Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:

    ja tam siwych jeszcze nie mam więc uważam że w związku z tym należy mi się większa ilosć dzieci, tzn bliźniaki, wtedy jest szansa na własne siwulce, a przy tojaczkach to jeszcze pewnie w ciąży bym dostała przy planowaniu logistyki, no ale czego nie robi się dla dzieci :)

    hola, hola- ja też siwych nie mam!! Więc też mi się należy może ze dwa? ;) W listopadzie spróbuje je machnąć....raz, dwa i po robocie...;)

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    hola, hola- ja też siwych nie mam!! Więc też mi się należy może ze dwa? ;) W listopadzie spróbuje je machnąć....raz, dwa i po robocie...;)
    Jak to w listopadzie, a co z ekscytującym seksem, figurami i alkoholem? ;) Już teraz na mleczko chcesz się przerzucić i na "zamurowanie" dziur wszelkich? :P
    1617075ty1e5n90a6.gif

    Andzia33, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu nabrała ochoty,a tak to tylko współczuc Andzi!

    Andzia bierze co dadzą i nie marudzi[byle zdrowe!!!!!!!]

    Reni, Bozia3, caffe lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Od razu nabrała ochoty,a tak to tylko współczuc Andzi!

    Andzia bierze co dadzą i nie marudzi[byle zdrowe!!!!!!!]
    Andzia, tak trzymaj :P ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe - a jaka reakcja u CIebie w domu? Mąż się cieszy, czy denerwuje/ A syn już wie?

    caffe, Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A siwe mam ale farbuję i nie widac i ogólnie wyglądam ponoc bardzo młodo-wszyscy tak mówią.Jak pojechałam do porodu to dawali mi 24 a miałam 31.Wczoraj spotkałam koleżankę z podstawówki ,której nie widziałam od jej skończenia[szkoły] i ona do mnie cześc A....... nie poznajesz mnie a ja się na nią gapię i du...a nie wiem kto to i aż głupio no ale wkońcu strzeliłam i trafiłam ,ale tylko dlatego ,że jest bardzo podobna do swojej mamy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    caffe - a jaka reakcja u CIebie w domu? Mąż się cieszy, czy denerwuje/ A syn już wie?
    Wie moja mama, teściowa i syn, z tym, że syn wie, że jestem "chyba" w ciąży. Nie chciałam go upewniac bo tamto poronienie strasznie przeżył. Jak wrócę po wizycie i będzie ok, to mu potwierdzę.

    Nie mówimy pozostałym, do czasu aż ten pierwszy trymestr minie, tak tym razem postanowiliśmy.

    A M i ja podchodzimy na zimno, na ile się da. Może to głupio zabrzmi, ale ze strachu, albo takiej niepewności (wszystko na skutek poronienia) staramy sie póki co nie przywiązywać.

    Andzia33, grosza, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwilką dzwoni m i się pyta o wieczór ,bo wczoraj go zbyłam ,wymówką ,że mam już luteinę włożoną i nie można,ja mówię to czekaj na mnie ,a on ooo pewnie ,weż sobie tą PROLAKTYNKĘ WŁÓŻ JUŻ W PRACY!

    Po prostu chłopy!!!!!!!!

    Bursztyn, caffe, grosza, Bozia3, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 października 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ale dajecie czadu! :D
    Poplakalam sie przez Was ze smiechu :)
    witam nowe Panie

    Andzia33, grosza, Bozia3, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chodzę w pracy i się hihram

    A on jeszcze nie dojechał do domu i nie widział TORBY

    Ciekawe jaka będzie reakcja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 15:56

    caffe, grosza, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Przed chwilką dzwoni m i się pyta o wieczór ,bo wczoraj go zbyłam ,wymówką ,że mam już luteinę włożoną i nie można,ja mówię to czekaj na mnie ,a on ooo pewnie ,weż sobie tą PROLAKTYNKĘ WŁÓŻ JUŻ W PRACY!

    Po prostu chłopy!!!!!!!!
    hahahaha, no to se włóż :P w tak w ogóle to tym tekstem sam Ci tę prolaktynę włożył hahahaha

    Ale szacun dla męża, terminologia nie jest mu obca hahaha ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 15:55

    Andzia33, grosza, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 11 października 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie rozpisujecie dziewczynki :)
    Ja wczoraj przywiozlam z PL wodke orzechowa wiec dzisiaj bedzie wieczor zakrapiany ;)

    Andzia33, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 11 października 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    No i słusznie moja droga - ale my wiemy że będzie wszystko okey :)
    caffe wrote:
    Wie moja mama, teściowa i syn, z tym, że syn wie, że jestem "chyba" w ciąży. Nie chciałam go upewniac bo tamto poronienie strasznie przeżył. Jak wrócę po wizycie i będzie ok, to mu potwierdzę.

    Nie mówimy pozostałym, do czasu aż ten pierwszy trymestr minie, tak tym razem postanowiliśmy.

    A M i ja podchodzimy na zimno, na ile się da. Może to głupio zabrzmi, ale ze strachu, albo takiej niepewności (wszystko na skutek poronienia) staramy sie póki co nie przywiązywać.

    Andzia33, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij póki Ci wolno,bo słyszałaś jak straszą MLECZKIEM?

    caffe, Kasik3033, nick nieaktualny, Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalapal sie na 1500 strone. Fryzjera nie bylo bo sie spoznilam - ach to forum. Ide w pon. Na razie mam poj. Pasemka.

    Kasik3033, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 11 października 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo pychotka - no to smacznego życzę :)

    Kasik3033 wrote:
    ale sie rozpisujecie dziewczynki :)
    Ja wczoraj przywiozlam z PL wodke orzechowa wiec dzisiaj bedzie wieczor zakrapiany ;)

    Kasik3033 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grosza wrote:
    No i słusznie moja droga - ale my wiemy że będzie wszystko okey :)
    ;) w niedziele wizyta :)

    grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik3033 wrote:
    ale sie rozpisujecie dziewczynki :)
    Ja wczoraj przywiozlam z PL wodke orzechowa wiec dzisiaj bedzie wieczor zakrapiany ;)
    pyszna!!! :) na zdrowie dobrze robi :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Kasik3033 Ekspertka
    Postów: 233 590

    Wysłany: 11 października 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj juz w samolocie zaczelam pic malinowa ;)

    normlnie juk krok od alkocholizmu ;)
    Bursztyn wrote:
    pyszna!!! :) na zdrowie dobrze robi :)

    Andzia33, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do wieczora laski

    Andzia33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 1424 1425 1426 1427 1428 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ