadzieje ze przyczyna tego ze nie wychodzi jest taka ze robimy cos nie tak, a nie ze mamy jakis powazny problem.. mam nadzieje ze obserwacje i zapisywanie ich na wykresie pomoga...
    Poki co nie udzielam sie zbyt aktywnie na forum, bo nie znam dziewczyn i ich historii, ale czytam uwaznie i rzeczywiscie wydaje sie ze wszystkie sie wspieraja jak jedna wielka rodzina.. :-)

    angela, MartaDidinio, bliska77, Bursztyn, megan8, inessa lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 24 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    Dla Niego wszystkiego naj naj najlepszego :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2013, 17:56

    Nati74 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati wszystkiego najlepszego dla syna :)

    bliska77, Nati74 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, jak ja chce być w ciąży!!

    grosza, bliska77, inessa, ewa76, KaRa, Bursztyn, samira, MartaDidinio, angela, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Bursztyn, samira, grosza lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki.. ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Ale ja tez mam mięśniaka! A jaki Twój jest duży?

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....

    bliska77, Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    po pierwsze
    Inessa głowa do góry, nie wolno się poddawać i trzeba walczyć o swoje, jesteśmy tu po to żeby sobie żartować ale przede wszystkim żeby się wspierać a jak trzeba to postawić do pionu ;-)
    Angela widzę, ze temperatura bardzo obiecująca, będzie na pewno dobrze, TO juz jutro ;-) ;-) ;-)

    U mnie temperatura spada, dziś ostatni dzień duphaston, zatem w czwartek piątek pojawi się @ a w sobotę na resztę badań i zaraz po badaniach CLO i wszystko od nowa

    Miłego dnia dziewczynki i nie załamywać mi się proszę

    angela, Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 25 lutego 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapowiada sie ciekawy tydzień naszego forum. Marta testowalas dziś? A jutro Angela. Fajnie :)

    bliska77, angela, inessa, samira lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ