X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....


    modlic?loool
    naprawde myślisz że domniemana Bozia która pozwala zeby kazdego dnia ginęło tyle dzieci sprawi że ktoś zaciąży?

    naprawdę tak myślę ; dla mnie nie domniemana , a Ty jak nie chcesz się modlić nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza!

    no to wierz
    moja ciotka juz wierzy 20 lat i chyba pozostanie bezdzietna jednak
    może na tace za mało daje?hmmm Niedobra Bozia , jednym daje drugim nie, chyba kostką rzuca ;)

    bella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy herbate imbirową mozna kupić w normalnym sklepie bo ja nigdzie takiej nie widziałam?

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....


    modlic?loool
    naprawde myślisz że domniemana Bozia która pozwala zeby kazdego dnia ginęło tyle dzieci sprawi że ktoś zaciąży?

    naprawdę tak myślę ; dla mnie nie domniemana , a Ty jak nie chcesz się modlić nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza!

    no to wierz
    moja ciotka juz wierzy 20 lat i chyba pozostanie bezdzietna jednak
    może na tace za mało daje?hmmm Niedobra Bozia , jednym daje drugim nie, chyba kostką rzuca ;)

    no comments.............................

    inessa, samira, Nati74 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    EwaT wrote:
    angela wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Z każdego doła można wyskoczyć! I masz to zrobić natychmiast!!!!
    Dzisiaj tempka ładnie poszła w górę, a o mięśniaku nawet nie myśl - ja też mam i takie straszne rzeczy narazie nie przychodzą mi do głowy.
    Wiem,że jest ciężko, też tak mam, ale dół w niczym nie pomoże, a może tylko zaszkodzić - kochana wszystkie jesteśmy w podobnej sytuacji - trzeba wierzyć i się modlić.....


    modlic?loool
    naprawde myślisz że domniemana Bozia która pozwala zeby kazdego dnia ginęło tyle dzieci sprawi że ktoś zaciąży?

    naprawdę tak myślę ; dla mnie nie domniemana , a Ty jak nie chcesz się modlić nie musisz, nikt Cię do tego nie zmusza!

    no to wierz
    moja ciotka juz wierzy 20 lat i chyba pozostanie bezdzietna jednak
    może na tace za mało daje?hmmm Niedobra Bozia , jednym daje drugim nie, chyba kostką rzuca ;)

    jak dla mnie jedno z drugim nie ma nic wspolnego, poza tym nie nalezy mylic wiary z instytucja kosciola- tej ostatniej mozna niestety wiele zarzucic. Kazdy ma tez prawo do wiary lub niewiary i nalezy to uszanowac. Proponuje stworzyc nowy watek o wierze ;) i tam rozpatrywac tego typu sprawy bo inaczej dojdzie tutaj do wojny polsko-polskiej...

    nie ma sensu się nakręcać - tak jak wcześniej napisałaś to nie to forum - niepotrzebnie zareagowałam na ten post -sorry- , a szacunek do ludzi i ich poglądów jest ważny i tyle tak jak to napisałaś

    inessa lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz racje Bursztyn, jedno z drugim nie ma, dzieci biorą sie z zapłodnionej komórki, nie z nieba, śmieszy mnie po prostu skad u ludzi w 21wieku takie wyobrażenia, ??skoro ktoś uwaza że Bog jest wszechmocny to po co wogole w serduszkowanie sie bawić?prościej sie pomodlić o niepokalane poczęcie tak?
    do lekarza chodza ale tak na wszelki wypadek sie modlą? albo jedno albo drugie chyba? Bóg sobie bez lekarza nie poradzi??
    SMIECHU WARTE

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku - fajne te artykuły o mięśniakach , jeśli jutro okaże się,że nici z II kresek, to zamówię sobie te zioła

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    inessa wrote:
    czy herbate imbirową mozna kupić w normalnym sklepie bo ja nigdzie takiej nie widziałam?

    ja kupuje swiezy imbir, kroje pare plasterkow, zalewam wrzaca woda, wkladam torebke herbaty rooibos i po kilku minutach pije,z miodem i cytryna. Tylko te dwa ostatnie skladniki dodaje kiedy woda nie jest juz bardzo goraca zeby nie stracily witamin i calej reszty :)

    dzięki wykorzystam to, bo naprawde masakra, mam te mdłości w dzień i w nocy jak spie nie czuje ;)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 25 lutego 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedyś ludzie modlili sie do ognia, może nalezałoby rowniez ogien uwzględnić przy staraniach?
    sorry, ale nie potrafie w sobie wzbudzić szacunku dla pojec/rzeczy ktorych istnienia jeszcze nikt nie udowodnił, mało tego jak sobie pomysle ile religia czyni zła na świecie, tylko dlatego że ludzie sobie w coś wierza to budzi sie we mnie agresja, nie , nie bede tego tolerowac, nie godze sie na obrzezanie dziewczynek w imie boga, nie godze sie na wytykanie dzieci poczetych in vitro w imie jakiegos boga, nie godze sie na traktowanie kobiet przedmiotowo w imie jakiegos allacha-stracha!!!
    ja wiem że moze powiesz ze wiara tej pani z naszego forum jest mało szkodliwa - może tej tak , ale czym sie różni ta wiara od wiary w Allaha który kaze zabijac innowierców?? wiara to wiara-jeden syf

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    inessa wrote:
    Bursztyn wrote:
    inessa wrote:
    czy herbate imbirową mozna kupić w normalnym sklepie bo ja nigdzie takiej nie widziałam?

    ja kupuje swiezy imbir, kroje pare plasterkow, zalewam wrzaca woda, wkladam torebke herbaty rooibos i po kilku minutach pije,z miodem i cytryna. Tylko te dwa ostatnie skladniki dodaje kiedy woda nie jest juz bardzo goraca zeby nie stracily witamin i calej reszty :)

    dzięki wykorzystam to, bo naprawde masakra, mam te mdłości w dzień i w nocy jak spie nie czuje ;)

    no to moze jakis tescik? ;)

    boooooojeeeeeee się masakrycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! do tego wydaje mi się,że za wcześnie mimo,że Ovu wyznaczyło mi okres na 26.02 ale ja zwykle mam cykle dłuższe

    samira lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    angela wrote:
    Bursztynku - fajne te artykuły o mięśniakach , jeśli jutro okaże się,że nici z II kresek, to zamówię sobie te zioła

    czytalas ten dr Kapczynskiego? Brzmi zachecajaco.
    Ale czekamy do jutra, bo jest szansa na to, ze ziolka okaza sie niepotrzebne :)

    tak, przeczytałam wszystkie

    Bursztyn lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    kiedyś ludzie modlili sie do ognia, może nalezałoby rowniez ogien uwzględnić przy staraniach?
    sorry, ale nie potrafie w sobie wzbudzić szacunku dla pojec/rzeczy ktorych istnienia jeszcze nikt nie udowodnił, mało tego jak sobie pomysle ile religia czyni zła na świecie, tylko dlatego że ludzie sobie w coś wierza to budzi sie we mnie agresja, nie , nie bede tego tolerowac, nie godze sie na obrzezanie dziewczynek w imie boga, nie godze sie na wytykanie dzieci poczetych in vitro w imie jakiegos boga, nie godze sie na traktowanie kobiet przedmiotowo w imie jakiegos allacha-stracha!!!
    ja wiem że moze powiesz ze wiara tej pani z naszego forum jest mało szkodliwa - może tej tak , ale czym sie różni ta wiara od wiary w Allaha który kaze zabijac innowierców?? wiara to wiara-jeden syf

    kobieto - opanuj się - tu nikt nie chce się z Tobą kłócić, a każdy ma swoje poglądy - miłych starań i upragnionego dziecka bez względu na religię

    inessa, samira, polarmiś lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane nie chciałam angażować się w ten temat ale wydaje mi się,że wiara jest wyborem każdego z nas religia również i tak jak wcześniej pisałyście nie powinnysmy tu mówić o tych sprawach bo jest to zbyt trudny temat na to forum. Zawsze powtarzam,że wiara i polityka nie powinna być poruszana w takich sytuacjach zwaszcza,że jestesmy w tu w jakiś sposób anonimowo bo to najłatwiej skłóca ludzi i zawsze tak było bo religia wiara polityka od zawsze towarzyszą człowiekowi i ludzkosci. Przyłączam się też do wypowiedzi Bursztynki tej ostatniej. Może poruszajmy dalej tematy te co wcześniej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela jutro testujesz? Juz nie mogę sie doczekać :)

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Angela jutro testujesz? Juz nie mogę sie doczekać :)

    Tak, jutro rano się okaże co dalej

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kochana czujesz się w miare dobrze mam nadzieje, i dbasz o siebie :)

    angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 25 lutego 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny muszę tu napisać bo jestem wściekła .Za 2 tygodnie przylezie @,ja już dzień po domniemanej owu.to czuję boli mnie brzuch i piersi.Owu.niby była bo śluz piękny i tem .skoczyła serduszka też był w odpowiednm czasie i znowu pudło ja już nie mam siły.18 byłam u mojej gin cytologia świetna usg też.Nie zaleciła mi żadnych leków bo od poronienia jeszcze dużo czasu nie upłynęło( ona tak mówi )i mam się starać i przyjść za 4 miesiące nie wiem co o tym myśleć...

    grosza lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie co śmiac mi się chce troche ze mnie bo dostałam od koleżanki śliczne bluzki juz któryś raz z kolei ale jak wczoraj przymierzyłam jedną znich okazało się,że nie mogę sie dopiąć w biuście okazało się,ze piersi mi się powiększyły, mój mąż ma radoche a ja tak średnio bo musze kilka rzeczy zmienić i kupić ;)

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 25 lutego 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    gosia7122 wrote:
    hejka dziewczyny muszę tu napisać bo jestem wściekła .Za 2 tygodnie przylezie @,ja już dzień po domniemanej owu.to czuję boli mnie brzuch i piersi.Owu.niby była bo śluz piękny i tem .skoczyła serduszka też był w odpowiednm czasie i znowu pudło ja już nie mam siły.18 byłam u mojej gin cytologia świetna usg też.Nie zaleciła mi żadnych leków bo od poronienia jeszcze dużo czasu nie upłynęło( ona tak mówi )i mam się starać i przyjść za 4 miesiące nie wiem co o tym myśleć...

    Ale skad wiesz juz teraz, ze bedzie @ ?

    co miesiąc mam te same objawy niestety,starość nie radość

    inessa lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 25 lutego 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    dziewczyny wiecie co śmiac mi się chce troche ze mnie bo dostałam od koleżanki śliczne bluzki juz któryś raz z kolei ale jak wczoraj przymierzyłam jedną znich okazało się,że nie mogę sie dopiąć w biuście okazało się,ze piersi mi się powiększyły, mój mąż ma radoche a ja tak średnio bo musze kilka rzeczy zmienić i kupić ;)

    ale ten powiększony biust to dobrze rokuje, oj Ineska mdłości, zgaga , plamienia ........chyba ktosik z tego będzie

    inessa, bliska77, samira, megan8 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem prawie wszystkie bluzki mam do wymiany a nie zaliczam się do dużych kobiet ale biust rośnie, zjadłam obiad bo głodna byłam ale nadal mnie mdli i znowu zgaga już myslałam, ze znowu odezwał się refluks miałam już rok spokoju ale to jest inaczej nie wiem czy tak wyglada poczatek ciąży ale ja mnie mam żadnych objawów jak na @ zawsze zalewał mnie kremowy śluz a teraz jest ale bardzo mało no i te objawy o których wczesniej mówiłam. A też nie wiem czy na test nie za wcześnie jak zwykle cykle mam dłuższe niż teraz ? :)

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ