X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :) :) :)

    Marta gratulacje :) no i kciuki na maksa zeby kreseczka ciemniała :)

    Angela oj Twój wielki dzień już blisko :) :) :)

    Inessa cos czuję ze Ty wpadniesz do nas za parę dni powiedzieć ze wysikałas dwie kreseczki :) :) :)

    Co do mięsniaków oglądałam ostatnio na TLC porodówkę dziewczyna zaszła w ciąże z gigantycznym miesniakiem a jak rodziła to mięsniak miał wielkość 26 tygodniowego dziecka. I mały urodził sie normalnie sn a nie przez cc .

    Zyczę Wam miłego dnia :) :) :)

    bliska77, inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - jak chcesz zluzować to co tam nie mierz tempki ale zawsze po każdym dole jest górka i nowa siła do działań. Pisz z nami nadal! ;)

    Bursztyn, bliska77, inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dzionka :)
    Trzymajcie się ciepło!

    bliska77 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa76 wrote:
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    Postaraj się bo warto! ;D

    inessa lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa76 wrote:
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    Postaraj się bo warto! ;D

    bliska77 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Panienki
    Leze w lozku z grypa (chyba),czuje sie paskudnie, najgorszy jest bol gardla i miesni. Zjadam czosnek zeby pozabijal bakterie, biore propolis, herbata z cytryna i imbirem. ale jest srednio...Znacie jeszcze jakies naturalne sposoby pozbycia sie tego dziadostwa?

    u mnie się ciągnie od czwartku i raz lepiej raz gorzej ale cholerstwo trzyma i jeszcze kaszel do tego, smaruje się, pije herbaty z miodem i końską dawką cytryny, syrop z czosnku cebuli miodu i cytryny i cóż...czekam do @ i wtedy jednak gripexy inne pójdą w ruch

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    inessa, wrzuc na luz, to bardzo dobry pomysl. Jesli chodzi omiesniaka, to dlaczego nie mozna usunac tylko tego?

    kochana bo ten mięśniak jest w trzonie macicy i albo z macicą albo sluzówka macicy po operacji będzie zbyt słaba zeby przyjąć maluszka przez conajmniej pół roku a lekarz nie gwarantuje,że po operacji nie narosną nowe mięśniaki co jak powiedział zdaeza się bardzo często. Ja już nic nie wiem, nie wiem co ja mam zrobić? ? ? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Ale ja tez mam mięśniaka! A jaki Twój jest duży?

    kochana nie jest duży ale jak to wspaniały lekarz określił jest podśluzówkowy i w trzonie macicy tam gdzie powinno dzieciatko się zagnieżdżać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja dziękuję że WAS MAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja nie mam zamiaru z Wami przestać pisać, dzieki Wam w miare normalnie funkcjonuje.
    Od wczoraj bardzo boli mnie lewy jajnik i pachwina.

    Bursztyn, bliska77, szczęśliwa, samira, angela, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa podpisuję się pod słowami Bursztynka ;-)
    Marta, może czas sięgnąć po progesteron???

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny jak ja dziękuję że WAS MAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja nie mam zamiaru z Wami przestać pisać, dzieki Wam w miare normalnie funkcjonuje.
    Od wczoraj bardzo boli mnie lewy jajnik i pachwina.

    Po to jesteśmy tu wszystkie razem , żeby się wspierać w trudnych chwilach , a w tych radosnych wspólnie się cieszyć :-)
    Dziewczyny trzymajmy się i bez dooooooooooooołów proszę :-))

    inessa, bliska77, megan8, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    Kochana może powinnaś iść jak możesz iść do lekarza i może da Ci jakieś leki, pamiętam bardzo.
    Marta dbaj bardzo o siebie prosze oszczędzaj się jak możesz
    :)

    Nie pisałam Wam wcześniej ale ja w minionym roku byłam w ciąży ale na poczatku 5 tyg.naturalnie poroniłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaaaaaaaaneeeeee jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
    Jak pisze tu z Wami to jest mi o niebo lepiej.
    Lekarz no własnie mój kochany się wkurzył i powiedział, że teraz szukamy nowego lekarza jak najszybciej obojetnie ile będzie trzeba pacić, zdrowie ważniejsze no i starania się o dziecko.
    Boże jak ja Ci dziękuję z dziewczyny z OVU :)

    bliska77, Bursztyn, samira, angela, Losiczka72, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa od razu lepiej :-), smutki odkładamy na bok, wiosna idzie :-) wszystko sie do życia budzi WSZYSTKO ;-)

    inessa, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:45

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:45

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    Kochana może powinnaś iść jak możesz iść do lekarza i może da Ci jakieś leki, pamiętam bardzo.
    Marta dbaj bardzo o siebie prosze oszczędzaj się jak możesz
    :)

    Nie pisałam Wam wcześniej ale ja w minionym roku byłam w ciąży ale na poczatku 5 tyg.naturalnie poroniłam.

    Tym bardziej potrzebny dobry lekarz, ale sama wiem jak trudno takiego znaleźć...
    ja odnoszę wrażenie ,że oni to są znudzeni że my przychodzimy i chcemy być w ciąży :-))

    bliska77, samira, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Właśnie mój mi powiedział ,że będzie krótko na święta, więc nie wiem jak to będzie z tymi dniami ,śluzami ,owulacją i wogóle...

    obyście wcelowali ;-)

    Bursztyn, megan8, inessa lubią tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ