Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaa już wiem co oznacza ten sen teraz
    nie żryj tyle, bo Cię nawet do Fat killers nie przyjmą
    i wszystko jasne
    Bozia3 wrote:
    Jeśli chodzi o Wasze sny - to Reni - dla mnie Twój sen jest oczywisty.....zamiast myśleć o bzykosercach i zauważać oczywiste znaki - jakim był napis dziecko - to Ty niczego nie zauważasz...i się zajmujesz żarciem (np. lepisz pierogi). Na dodatek jeszcze podgryzasz te buły....;)

    nick nieaktualny, caffe, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Caffe łaziła po parapecie z gołym tyłkiem
    Bozia3 wrote:
    Agusia!! Jakie zbereźne?? :))) Na parapecie z tłumem ludzi? ;)

    nick nieaktualny, caffe, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Żelowy wibrator, pejczyk i dwóch kolesi, do tego seks zbiorowy w tłumie...;) i po co nam dzieci..;)
    Wlasnie tez sie zastanawiam, popatrz taka Caffe, zero seksu albo jakas namiastka seksu przez9 miesiecy, potem dzidzius i wiadomo ze sie nie chce i tak dwa latka stukna bez przyjemńosci.

    nick nieaktualny, caffe, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie może być cudowne rozmnożenie
    i chętnię się podzielę tylko niech już będzie + ;-)
    caffe wrote:
    No, oby tylko nie było cudownego rozmnożenia chleba.... :P

    caffe, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proponuję zmienić tytuł forum na "fantazje erotyczne po 35 roku życia"

    Reni, caffe, nick nieaktualny, Andzia33, Skuterek, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    A na dodatek przy tlumie gapiow!!! To juz zupelne szalenstwo.
    i w stringach :P

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bacik wiadomo ze zelowy.- musi byc milusi.
    No tak, z wypustkami i poprzecznym ożebrowaniem ;)

    nick nieaktualny, Reni, Lucky, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Żelowy wibrator, pejczyk i dwóch kolesi, do tego seks zbiorowy w tłumie...;) i po co nam dzieci..;)
    No ktoś w domu musi zostac dobytku pilnować :P

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Wlasnie tez sie zastanawiam, popatrz taka Caffe, zero seksu albo jakas namiastka seksu przez9 miesiecy, potem dzidzius i wiadomo ze sie nie chce i tak dwa latka stukną bez przyjemńosci.
    O to to - na pewno tez przytyje potem, będzie mieć rozstępy i wiszące cycki.....dziecko się będzie darło wniebogłosy....mąż coraz częściej będzie mieć dużo pracy poza domem....itp ..:) A my se będziemy z pejczykami hasać... i odkrywać niczym nie zmącone uroki dojrzałego seksu...;) Na dodatek se walniemy do tego drinka - życ nie umierać..;)

    Reni, nick nieaktualny, caffe, sjoanka, Andzia33, Bursztyn, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    No tak, z wypustkami i poprzecznym ożebrowaniem ;)
    cafe - Ty już o wypustkach zapomnij....Ty sobie myknij do sklepu kupić mleko i jakieś może pieluchy tetrowe - jakby się dziecku ulało...;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, sjoanka, Lucky, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo Caffe po mleku ;-)
    Bozia3 wrote:
    cafe - Ty już o wypustkach zapomnij....Ty sobie myknij do sklepu kupić mleko i jakieś może pieluchy tetrowe - jakby się dziecku ulało...;)

    Lucky lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    O to to - na pewno tez przytyje potem, będzie mieć rozstępy i wiszące cycki.....dziecko się będzie darło wniebogłosy....mąż coraz częściej będzie mieć dużo pracy poza domem....itp ..:) A my se będziemy z pejczykami hasać... i odkrywać niczym nie zmącone uroki dojrzałego seksu...;) Na dodatek se walniemy do tego drinka - życ nie umierać..;)
    Tia, a Wy będziecie miały te wszystkie rzeczy z miesięcznym opóźnieniem po mnie
    1052830wy312e9nc2.gif

    Reni, nick nieaktualny, Lucky, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia trafilas w samo sedno!!!! Dobrze mowisz. W zasadzie po co nam dzieci, tyle przyjemnosci nam moze umknac. No bo naprawde takiej Caffe to ja na dzien dzisiejszy to wspolczuje, zaraz zaczna sie wymioty,zgagi .... A my wymioty ewentualnie po dobrym drinku jak przeholujemy....

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bozia trafilas w samo sedno!!!! Dobrze mowisz. W zasadzie po co nam dzieci, tyle przyjemnosci nam moze umknac. No bo naprawde takiej Caffe to ja na dzien dzisiejszy to wspolczuje, zaraz zaczna sie wymioty,zgagi .... A my wymioty ewentualnie po dobrym drinku jak przeholujemy....
    Na moje wymioty nie liczcie ;)

    nick nieaktualny, Lucky, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    cafe - Ty już o wypustkach zapomnij....Ty sobie myknij do sklepu kupić mleko i jakieś może pieluchy tetrowe - jakby się dziecku ulało...;)
    Ja to o wypustkach dopiero zaczynam myślec ;)

    Lucky, Mango lubią tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 11 października 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu tak zawsze? ;)

    nick nieaktualny, Lucky, Mango lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak? świętojebliwie? ;-)
    sjo niestety tak chytryke2.gif

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, sjoanka, Bursztyn, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ktorej jeszcze w tym miesiacu mozemy wspolczuc? Ja odpadam bo stchorzylam przed kapitanem statku a wtedy wlasnie rodzilam jajka.

    nick nieaktualny, caffe, Reni, Andzia33, Bursztyn, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    No to ktorej jeszcze w tym miesiacu mozemy wspolczuc? Ja odpadam bo stchorzylam przed kapitanem statku a wtedy wlasnie rodzilam jajka.
    :-)

    Mango lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    No to ktorej jeszcze w tym miesiacu mozemy wspolczuc? Ja odpadam bo stchorzylam przed kapitanem statku a wtedy wlasnie rodzilam jajka.
    No Tobie, bo stchórzyłaś :P

    nick nieaktualny, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

‹‹ 1421 1422 1423 1424 1425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ