Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja też mam ale mówię, że to balejage
    Ja mam ciemne wlosy - nie wyglada to jak balejage!

    nick nieaktualny, caffe, Lucky lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tak to faktycznie nie fajnie. Ja dlatego wróciłam do blondu
    Bo przy ciemnych wyglądałam jakbym co dwa tyg chodziła do kościoła na środę popielcową ;-)

    polarmiś wrote:
    Ja mam ciemne wlosy - nie wyglada to jak balejage!

    Andzia33, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sjoanka, caffe, Lucky, Mango, megan8, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a jak tak to faktycznie nie fajnie. Ja dlatego wróciłam do blondu
    Bo przy ciemnych wyglądałam jakbym co dwa tyg chodziła do kościoła na środę popielcową ;-)
    a ja mam swoje blond i na szczęście nie widać mnóstwa siwych kudłów, jedynie przy świetle halogenowym, np przebieralnie sklepowe są "cudownie" oświetlone :-)

    caffe, Lucky, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sjoanka wrote:
    Na szczescie tylko maz moze byc niezadowolony i dom zapuszczony. ;)

    Nie jest jednak tak zle.
    Obiad zrobilam i ciasto upieklam jak z wami tu bylam.
    Dobra z Ciebie zona, ja umylam tylko jedna lazienke, zrobilam pranie, i ugotowalam na razie udo indycze - mial byc rosolek ale na razie samo miecho w garze, maz sie nie ucieszy..... Ale moze jakas kara bedzie hmmmmm....

    nick nieaktualny, Andzia33, caffe, Lucky, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    On byl taki latino, karnacja potem by sie nie zgadzala i ńie moglabym wmowic mezowi ze to jego!
    Tak, tłumacz się, tłumacz ;)

    Lucky lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Dobra z Ciebie zona, ja umylam tylko jedna lazienke, zrobilam pranie, i ugotowalam na razie udo indycze - mial byc rosolek ale na razie samo miecho w garze, maz sie nie ucieszy..... Ale moze jakas kara bedzie hmmmmm....
    no tak pejczyki i te sprawy, jak kara to kara

    nick nieaktualny, Andzia33, caffe, Lucky lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 11 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a jak tak to faktycznie nie fajnie. Ja dlatego wróciłam do blondu
    Bo przy ciemnych wyglądałam jakbym co dwa tyg chodziła do kościoła na środę popielcową ;-)

    Ja tez - tylko latem jakos mnie slonce rozjasnia bardziej rownomiernie.

    Reni, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz ide, musze odpoczac od tego seksu .

    Andzia33, caffe, Reni, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineska co tam u Ciebie??????????????????????

    caffe, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2161727tp2hf3a4qy.gif
    polarmiś wrote:
    Dobra z Ciebie zona, ja umylam tylko jedna lazienke, zrobilam pranie, i ugotowalam na razie udo indycze - mial byc rosolek ale na razie samo miecho w garze, maz sie nie ucieszy..... Ale moze jakas kara bedzie hmmmmm....

    nick nieaktualny, Andzia33, Lucky, anek42 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    no tak pejczyki i te sprawy, jak kara to kara
    Tak, nawet sobie tę karę sama wymyśliła :P

    Andzia33, nick nieaktualny, Lucky, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineska mało Nas odwiedza ostatnio

    Andzia33, Lucky, caffe lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w blodn wygladam jak farbowana rumunka, juz ide.

    Reni, Lucky, caffe, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 11 października 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik prześpij się na spokojnie i serce powie Ci co robic!

    Zaszłaś już bardzo daleko ,więc walcz do końca,żeby przytulic to swoje wymarzone,wyczekane maleństwo do piersi.

    Wierzę w Ciebie!

    Lucky, caffe, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ineska co tam u Ciebie??????????????????????
    właśnie, dziś myślałam o Inessce naszej

    Andzia33, Lucky, caffe, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Tak, nawet sobie tę karę sama wymyśliła :P
    ciekawe czy też sama sobie wymierza, to byłby już prawdziwy hardcore :-)

    Lucky, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    ciekawe czy też sama sobie wymierza, to byłby już prawdziwy hardcore :-)
    W drodze do fryzjra- caffe do maso jeszcze nie ten stopien wtajemniczenia. Bolu ogolnie nie lubie.

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 11 października 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dobrze że już piątek i nie muszę się tak skupiać :) i tak myślę o ostatnim grillu w tym sezonie

    dajecie w piec :)

    Cafe pamiętaj, że masz mnie pociągnąć za sobą, bo październik jest nasz, no i Andzi :) aaa i jeszcze Reni i Peppy, więc zarzucaj linę z haczykiem!

    ja tam siwych jeszcze nie mam więc uważam że w związku z tym należy mi się większa ilosć dzieci, tzn bliźniaki, wtedy jest szansa na własne siwulce, a przy tojaczkach to jeszcze pewnie w ciąży bym dostała przy planowaniu logistyki, no ale czego nie robi się dla dzieci :)

    Skuterek, caffe, Andzia33, nick nieaktualny, anek42, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    ciekawe czy też sama sobie wymierza, to byłby już prawdziwy hardcore :-)
    Myślę, że musi sprawdzić czy się pejczyk nie złamie, żeby w porę zdążyć zreklamować :P

    Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    :)
    Cafe pamiętaj, że masz mnie pociągnąć za sobą, bo październik jest nasz, no i Andzi :) aaa i jeszcze Reni i Peppy, więc zarzucaj linę z haczykiem!

    Mówisz i masz ;)

    2073163hdp6618owj.gif

    nick nieaktualny, Andzia33, grosza, nick nieaktualny, anek42 lubią tę wiadomość

‹‹ 1423 1424 1425 1426 1427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ