Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk ja też listopadowa ;-)
    więc to nasz czas :-)
    My skorpiony możemy marudzić ale nie da się Nas złamać.

    nick nieaktualny, promyk, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci, że jakby tak znaleźć kogoś kto to dobrze zbierze do kupy to mógłby być hicior
    agafbh wrote:
    mam pomysł, może na papier przelejemy nasze perypetie, teraz wydawanie książek jest przecież bardzo modne ;-), będzie w niej wszystko, miłość do dzieci, do facetów, zboczenia, smutek i radość, będzie miała branie

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    powiem Ci, że jakby tak znaleźć kogoś kto to dobrze zbierze do kupy to mógłby być hicior
    a potem film albo serial na podstawie książki, z nami w rolach głównych oczywiście ;-)

    Lucky lubi tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 października 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik3033 wrote:
    Tak kochana jutro lece do PL :) do Katowic zobacze co mi tam powiedza

    PS mojego chlopa plemniory troche sie juz poprawiaja :)

    Kasik a co bierze Twój chłop :) na plemniory?

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo wiedziałam, że jak Kasik napisze to zaraz i Slash się pojawi :-)

    nick nieaktualny, Kasik3033, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 9 października 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash wiec tak: cynk, wellman witaminy, witamina a, wit e, maca, l karnityna, 1000mg wit c + ziola

    Wielkiej poprawy nie mam ale co sie rusza do przodu :)

    Aha I co najwazniejsze rzucila palenie !!!

    nick nieaktualny, Reni, Mango lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 października 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepe chyba każdą z nas coś takiego dopadało bądź dopada.
    Ja jakiś czas temu myslałam że zwariuję tak byłam nakręcona na ciążę a tu nic i nic i nic :( cały czas rozczarowanie.
    Odpusciłam mierzenie tempki, zresztą dziewczyny może trochę pamiętają jak pisałam tutaj.
    Ale nadal często mam tak że nic mi się nie chce, nie mam werwy, do pracy nie chce mi się chodzić. Usiadłabym w fotelu i siedziała.
    Nawet mój M tez przezywałto wszystko ten stres że wtedy mamy się kochać bo to ten dzień. To nas chyba przerosło dlatego odpuściliśmy trochę bo można oszaleć.
    Maż bierze tabletki ale chyba wewnętrznie jestesmy trochę spokojniejsi pomimo ze się nie udaje.
    Wierzę że w koncu któregoś dnia się uda.


    Tez się troszkę Wam pożaliłam.

    Ale Pepe trzymaj się i nie poddawaj szukaj plusów z tego zycia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2013, 21:34

    nick nieaktualny, Lucky, caffe, nick nieaktualny, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 9 października 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash uda sie Wam, zobaczysz :)
    slash wrote:
    Pepe chyba każdą z nas coś takiego dopadało bądź dopada.
    Ja jakiś czas temu myslałam że zwariuję tak byłam nakręcona na ciążę a tu nic i nic i nic :( cały czas rozczarowanie.
    Odpusciłam mierzenie tempki, zresztą dziewczyny może trochę pamiętają jak pisałam tutaj.
    Ale nadal często mam tak że nic mi się nie chce, nie mam werwy, do pracy nie chce mi się chodzić. Usiadłabym w fotelu i siedziała.
    Nawet mój M tez przezywałto wszystko ten stres że wtedy mamy się kochać bo to ten dzień. To nas chyba przerosło dlatego odpuściliśmy trochę bo można oszaleć.
    Maż bierze tabletki ale chyba wewnętrznie jestesmy trochę spokojniejsi pomimo ze się nie udaje.
    Wierzę że w koncu któregoś dnia się uda.
    A do tego wszystkiego mojego M czeka operacja kolana - artroskopia czy jakoś tak :(
    Więc znów wszystko pojdzie w łeb bo przeciez znieczulenie czy narkoza zrobi swoje.

    Tez się troszkę Wam pożaliłam.

    Ale Pepe trzymaj się i nie poddawaj szukaj plusów z tego zycia.

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 października 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    oooo wiedziałam, że jak Kasik napisze to zaraz i Slash się pojawi :-)

    Reni Ty prorok jestes :) :)

    nick nieaktualny, Reni, Lucky, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 9 października 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha I bzykanko obowiazkowo co drugi dzien ;) nie ma ze PMS ;) bo stare zolnierze musza sie uzupelniac nowymi :)

    Kasik3033 wrote:
    Slash wiec tak: cynk, wellman witaminy, witamina a, wit e, maca, l karnityna, 1000mg wit c + ziola

    Wielkiej poprawy nie mam ale co sie rusza do przodu :)

    Aha I co najwazniejsze rzucila palenie !!!

    Lucky, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 9 października 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash ale artroskopia to w znieczuleniu miejscowym to dwie dziury w kolanie więc spoko zuchy nie powinny ucierpieć a jak będzie leżał ;-) to Ci przynajmniej nie ucieknie ;-)

    Lucky, nick nieaktualny, caffe, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 9 października 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Reni, ale jak widzisz - nie ma się co cieszyć pięknymi poszarpanymi pęcherzykami... - lepiej jak caffe psioczyć, że sflaczały - a potem latać po mleko 3,5 % do sklepu... ;)
    No bo mój był sflaczały, taka jakby naciśnięta bańka :P

    Lucky, Mango lubią tę wiadomość

  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 9 października 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash dopadaj nie bedzie uciekal i bzykaj kiedy chcesz. Dziewczyno taka okazja :-) :-) :-)

    caffe, Lucky, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 października 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak? w miejscowym? a ja juz myslałam ze to narkoza albo jakas blokada w kręgosłup czy cos takiego. No tak masz rację będę go pozniej molestować co drugi dzien hihhihiiihi :)

    Dziewczyny ja Was podczytuję cichaczem cały czas, tylko czasami tak mama że nawet nic npisać mi się nie chce, a niejednokrotnie bym chciała.
    Nie zabieram głosu czasami bo nie mam wiedzy, albo nie mam doswiadczenia. Ale nie opuszczam Was. Jedynie odpusciłam z tymi tempkami i monitoringami.
    Ale zmierzam się ku wizycie gina i spróbuje chyba tzn ładnie poproszę o hsg na nfz moze się uda.

    A jakie ziółka pije Twój Maż?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 11:53

    Reni, caffe, gosia7122 lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 9 października 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede bzykac od 2.11 w zaduszki- bedzie sex na zniczach a co....tylko zebym sobie tylka nie opalila :-) :-) :-)

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, Mango, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 9 października 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanie bedzie mial blokade na 100%.... tylko nie bedzie mogl wstawac przez 24 godz.a potem to hulaj dusza :-) :-) :-)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    Promyk
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 9 października 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Ja bede bzykac od 2.11 w zaduszki- bedzie sex na zniczach a co....tylko zebym sobie tylka nie opalila :-) :-) :-)
    lepiej sobie zorganizuj dynię - przyjemniej będzie...;)

    promyk, nick nieaktualny, Lucky, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    lepiej sobie zorganizuj dynię - przyjemniej będzie...;)
    to fakt, bo przypalane owłosienie niemiłosiernie śmierdzi a to zepsuje cały nastrój

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 12:05

    caffe, promyk, Lucky, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 9 października 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Kochanie bedzie mial blokade na 100%.... tylko nie bedzie mogl wstawac przez 24 godz.a potem to hulaj dusza :-) :-) :-)

    dzięki za info

    promyk, Lucky, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 9 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash jezeli chodzi o ziola to bierze horny goat (Epimedium) + buzdyganek naziemny. Oba te ziola niby sa na poped seksulany...taka tam naturalna wiagra, ale glownie chodzi o dobra regulacje krwi
    Poki co moj Pan jest zawsze gotowy, az za bardzo ;) ziola nie zaszkodza a kto wie....



    slash wrote:
    tak? w miejscowym? a ja juz myslałam ze to narkoza albo jakas blokada w kręgosłup czy cos takiego. No tak masz rację będę go pozniej molestować co drugi dzien hihhihiiihi :)

    Dziewczyny ja Was podczytuję cichaczem cały czas, tylko czasami tak mama że nawet nic npisać mi się nie chce, a niejednokrotnie bym chciała.
    Nie zabieram głosu czasami bo nie mam wiedzy, albo nie mam doswiadczenia. Ale nie opuszczam Was. Jedynie odpusciłam z tymi tempkami i monitoringami.
    Ale zmierzam się ku wizycie gina i spróbuje chyba tzn ładnie poproszę o hsg na nfz moze się uda.

    A jakie ziółka pije Twój Maż?

    caffe, Lucky, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

‹‹ 1398 1399 1400 1401 1402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ