X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    bliska77, Bursztyn, angela, megan8, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    bliska77, Nati74, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj pamiętamy pamiętamy ;-)

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    Dziękuję Bardzo. Mam nadzieję, ze doczeka sie jeszcze młodszego rodzeństwa :)

    MartaDidinio, inessa lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie
    Nati, w takim razie złóż Synkowi życzenia od cioć forumowiczek ;-)
    Angela, Marta, wtorek będzie dla Was wielkim dniem, nieustająco trzymamy kciuki :-)

    Dzieuję bardzo.

    A za was też trzymam kciuki :)

    bliska77, angela, inessa lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    bliska77, samira, Bursztyn, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 lutego 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    NIech rośnie zdrowo! Wszystkiego Najlepszego!

    Dziękuję Bardzo. Mam nadzieję, ze doczeka sie jeszcze młodszego rodzeństwa :)

    z pewnością - czego z całego serca życzę!

    bliska77, Nati74 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    Ale mnie tez ciągnie! Tym się nie przejmuj, tak bardziej bolą pachwiny...

    bliska77, angela, samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Pamiętajcie Dziewczyny, ze mi się tych bocianów całe stado śniło :-)))

    Nie wiedziałam,że Ci się śniły??? Nademną przelatywały w drodze do kliniki w pierwszych dniach lutego - może też coś z tego będzie.
    Brzuszek mnie ciągnie jak na @ - nie wiem czy to dobrze czy źle? Jeszcze 2 dni i wszystko jasne !

    Śniły, śniły... Jedne w kluczu, inne obok siebie...Nisko nad moim domem leciały...

    bliska77, angela, samira lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ewa76 wrote:
    Bursztyn wrote:
    Ewa76, witaj, ja tez mieszkam w UK.

    Witaj Bursztyn! Jak to mowia "gora z gora sie nie zejdzie"... :-)
    Ja dopiero poznaje dziewczyny tutaj, nie znam jeszcze wszystkich historii.. jaka jest Twoja?

    Ewa, moja historia jest krotka: staralam sie tylko raz i nie wyszlo, wiec wpadlam w panike :) postanowilam zaczac mierzyc temp., i obserwowac swoj organizm, troche o siebie zadbac. Dlatego tutaj jestem. Dziewczyny sa wspaniale i powstala cudowna grupa wsparcia :)
    Mieszkam w Birmingham, a Ty?

    Bursztyn, ja mieszkam w Wymondham, niedaleko Norwich. Chyba jestem tu z podobnego powodu.. mam nadzieje ze przyczyna tego ze nie wychodzi jest taka ze robimy cos nie tak, a nie ze mamy jakis powazny problem.. mam nadzieje ze obserwacje i zapisywanie ich na wykresie pomoga...
    Poki co nie udzielam sie zbyt aktywnie na forum, bo nie znam dziewczyn i ich historii, ale czytam uwaznie i rzeczywiscie wydaje sie ze wszystkie sie wspieraja jak jedna wielka rodzina.. :-)

    angela, MartaDidinio, bliska77, Bursztyn, megan8, inessa lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 24 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    Witajcie. Dziś mój młodszy Synek kończy 9 lat. :)

    Dla Niego wszystkiego naj naj najlepszego :) :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2013, 17:56

    Nati74 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nati wszystkiego najlepszego dla syna :)

    bliska77, Nati74 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu, jak ja chce być w ciąży!!

    grosza, bliska77, inessa, ewa76, KaRa, Bursztyn, samira, MartaDidinio, angela, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Bursztyn, samira, grosza lubią tę wiadomość

  • ewa76 Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 24 lutego 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki.. ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Ale ja tez mam mięśniaka! A jaki Twój jest duży?

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....

    bliska77, Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    po pierwsze
    Inessa głowa do góry, nie wolno się poddawać i trzeba walczyć o swoje, jesteśmy tu po to żeby sobie żartować ale przede wszystkim żeby się wspierać a jak trzeba to postawić do pionu ;-)
    Angela widzę, ze temperatura bardzo obiecująca, będzie na pewno dobrze, TO juz jutro ;-) ;-) ;-)

    U mnie temperatura spada, dziś ostatni dzień duphaston, zatem w czwartek piątek pojawi się @ a w sobotę na resztę badań i zaraz po badaniach CLO i wszystko od nowa

    Miłego dnia dziewczynki i nie załamywać mi się proszę

    angela, Bursztyn, inessa, samira lubią tę wiadomość

  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 25 lutego 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapowiada sie ciekawy tydzień naszego forum. Marta testowalas dziś? A jutro Angela. Fajnie :)

    bliska77, angela, inessa, samira lubią tę wiadomość

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ