X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój kochany stwierdził,że panele sam załozy umie to robić ale co z meblami pozyjemy zobaczymy na upartych nie ma rady :) ;) trzymajcie się

    bliska77, angela, samira, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela jak wygląda sytuacja????

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    witajcie,
    czuję sie trochę lepiej, pozostał ból pleców i trochę kaszel ale samopoczucie średnie, temperatura zaczyna spadać, nadal podtrzymuję, że w tym cyklu nic ale juz niedługo okaże sie czy dobrze myślę
    Miłego dnia dziewczyny

    Aga - uda się , nie uda się - narazie jest nieźle i tego się trzymajmy.
    U mnie też tempka podwyższona, ale to skutek gigantycznej dawki progesteronu, piersi nadal obolałe i ciężkie, lekki ból w krzyżu i jestem zmęczona, mimo,że większość czasu w pozycji horyzontalnej.
    Pozdrawiam cieplutko i życzę rodzinnego i spokojnego weekendu!
    Jeszcze 3 dni do testu...........

    samira, bliska77, Bursztyn, KaRa, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    No i po remoncie pracownik sie pochorował!
    Widocznie mamy odpocząć ;)

    i bardzo dobrze! - napewno Ci się odpoczynek przyda

    inessa lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOchane Dziewczynki.nie wytrzymałam i zrobiłam test. Nasikałam w pracy do kubka (plastikowego) i mam drugą bladą kreskę... Mocz nie był poranny więc mam nadzieję, ze to to... Jutro rano powtórzę, do tego czasu chyba umrę. Trzymajcie kciuki

    angela, bliska77, Bursztyn, polarmiś, grosza, samira, KaRa, Losiczka72, Nati74, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, ze kreska pojawiła się od razu, nie wiem co o tym myśleć bo poprzednio najwcześniej testowałam ok tyg.po terminie @, kiedy BHCG było bardzo wysokie i kreska była widoczna z popołudniowego moczu....

    angela, samira lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    KOchane Dziewczynki.nie wytrzymałam i zrobiłam test. Nasikałam w pracy do kubka (plastikowego) i mam drugą bladą kreskę... Mocz nie był poranny więc mam nadzieję, ze to to... Jutro rano powtórzę, do tego czasu chyba umrę. Trzymajcie kciuki

    Marta cudownie!Jak już jest bladziutka to będzie super - jak się cieszę , w końcu jakieś odczarowanie forum, kochana mocno całuję , dbaj o siebie i odpoczywaj! HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

    bliska77, polarmiś, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, jeszcze za wcześnie na gratulacje... Jestem przed terminem @, wszystko może się jeszcze zdarzyć... Ale po cichutku sobie płaczę z takiej niesmiałej radości,

    angela, bliska77, Bursztyn, polarmiś, samira, inessa lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Dodam, ze kreska pojawiła się od razu, nie wiem co o tym myśleć bo poprzednio najwcześniej testowałam ok tyg.po terminie @, kiedy BHCG było bardzo wysokie i kreska była widoczna z popołudniowego moczu....

    Każda ciąża jest inna - widocznie jest duże stężenie hcg w moczu i już widać - jeszcze raz - OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!!

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Kochana, jeszcze za wcześnie na gratulacje... Jestem przed terminem @, wszystko może się jeszcze zdarzyć... Ale po cichutku sobie płaczę z takiej niesmiałej radości,

    Nie zapeszaj i nawet tak nie myśl - nie pamiętasz co mi pisałaś w którymś z postów?

    bliska77, MartaDidinio, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację. Jutro rano będzie weryfikacja. Strasznie dużo śluzu mnie zalewa takiego gęsto-kremowego i szyjka mięciutka plus gorące piersi... Mam nadzieję,że test nie był jakiś "lewy"

    samira, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Marta GRATULACJE ogromniaste gratulacje, oby jutro kolejny teścik postawił kropkę nad i !!!!!!!!!
    AZ mi dreszcze przeszły, dbaj o siebie :-)
    Ale fajnie

    szczęśliwa, samira, angela, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wszystko będzie dobrze, to tylko trzy dni, zobaczysz teraz już tylko będzie z górki

    szczęśliwa, samira, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Jejku Marta GRATULACJE ogromniaste gratulacje, oby jutro kolejny teścik postawił kropkę nad i !!!!!!!!!
    AZ mi dreszcze przeszły, dbaj o siebie :-)
    Ale fajnie

    KOchana nie dziękuję, aż mnie głowa rozbolała z nerwów. Teraz żałuję, ze nie poczekałam do terminu @. Ja jak zwykle, już widzę same problemy...

    samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże, Kochane Moje, żeby to było to... Najchętniej to bym się teraz wódki napiła :-) Z gwinta :-)

    Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • agnes Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa serdecznie wszystkie kobiety starające się o dziecko pozdrawiam .Mam 36 lat i córkę 10 lat staram się zaledwie 5 miesić o dziecko jak na razie nic.Też zaczyna mnie to przerażac czyżbym była za stara nie płodna czy mój mąż zaczynam wariować

    polarmiś, inessa, Olena lubią tę wiadomość

  • agnes Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny okres miaam 5 luty tak wyliczyłam że owolucje miałam od 18 lutego i az do 22 atakowałam męża żeby się przytulać ......i zastanawiam się czy coś z tego będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Masz rację. Jutro rano będzie weryfikacja. Strasznie dużo śluzu mnie zalewa takiego gęsto-kremowego i szyjka mięciutka plus gorące piersi... Mam nadzieję,że test nie był jakiś "lewy"

    to jak nic, że się sie udało:-)
    suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper
    musi wreszcie coś być tutaj u nas na forum
    jak kreska blada to jest dzidzia jak nic ,tak piszą te dziewczyny co "zaciążyły" :-))

    samira, angela, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe dziękuję kochana... Na razie siedze sparaliżowana stresem....

    samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta będzie dobrze, już jest dobrze ale mi się gęba śmieje :-)

    MartaDidinio, angela lubią tę wiadomość

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ