X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :) :) :)

    Marta gratulacje :) no i kciuki na maksa zeby kreseczka ciemniała :)

    Angela oj Twój wielki dzień już blisko :) :) :)

    Inessa cos czuję ze Ty wpadniesz do nas za parę dni powiedzieć ze wysikałas dwie kreseczki :) :) :)

    Co do mięsniaków oglądałam ostatnio na TLC porodówkę dziewczyna zaszła w ciąże z gigantycznym miesniakiem a jak rodziła to mięsniak miał wielkość 26 tygodniowego dziecka. I mały urodził sie normalnie sn a nie przez cc .

    Zyczę Wam miłego dnia :) :) :)

    bliska77, inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - jak chcesz zluzować to co tam nie mierz tempki ale zawsze po każdym dole jest górka i nowa siła do działań. Pisz z nami nadal! ;)

    Bursztyn, bliska77, inessa, samira, angela lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dzionka :)
    Trzymajcie się ciepło!

    bliska77 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa76 wrote:
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    Postaraj się bo warto! ;D

    inessa lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa76 wrote:
    Super... bede sie starala czesciej tu zagladac, ale z praca napelen etat i 7 letnia wymagajaca panna nie zawsze jest czas... zobaczymy co wyjdzie z moich obserwacji.. ;-)

    Postaraj się bo warto! ;D

    bliska77 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dzien dobry Panienki
    Leze w lozku z grypa (chyba),czuje sie paskudnie, najgorszy jest bol gardla i miesni. Zjadam czosnek zeby pozabijal bakterie, biore propolis, herbata z cytryna i imbirem. ale jest srednio...Znacie jeszcze jakies naturalne sposoby pozbycia sie tego dziadostwa?

    u mnie się ciągnie od czwartku i raz lepiej raz gorzej ale cholerstwo trzyma i jeszcze kaszel do tego, smaruje się, pije herbaty z miodem i końską dawką cytryny, syrop z czosnku cebuli miodu i cytryny i cóż...czekam do @ i wtedy jednak gripexy inne pójdą w ruch

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    inessa, wrzuc na luz, to bardzo dobry pomysl. Jesli chodzi omiesniaka, to dlaczego nie mozna usunac tylko tego?

    kochana bo ten mięśniak jest w trzonie macicy i albo z macicą albo sluzówka macicy po operacji będzie zbyt słaba zeby przyjąć maluszka przez conajmniej pół roku a lekarz nie gwarantuje,że po operacji nie narosną nowe mięśniaki co jak powiedział zdaeza się bardzo często. Ja już nic nie wiem, nie wiem co ja mam zrobić? ? ? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    inessa wrote:
    Dziewczyny pamietam o każdej z Was razem i z osobna, mam dziś straaaaaaasznego doła, wiecie muszę sobie dać troche luzu.Wtym tyg. nowy cykl i nie będe mierzyć tempki, jestem wykończina tymi oczekiwaniami z miesiąca na miesiąc a tu nic z tego.To plamienie co było to raczej spadek progesteronu i niemożliwośc zagnieżdzenia się dziecka bo ja na dnie macicy mam mięsniaka i zobacze jak będzie wyglądała teraz @ jak będzie źle to muszą mi usunąć macice a wtedy to już zupełny koniec.
    Bee się do was odzywać i sprawdzać ile Was zaciążyło, a mam nadzieję,że we wtorek conajmnie dwie z nas, trzymam kciuki pamiętam i ja też się modle.
    Powodzenia :) :) :)

    Ale ja tez mam mięśniaka! A jaki Twój jest duży?

    kochana nie jest duży ale jak to wspaniały lekarz określił jest podśluzówkowy i w trzonie macicy tam gdzie powinno dzieciatko się zagnieżdżać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2013, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak ja dziękuję że WAS MAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja nie mam zamiaru z Wami przestać pisać, dzieki Wam w miare normalnie funkcjonuje.
    Od wczoraj bardzo boli mnie lewy jajnik i pachwina.

    Bursztyn, bliska77, szczęśliwa, samira, angela, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa podpisuję się pod słowami Bursztynka ;-)
    Marta, może czas sięgnąć po progesteron???

    inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny jak ja dziękuję że WAS MAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja nie mam zamiaru z Wami przestać pisać, dzieki Wam w miare normalnie funkcjonuje.
    Od wczoraj bardzo boli mnie lewy jajnik i pachwina.

    Po to jesteśmy tu wszystkie razem , żeby się wspierać w trudnych chwilach , a w tych radosnych wspólnie się cieszyć :-)
    Dziewczyny trzymajmy się i bez dooooooooooooołów proszę :-))

    inessa, bliska77, megan8, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    Kochana może powinnaś iść jak możesz iść do lekarza i może da Ci jakieś leki, pamiętam bardzo.
    Marta dbaj bardzo o siebie prosze oszczędzaj się jak możesz
    :)

    Nie pisałam Wam wcześniej ale ja w minionym roku byłam w ciąży ale na poczatku 5 tyg.naturalnie poroniłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaaaaaaaaneeeeee jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
    Jak pisze tu z Wami to jest mi o niebo lepiej.
    Lekarz no własnie mój kochany się wkurzył i powiedział, że teraz szukamy nowego lekarza jak najszybciej obojetnie ile będzie trzeba pacić, zdrowie ważniejsze no i starania się o dziecko.
    Boże jak ja Ci dziękuję z dziewczyny z OVU :)

    bliska77, Bursztyn, samira, angela, Losiczka72, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa od razu lepiej :-), smutki odkładamy na bok, wiosna idzie :-) wszystko sie do życia budzi WSZYSTKO ;-)

    inessa, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:45

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 18:45

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Bursztyn wrote:
    Marta, przepraszam ze tak pytam nachalnie i z samego rana, ale: testowalas dzis? :)

    dziś nie testowałam. Już mam doła bo plecy mnie starsznie bolą i jakieś plamienie się pojawiło...

    Kochana może powinnaś iść jak możesz iść do lekarza i może da Ci jakieś leki, pamiętam bardzo.
    Marta dbaj bardzo o siebie prosze oszczędzaj się jak możesz
    :)

    Nie pisałam Wam wcześniej ale ja w minionym roku byłam w ciąży ale na poczatku 5 tyg.naturalnie poroniłam.

    Tym bardziej potrzebny dobry lekarz, ale sama wiem jak trudno takiego znaleźć...
    ja odnoszę wrażenie ,że oni to są znudzeni że my przychodzimy i chcemy być w ciąży :-))

    bliska77, samira, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Właśnie mój mi powiedział ,że będzie krótko na święta, więc nie wiem jak to będzie z tymi dniami ,śluzami ,owulacją i wogóle...

    obyście wcelowali ;-)

    Bursztyn, megan8, inessa lubią tę wiadomość

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ