X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    gosia7122 wrote:
    Bursztyn wrote:
    gosia7122 wrote:
    hejka dziewczyny muszę tu napisać bo jestem wściekła .Za 2 tygodnie przylezie @,ja już dzień po domniemanej owu.to czuję boli mnie brzuch i piersi.Owu.niby była bo śluz piękny i tem .skoczyła serduszka też był w odpowiednm czasie i znowu pudło ja już nie mam siły.18 byłam u mojej gin cytologia świetna usg też.Nie zaleciła mi żadnych leków bo od poronienia jeszcze dużo czasu nie upłynęło( ona tak mówi )i mam się starać i przyjść za 4 miesiące nie wiem co o tym myśleć...

    Ale skad wiesz juz teraz, ze bedzie @ ?

    co miesiąc mam te same objawy niestety,starość nie radość

    w takim przypadku to: albo sluchasz swojej gin i stosujesz sie do zalecen albo zasiegasz drugiej opinii :)

    kochana Gosiu ja też zwykle tak miałam bolący brzuch bardzo bolace piersi sluz tempka a lekarz mówi,ze wszytsko ok a staramy się 9 cykl o pierwsze dziecko. Teraz jest inaczej ale wiem jedno posłucham porady dziewczyn i zmieniam lekarza. Może ty tez tak powinnaś zrobić pomyśl o tym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa też jestem za testowaniem ;-)
    a tak poza tym to całkiem ciekawie się zrobiło ;-)....
    ja czekam już tylko na @, niestety noga spuchnięta i ogólne samopoczucie delikatnie mówiąc średnie al nie przez @ tylko przez przeziębienie no i tą cholerną nogę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    dziewczyny wiecie co śmiac mi się chce troche ze mnie bo dostałam od koleżanki śliczne bluzki juz któryś raz z kolei ale jak wczoraj przymierzyłam jedną znich okazało się,że nie mogę sie dopiąć w biuście okazało się,ze piersi mi się powiększyły, mój mąż ma radoche a ja tak średnio bo musze kilka rzeczy zmienić i kupić ;)

    zapomniałam dodac,że poprzednie bluzki były w sam raz a teraz nic z tego, no cóż chyba "na starość" zmienia mi się wygląd co niektórych części ciała ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Inessa też jestem za testowaniem ;-)
    a tak poza tym to całkiem ciekawie się zrobiło ;-)....
    ja czekam już tylko na @, niestety noga spuchnięta i ogólne samopoczucie delikatnie mówiąc średnie al nie przez @ tylko przez przeziębienie no i tą cholerną nogę

    kochana a co sie stało z twoją nogą? martwie się bardzo!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za zainteresowanie ale ja po prostu czasem tak mam przez hormony, rzecz jasna, po prostu strasznie zatrzymuje mi sie woda w organizmie i czasem prawą nogę mam tak spuchniętą... w ogóle czuję sie dziś jak wielka spuchnięta gruba kobyła o i tyle w temacie

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela ja jutro rano wpadam tutaj :) :) :) i widze plusika :) :) :).

    Temat wiary temat rzeka .Niech każda z nas poprostu sie szanuje. Jesteśmy tutaj w jednym celu. Wspierac sie :), pocieszac :) , gratulowac ciązy :)a nawet podac ramie do wypłaknia :) a potem wymieniac sie szczególami ile razy nasze małe dziecko zrobiło kupkę :) :) :)

    Inessa mówie Ci będzie plusik jak nic :)

    Miłego wieczoru :) :) :)

    Bursztyn, inessa, bliska77, samira, angela, polarmiś, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ale leczysz to jakoś?

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    kochana ale leczysz to jakoś?

    miałam wszystkie badania, nerki itp jest wszystko ok poza tymi cholernymi hormonami, teraz jeszcze jak człowiek sie szprycuje dodatkowo ale cóz, oby tylko to szprycowanie dało jakiś efekt, wtedy wytrzymam wszystko ;-), czasem po prosu nie mogę patrzeć w lustro ale to temat nie na ten wątek ;-)dziękuję jeszcze raz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 18:15

    Bursztyn, inessa, angela lubią tę wiadomość

  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    Od kilku dni czuję się dziwnie,mam podwyższoną temperaturę a raczej czuję że płonę - gorąca jestem cała,ja ciepłolubna muszę mieć teraz pootwierane wszystkie okna w domu,jest mi duszno,czasem mam zawroty głowy.Rano budzę się trochę podpuchnięta,głównie powieki i dłonie.Zastanawiam się dziewczyny czy mogę mieć to samopoczucie po duphastonie który biorę od czwartku?
    Jutro idę do gin na kontrolne usg(jak potoczyła się moja owulacja) więc wspomnę mu o moim samopoczuciu ale jestem ciekawa czy Wy miałyście podobne odczucia po duphastonie?

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow ja po dupku czułam sie świetnie.Brzuch mnie nie bolał przed @ dopiero jak odstawiłam to zaczął boleć . Ale jak najbardziej możesz sie po nim tak czuć :( róznie dziewczyny reaguja na dupka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 18:33

    B.Crow, bliska77 lubią tę wiadomość

  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 25 lutego 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    B.Crow ja po dupku czułam sie świetnie.Brzuch mnie nie bolał przed @ dopiero jak odstawiłam to zaczął boleć . Ale jak najbardziej możesz sie po nim tak czuć :( róznie dziewczyny reaguja na dupka.


    Dziękuję bardzo!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    Od kilku dni czuję się dziwnie,mam podwyższoną temperaturę a raczej czuję że płonę - gorąca jestem cała,ja ciepłolubna muszę mieć teraz pootwierane wszystkie okna w domu,jest mi duszno,czasem mam zawroty głowy.Rano budzę się trochę podpuchnięta,głównie powieki i dłonie.Zastanawiam się dziewczyny czy mogę mieć to samopoczucie po duphastonie który biorę od czwartku?
    Jutro idę do gin na kontrolne usg(jak potoczyła się moja owulacja) więc wspomnę mu o moim samopoczuciu ale jestem ciekawa czy Wy miałyście podobne odczucia po duphastonie?

    ja np właśnie puchnę ;-)

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    EwaT wrote:
    kiedyś ludzie modlili sie do ognia, może nalezałoby rowniez ogien uwzględnić przy staraniach?
    sorry, ale nie potrafie w sobie wzbudzić szacunku dla pojec/rzeczy ktorych istnienia jeszcze nikt nie udowodnił, mało tego jak sobie pomysle ile religia czyni zła na świecie, tylko dlatego że ludzie sobie w coś wierza to budzi sie we mnie agresja, nie , nie bede tego tolerowac, nie godze sie na obrzezanie dziewczynek w imie boga, nie godze sie na wytykanie dzieci poczetych in vitro w imie jakiegos boga, nie godze sie na traktowanie kobiet przedmiotowo w imie jakiegos allacha-stracha!!!
    ja wiem że moze powiesz ze wiara tej pani z naszego forum jest mało szkodliwa - może tej tak , ale czym sie różni ta wiara od wiary w Allaha który kaze zabijac innowierców?? wiara to wiara-jeden syf

    blad logiczny w tym rozumowaniu polega na myleniu religii z wiara. To sa dwie rozne rzeczy. Poza tym religii jest tysiace- kazdy moze wybrac co dla siebie. Nie bede sie odnosic do kazdej z osobna bo to nie ma sensu. Dla mnie pojecie Boga jest duzo szersze i wykracza poza jakiekolwiek religie. Poza tym- religie tworza ludzie- nie Bog. Wiec pretensje powinnismy miec jedynie do siebie, jesli ten swiat kreci sie tak a nie inaczej i ludzie ktorzy wyrzadzaja zlo innym tak jak slusznie zreszta napisalas- czynia to w imie Boga, deformujac pojecie wiary, dobra i milosci. No wlasnie, ale to ludzie. Nie ma sensu rozmwaic przeciez o szalencach. Oni byli, sa i beda. Na to nie mamy wplywu. Dla mnie osobiscie wiara (nie religia) pozwala stawac sie lepszym czlowiekiem. I nie popadac w rozpacz w trudnych sytuacjach. I tyle. Albo az tyle.

    podpisuję się pod tym

    no i AMEN :)

    angela, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj laseczki coś czuje że mały wysyp będzie,dzidzie jak grzyby po deszczu :D

    bliska77, angela, inessa, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela jak ja czekam na ta twoją zielona kropę jutrzejszą ;)

    bliska77, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    a jak Twoje badania?

    A chyba nijak
    gin powiedział żebym dała sobie pół roku i tylko się starała...
    a póżniej dopiero coś dalej będziemy robić ????
    zrobił usg powiedział że wszystko ok i to tyle :-)
    jak dla mnie endometrium cienkie bo było 5,7 a wg niego wszystko ok
    a nie chce mi sie już chodzić do tych lekarzy :-))

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    Ja sama zaczęłam zażywać ziółkowe rzeczy - bo szkoda mi czasu tracić :)

    a jakie ???
    bo ja tylko siemie i magnez
    takie podstawowe

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    masz racje Bursztyn, jedno z drugim nie ma, dzieci biorą sie z zapłodnionej komórki, nie z nieba, śmieszy mnie po prostu skad u ludzi w 21wieku takie wyobrażenia, ??skoro ktoś uwaza że Bog jest wszechmocny to po co wogole w serduszkowanie sie bawić?prościej sie pomodlić o niepokalane poczęcie tak?
    do lekarza chodza ale tak na wszelki wypadek sie modlą? albo jedno albo drugie chyba? Bóg sobie bez lekarza nie poradzi??
    SMIECHU WARTE

    Ah EwaT może daj juz spokój, jedni chodzą tylko do lekarza, inni chodza do lekarza i się modlą a jeszcze inni tylko się modlą i tak każdy robi co chce
    a najważniejsze tutaj żebysmy były w ciąży :-)
    kazdy sposób dobry byleby prowadził do celu a ten Wszystkie tu na forum mamy jasny i taki sam
    i tego się trzymajmy :-)

    angela, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    agafbh wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    a może coś na podwyższenie progesteronu?

    Dziewczyny Wy bierzecie te różne specyfiki przed owulacja po owulacji , progesteron, clo...
    a mnie gin nic nie przepisał mówi że wszystko ok
    i sama już nie wiem co robić

    a jak Twoje badania?

    A chyba nijak
    gin powiedział żebym dała sobie pół roku i tylko się starała...
    a póżniej dopiero coś dalej będziemy robić ????
    zrobił usg powiedział że wszystko ok i to tyle :-)
    jak dla mnie endometrium cienkie bo było 5,7 a wg niego wszystko ok
    a nie chce mi sie już chodzić do tych lekarzy :-))

    z tym endometrium zgadzam się z Tobą, trochę za cienkie powinno mieć ok. 12-13mm ,żeby udało się zagnieździć - mój lekarz zalecił estrofem na cienkie endo-spytaj gina może i Tobie pomoże

    bliska77, szczęśliwa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    Od kilku dni czuję się dziwnie,mam podwyższoną temperaturę a raczej czuję że płonę - gorąca jestem cała,ja ciepłolubna muszę mieć teraz pootwierane wszystkie okna w domu,jest mi duszno,czasem mam zawroty głowy.Rano budzę się trochę podpuchnięta,głównie powieki i dłonie.Zastanawiam się dziewczyny czy mogę mieć to samopoczucie po duphastonie który biorę od czwartku?
    Jutro idę do gin na kontrolne usg(jak potoczyła się moja owulacja) więc wspomnę mu o moim samopoczuciu ale jestem ciekawa czy Wy miałyście podobne odczucia po duphastonie?

    Ja po duphastonie mam lekkie zawroty głowy z rana - też czuję się taka napuchnięta i u mnie nie blokuje plamień, mimo,że biorę 3*1 to i tak w cyklach monitorowanych dostawałam plamień przed @; nie podwyższa mi wystarczająco progesteronu, muszę być suplementowana jeszcze dodatkowymi lekami

    B.Crow, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ