Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja to już chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    fakt - trochę rozchwiany ten wykres, ale może coś jeszcze z niego będzie - niestety znowu czekanie.....

    Nati74, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    wiecie co, to jednak tylko i wyłącznie przeziębienie, wypiłam pół litra mleka z czosnkiem i poszłam spać, troszkę mi lepiej ale ogólnie do dupy.
    Inessa muszę poczytać o tym mleczku
    Angela 3 dni a niedawno było 10, potem 7 itp... ;-), będzie dobrze tylko nie trać pozytywnego nastawienia

    kochana a robiłas test że taka pewna jesteś? ;) :)

    nie bo i tak za wcześnie ale z tym moim przeziębieniem zmierzam do tego, że temperatura może być przekłamana :-), no nic jeszcze 4,5 dni i się przekonam ale szkoda ze musiało się to przeziębienie teraz przypałętać, bo nawet do końca nie wiem czy mocniejsze leki mogę brać, no trudno.

    Aga ostrożnie z lekami - lepiej chuchać na zimne. Mi najbardziej pomaga herbata z malin własnej produkcji i masa cytryny , buzię wykrzywia, ale czuję się jak nowo narodzona. Grapefruit, dzika róża i kiwi zawierają najwięcej witaminy C, a więc tego co nam bardzo potrzeba przy przeziębieniu

    dzięki Angela też tak robię jeszcze syrop z cebuli i czosnku plus miód i cytryna :-)

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Dziewczyny tak oglądam te nasze wykresy i dochodzę do wniosku, że chociaż jeden musi być udany po prostu musi, przynajmniej jedna z nas będzie miała POZYTYW w tym cyklu, czuję to przez skórę :-)

    Aga - z ciekawości przejrzałam wykresy -Twój najładniejszy - stawiam na Ciebie

    fajnie bo ja na Ciebie, poważnie ;-)

    grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    Dziewczyny tak oglądam te nasze wykresy i dochodzę do wniosku, że chociaż jeden musi być udany po prostu musi, przynajmniej jedna z nas będzie miała POZYTYW w tym cyklu, czuję to przez skórę :-)

    może to ty :)

    raczej nie, ja obstawiam na inną "forumowiczkę" ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    samira wrote:
    ja to już chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    fakt - trochę rozchwiany ten wykres, ale może coś jeszcze z niego będzie - niestety znowu czekanie.....

    również myślę, że jeszcze nie wszystko stracone, zobacz w galerii wykresów, mnóstwo jest takich rozchwianych a z pozytywnym końcem :-)

    angela, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 22 lutego 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Dziewczyny tak oglądam te nasze wykresy i dochodzę do wniosku, że chociaż jeden musi być udany po prostu musi, przynajmniej jedna z nas będzie miała POZYTYW w tym cyklu, czuję to przez skórę :-)

    Aga - z ciekawości przejrzałam wykresy -Twój najładniejszy - stawiam na Ciebie

    fajnie bo ja na Ciebie, poważnie ;-)

    a może tak obydwie...? A poźniej już tylko soczek w Manufakturze?

    grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ja to już chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    Samira, moja kuzynka ma 2 dziecko z tekiego bardzo dziwnego cyklu. Skapnęła sie, ze jest w ciaży w 4-tym miesiącu ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    samira wrote:
    ja to już chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    fakt - trochę rozchwiany ten wykres, ale może coś jeszcze z niego będzie - niestety znowu czekanie.....

    również myślę, że jeszcze nie wszystko stracone, zobacz w galerii wykresów, mnóstwo jest takich rozchwianych a z pozytywnym końcem :-)

    właśnie takie dziś oglądałam ,i kończyły się zielonymi kropami :)

    angela, nick nieaktualny, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Witajcie Dziewczynki!
    Jak milo Was widziec, po ciezkim dniu na uniwerku :)

    bo my to balsam na serce i zmęczenie po całym dniu :P

    angela, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    samira wrote:
    ja to już chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu :(

    Samira, moja kuzynka ma 2 dziecko z tekiego bardzo dziwnego cyklu. Skapnęła sie, ze jest w ciaży w 4-tym miesiącu ;)

    to jak ten program ciąża z zaskoczenia :)

    nick nieaktualny, grosza, Nati74, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 22 lutego 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnica temperatur wygląda następująco:
    - w ustach jest o ok. 0,3*C wyższa niż pod pachą
    - w pochwie o ok. 0,5*C wyższa niż pod pachą
    - w odbycie o ok. 0,6*C wyższa niż pod pachą
    Wiedziałyście?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tu radosnie widać,że weekend się zaczął, trzymam kciuki za Was wszystkie i tak jak mówicie nie zawsze wykres mówi o ciąży ostatnio miałam bardzo ładny i nic...... a moja szwagierka dowiedziała sie o ciązy dopiero w 4 miesiącu jak zaczęło bolec ją podbrzusze bo do tego czasu miała co miesiąc krwawienie. A zatem do walki!
    Dziewczyny jestem głodna ale jak zjem to mnie mdli dziś popołudniu to juz wogóle nieciekawie, a do tego zjadłam kiszonej kapusty z jabłkiem i cebulka i mam takie wzdecia no i wstyd powiedzieć gazy,ze szok.
    Spokojnego odpoczynku i nocy.
    Ja jutro będę miała słaby dostęp do kompa przez ten remont,miłego weekendu.

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    Różnica temperatur wygląda następująco:
    - w ustach jest o ok. 0,3*C wyższa niż pod pachą
    - w pochwie o ok. 0,5*C wyższa niż pod pachą
    - w odbycie o ok. 0,6*C wyższa niż pod pachą
    Wiedziałyście?

    tak, ale to kwestia osobnicza. Jak dla mnie te normy są zawyżone. Ja np w pochwie mam tylko od 0,2 stopinia wiecej. te pół to chyba gruba przesada

    Dlatego trzeba mierzyć w tym samym miejscu.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    inessa wrote:
    kobiety nie wiem co sie dzieje ale teraz mam mdłości po jedzeniu i zaczyna się stan podgorączkowy chyba to jednak poczatki przeziebienia a ni co innego.
    Angela byle wyskoczyło na chwile a potem wróciło na miejsc bo ono est bardzo wazne zwłaszcza dla bliźniaków :) :) :) ;)

    Jak już się dowie o II kreseczkach, to z pewnością wróci na swoje miejsce, bardziej się martwię o odwrotną sytuację, bo wpadnie w potworną rozpacz...

    Angela nie możesz się poddawać
    zobaczysz uda się
    nie wiem czemu takie mam przeczucie
    tak myśle ktos musi zacząć szczęśliwym cyklem
    jakos wydaje mi się że to będziesz Ty :-) :-) :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 22 lutego 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale piszecie kto za Wami nadąży?u mnie nowy cykl ale nadziei nie robię sobie żadnych.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza lubią tę wiadomość

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    Dziewczyny tak oglądam te nasze wykresy i dochodzę do wniosku, że chociaż jeden musi być udany po prostu musi, przynajmniej jedna z nas będzie miała POZYTYW w tym cyklu, czuję to przez skórę :-)

    Aga - z ciekawości przejrzałam wykresy -Twój najładniejszy - stawiam na Ciebie

    fajnie bo ja na Ciebie, poważnie ;-)

    a może tak obydwie...? A poźniej już tylko soczek w Manufakturze?

    jestem za ;-)

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Aga, kiedy testujesz? :P

    wiesz co, nie nastawiam sie na testowanie, jestem po prostu zarąbiście przeziębiona ale jeżeli już to pewnie wtorek środa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn zerknęłam na Twój wykres, też jest obiecujący, oby tak dalej ;-)
    Pamiętaj, ze może jakimś cudem żołnierzyki się uchowały, nigdy nic nie wiadomo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2013, 20:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa coraz bardziej intrygują mnie te Twoje mdłości ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Inessa coraz bardziej intrygują mnie te Twoje mdłości ;-)

    a dlaczego? mnie zaczynaja drażnic bo są po kazdym jedzeniu a popołudniu 2 godziny leżałam byłam tak zmęczona i mnie mdli masakra a ja lubie jesć choć po mnie nie widać choc nie wiadomo czy kiedys to nie wyjdzie mi bokiem to obzarstwo hihihihih

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2013, 20:41

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ