X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Właśnie mój mi powiedział ,że będzie krótko na święta, więc nie wiem jak to będzie z tymi dniami ,śluzami ,owulacją i wogóle...

    Ale najważniejsze, że będzie ;d
    zdrówka życzę !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 12:01

    megan8, bliska77, inessa, szczęśliwa, angela lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochaaaaaaaaneeeeee jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
    Jak pisze tu z Wami to jest mi o niebo lepiej.
    Lekarz no własnie mój kochany się wkurzył i powiedział, że teraz szukamy nowego lekarza jak najszybciej obojetnie ile będzie trzeba pacić, zdrowie ważniejsze no i starania się o dziecko.
    Boże jak ja Ci dziękuję z dziewczyny z OVU :)

    Inessa i masz rację poszukaj nowego/drugiego lekarza poszperaj opini w necie o gin z twego regionu ja tak zrobiłam i jestem 100% zadowolona ,jak na razie :D

    bliska77, inessa, polarmiś lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Panienki
    Leze w lozku z grypa (chyba),czuje sie paskudnie, najgorszy jest bol gardla i miesni. Zjadam czosnek zeby pozabijal bakterie, biore propolis, herbata z cytryna i imbirem. ale jest srednio...Znacie jeszcze jakies naturalne sposoby pozbycia sie tego dziadostwa?

    u mnie się ciągnie od czwartku i raz lepiej raz gorzej ale cholerstwo trzyma i jeszcze kaszel do tego, smaruje się, pije herbaty z miodem i końską dawką cytryny, syrop z czosnku cebuli miodu i cytryny i cóż...czekam do @ i wtedy jednak gripexy inne pójdą w ruch

    kurcze taki kiepski teraz okres ,że wszystkie chorujemy :( :(
    zdrowiejmy szybko dziewuszki !!

    inessa lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:45

    inessa lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    bliska77, inessa, szczęśliwa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    A propos miesniakow- wiele razy spotkalam sie w roznych publikacjach ze stwierdzeniem, ze nabial i mleko szkodza niestety, i przyczyniaja sie do chorob kobiecych w tym miesniakow.Ja odstawilam i czuje sie o wiele lepiej, nawet cera mi sie poprawia. Wg.medycyny chinskiej mleko i jego przetwory powoduja powstawanie tzw.sluzow w organizmie ktore z koleji przyczyniaja sie do powstawnia miesniakow. Znalazlam tez taki link:

    http://joga-abc.pl/pytanie-do-eksperta-w-sprawie-miesniakow-macicy/

    Bursztynku - dzięki. U mnie mięśniak pojawił się na styczniowym usg - od września piję systematycznie mleko , o serach już nie wspomnę, bo bardzo je lubię - może to jest przyczyna? Muszę doczytać

    inessa, Bursztyn, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    A propos miesniakow- wiele razy spotkalam sie w roznych publikacjach ze stwierdzeniem, ze nabial i mleko szkodza niestety, i przyczyniaja sie do chorob kobiecych w tym miesniakow.Ja odstawilam i czuje sie o wiele lepiej, nawet cera mi sie poprawia. Wg.medycyny chinskiej mleko i jego przetwory powoduja powstawanie tzw.sluzow w organizmie ktore z koleji przyczyniaja sie do powstawnia miesniakow. Znalazlam tez taki link:

    http://joga-abc.pl/pytanie-do-eksperta-w-sprawie-miesniakow-macicy/

    kochana ja od wielu lat nie pije mleka ani nie jem jego przetworów bo mam nietolerancje laktozy, ale ciekawe jest co piszesz musze to przekazać dalej :) dzięki !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    a jak Twoje badania?

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....


    modlic?loool
    naprawde myślisz że domniemana Bozia która pozwala zeby kazdego dnia ginęło tyle dzieci sprawi że ktoś zaciąży?

    bliska77, samira, polarmiś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn dzięki chyba zafunduje sibie te ziółka bardzo to ciekawe, choć mam nadzieję,że przy alergii nic mi nie będzie a tylko mi pomoże.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a znacie cos na mdłości i zgage bo u mnie masakra cały czas mam mdłości i zgage ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Testy dalej pozytywne. Wzięłam Duphaston. Ale możecie sobie wyobrazić co tu się ze mną dzieje... Ryk i zgrzytanie zębów :-(

    bliska77, samira, inessa, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    kochane a znacie cos na mdłości i zgage bo u mnie masakra cały czas mam mdłości i zgage ?

    ja w ciąży piłam herbatkę imbirową na mdłości

    inessa lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaD trzymaj się jesteśmy z tobą !!!

    angela, inessa lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    Ja sama zaczęłam zażywać ziółkowe rzeczy - bo szkoda mi czasu tracić :)

    inessa lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Testy dalej pozytywne. Wzięłam Duphaston. Ale możecie sobie wyobrazić co tu się ze mną dzieje... Ryk i zgrzytanie zębów :-(

    i dobrze,że wzięłaś - to jest lek, który też biorą kobiety nie mające problemów z zajściem w ciążę - na pewno Ci nie zaszkodzi, a może tylko pomóc, jeśli plamienia nie odpuszczą zwiększ dawkę - już się o to sama dowiadywałam - spokoju duszy i ciała - będzie dobrze!

    Bursztyn, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta dobrze jest a emocje to rzecz normalna ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....


    modlic?loool
    naprawde myślisz że domniemana Bozia która pozwala zeby kazdego dnia ginęło tyle dzieci sprawi że ktoś zaciąży?

    naprawdę tak myślę ; dla mnie nie domniemana , a Ty jak nie chcesz się modlić nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 13:57

    inessa, Nati74 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, sprawa wiary to temat nie na to forum i pewnie troszkę kontrowersyjny zatem skupmy się na staraniu się o dzidzię ;-)

    angela, samira, inessa, grosza, szczęśliwa, polarmiś, megan8 lubią tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ