X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maks uwielbia swoje przedszkole. Pierwsze dwa dni był płacz przy rozstaniu a potem juz tylko radość. Juz nie może sie doczekać powrotu mimo, ze wie ze maja inna panią niż rok temu ale mu to kompletnie nie przeszkadza bo sa tam jego koledzy z grupy. Starszy syn byl przeciwieństwem lubił spędzać czas z dziećmi znacznie starszymi od siebie i niezbyt garnął sie do kontaktów z rówieśnikami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 10:49

    Misiabella, beates lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi wielkie gratulacje!

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    wiesz jakie te dwa światy są interesujące ? Z jednym mogę wypić drinka na legalu juz a z drugim zjesc zupę z błotka w piaskownicy :D samo szczęście hehehhe


    Tak. To naprawdę musi być fajne 😁.
    Moja koleżanka z podstawówki jest już babcią. Ma wnuczkę miesiąc młodszą od mojej córki. Tak więc, różnie się to życie układa.

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Misia poczytaj sobie o metodzie krakowskiej. Ja kupiłam najpierw trzy książeczki na próbę a jak mu sie spodobało to je sprzedałam na olx i kupiłam cały zestaw książek z jej metoda, tam właśnie za pomocą obrazków i skojarzeń wprowadza sie po kolei samogłoski. Jak one są na blachę to wprowadza sie kolejne spółgłoski i tworzy sylaby. Potem rożne wyrazy itd. Taki pełny zestaw książek wraz z książka dla
    Rodzica tłumacząca co i jak robić kosztuje 150 zł ale można upolować dużo taniej używane na olx lub kupić na próbę dwie trzy książeczki. Zestaw to kocham czytać cieszyńskiej. Jej uzupełnieniem jak dziecko juz złapało kilka
    Książeczek jest seria puma pimi, dopasowana do książeczek


    Brzmi to ciekawie. Muszę o tym poczytać.
    Kuba też już zaczyna interesować się literami.
    Może byłoby to dla niego dobre na jesienne południa

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, zrobiłaś betę?

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Moremi, zrobiłaś betę?
    Tak, wczoraj. 120.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tak, wczoraj. 120.
    Gratulacje, trzymam za nudne 9 miesiecy

    moremi lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tak, wczoraj. 120.
    Ja też trzymam kciuki za Was :) Mam nadzieję, że skrobniesz od czasu do czasu co u Ciebie i jak przebiega ciąża.

    moremi lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam 35 lat, w grudnie 36 :) Mamy piękną córeczkę 4-latkę. Myślę, że czas najwyższy o rodzeństwo dla niej, będziemy działać z mężem w sierpniowym cyklu. Czy jest tu ktoś? Miłego dnia

    Merisa lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic wrote:
    Witajcie, mam 35 lat, w grudnie 36 :) Mamy piękną córeczkę 4-latkę. Myślę, że czas najwyższy o rodzeństwo dla niej, będziemy działać z mężem w sierpniowym cyklu. Czy jest tu ktoś? Miłego dnia

    Hej, witaj.
    Mało nas tu zostało, ale może jeszcze ktoś się pojawi. Ja zaczynam nowe starania w przyszłym miesiącu, ten muszę sobie jeszcze odpuścić bo przyplątała mi się jakaś infekcja. Teraz musi się udać, choć przyznam się że okropnie się boję.
    Trzymam kciuki!

    Misiabella, moremi, gosia7122 lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Merisa Ekspertka
    Postów: 137 63

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 09:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie staram mam 37 lat 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miala ktoras robione HSG?Mam 37 lat ijak na razie od marca nie wychodzi .

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kit wrote:
    Dziewczyny czy miala ktoras robione HSG?Mam 37 lat ijak na razie od marca nie wychodzi .
    Dużo dziewczyn robiło hsg. To jedno z podstawowych badań oprocz badania hormonów z monitoringiem.

    Kit lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy by zrobic bo narazie nie wychodzi.W tym miesiacu pierwszyraz mialam monitoring i w ogole zmienilam gina wiec zapytam go na nastepnej wizycie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dużo dziewczyn robiło hsg. To jedno z podstawowych badań oprocz badania
    A ty dlugo sie staralas ?Sa tu jeszcze kobiety starajace sie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2019, 13:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Hej, witaj.
    Mało nas tu zostało, ale może jeszcze ktoś się pojawi. Ja zaczynam nowe starania w przyszłym miesiącu, ten muszę sobie jeszcze odpuścić bo przyplątała mi się jakaś infekcja. Teraz musi się udać, choć przyznam się że okropnie się boję.
    Trzymam kciuki!
    Kochana wyczytalam ze masz za soba dwa poronienia .Bardzo wspolczuje.Wyczytalam ze bierzesz encorton,mozesz napisac na co go bierzesz masz jakies przeciwciala.Ja tez mam brac po pizytywnym tescie..

  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja encorton mam na przeciwciała ANA, poza tym ma pomagać w tym, żeby organizm nie odrzucał zarodka. Ja mam brać cały czas, ale sporo dziewczyn bierze od owulacji i kończy brać jeśli nie ma ciąży. U mnie testy wychodzą późno, więc boję się że w moim przypadku po pozytywnym teście mogłoby być za późno. Teraz mam robić betę w 25 dniu cyklu i jak tylko coś zaskoczy od razu włączać neoparin. Ale wszystko zależy od lekarza i jego interpretacji.

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • adriette Ekspertka
    Postów: 194 237

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trodde wrote:
    Ja encorton mam na przeciwciała ANA, poza tym ma pomagać w tym, żeby organizm nie odrzucał zarodka. Ja mam brać cały czas, ale sporo dziewczyn bierze od owulacji i kończy brać jeśli nie ma ciąży. U mnie testy wychodzą późno, więc boję się że w moim przypadku po pozytywnym teście mogłoby być za późno. Teraz mam robić betę w 25 dniu cyklu i jak tylko coś zaskoczy od razu włączać neoparin. Ale wszystko zależy od lekarza i jego interpretacji.
    Jakie robi się badania żeby sprawdzić czy ma się te przeciwciała i jakie są wskazania do jego wykonania. 3 tygodnie temu miałam lyzeczkowanie po poronieniu zatrzymanym i teraz chce zbadać co się da, by sytuacja się nie powtórzyła , jeśli w ogóle się jeszcze uda zajść w ciążę. Na razie czekam na wyniki badań w kierunku trombofilii.

    AMH X 2018 - 0,75
    AMH IV 2019 - 0,43
    MTHFR A1298C - u.hetero.
    PAI-1 - u.homo.
    obniżone białka c i s
    antykoagulant toczniowy +
    ANA1 +
    V 2019 ciąża naturalna - poronienie zatrzymane w 8 tc
    XI 2019 lametta+pregnyl
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kit wrote:
    Dziewczyny czy miala ktoras robione HSG?Mam 37 lat ijak na razie od marca nie wychodzi .
    Hej, ja miałam w styczniu tego roku. W zasadzie nie było do końca wskazań, bo staraliśmy się od paru miesięcy, ale moja ginka stwierdziła ze warto to zrobić bo nawet jak okaże się że jajowody drożne(u mnie właśnie tak było), to często kontrast działa na zasadzie "przepchnięcia" jajowodów. A jak się okaże że niedrożne, to wiadomo dlaczego są pr9lwZaszłam w ciążę jakieś 1,5 do 2 tygodnii od zabiegu.

    Kit lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
‹‹ 13910 13911 13912 13913 13914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ