Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik jesteś spanikowana - bo to nowa sytuacja - i dopadła Cię nagła decyzja.....są tego plusy...czasami tak z zaskoczenia jest ostro, ale się działa...jak byś to zaczęła rozciągać na kolejne miesiące - to byc może mnożyłyby się wątpliwości...także za ciosem i do przodu....:)

    nick nieaktualny, Reni, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucky wrote:
    witam szanowne panie :)
    Cafe czy dostałaś w pracy to co chciałaś?

    Dostałam, ale nie wiem ile. jak za malo to nie przyjmę, bo nie o same pieniądze mi chodziło :P

    nick nieaktualny, Reni, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia!! Jakie zbereźne?? :))) Na parapecie z tłumem ludzi? ;)

    nick nieaktualny, Reni, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia ja nie wiem co sie ze mna dzieje, moze to wlasnie ryczaca 40 -tak tak sie objawia.

    Bardzo mi przykro, ze tak sie nie sklada a juz myslalam ,ze Ci z matka dupe przetrzepiemy, ale jeszcze nadejdzie ten moment!!!! Pejczyj juz zakupilam!!!!!

    caffe, Reni, Andzia33, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nowe koleżanki :) tak się tu dużo dzieje, że nie nadążam

    Skuterek lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Agusia!! Jakie zbereźne?? :))) Na parapecie z tłumem ludzi? ;)
    no właśnie, Ty jedna, dwóch kolegów i napierający na Was tłum, no no robi sie coraz ciekawiej, moze masz jakieś ukryte fantazje seksualne :-)

    Mango lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko i jeszcze pejczyki

    Mango lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bozia ja nie wiem co sie ze mna dzieje, moze to wlasnie ryczaca 40 -tak tak sie objawia.

    Bardzo mi przykro, ze tak sie nie sklada a juz myslalam ,ze Ci z matka dupe przetrzepiemy, ale jeszcze nadejdzie ten moment!!!! Pejczyj juz zakupilam!!!!!
    Tia, i wmawiaj wszystkim, szczególnie po przedwczorajszym, że ten pejczyk to na Bozię ...
    2109482rsaqw3popc.gif

    429900n5e4riyfe6.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 13:01

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, Skuterek, Andzia33, Bursztyn, Mango, anek42, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robi sie tu goraco!

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    w rzeczy samej, Caffe spotkał prawdziwy cud ;-)
    No, oby tylko nie było cudownego rozmnożenia chleba.... :P

    nick nieaktualny, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Tia, i wmawiaj wszystkim, szczególnie po przedwczorajszym, że ten pejczyk to na Bozię ...
    2109482rsaqw3popc.gif
    Ja nie wiem czy na Bozie jeden skromny pejczyk wystarczy jak jej sie snia dwa baty......na parapecie, uff!

    caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, bo przez te zelki nie wyjde z domu.

    caffe, nick nieaktualny, Andzia33, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ja nie wiem czy na Bozie jeden skromny pejczyk wystarczy jak jej sie snia dwa baty......na parapecie, uff!
    AAAAAAAAAAAA, to ona chce na dwa baty? hehehe 1845131bocojhb9vs.gif

    nick nieaktualny, Andzia33, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 października 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Caffe, bo przez te zelki nie wyjde z domu.
    To żelowe rzeczy też lubisz? Pejczyk jest żelowy, czy bacik żelowy? :P

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    AAAAAAAAAAAA, to ona chce na dwa baty? hehehe 1845131bocojhb9vs.gif
    A na dodatek przy tlumie gapiow!!! To juz zupelne szalenstwo.

    caffe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wymiatacie, nawet nie jestem w stanie się smucić ;-)

    caffe, Andzia33, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    To żelowe rzeczy też lubisz? Pejczyk jest żelowy, czy bacik żelowy? :P
    Bacik wiadomo ze zelowy.- musi byc milusi.

    nick nieaktualny, caffe, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo trzeba rozluznic towarzystwo, bez smiechu i seksu sie nie da.

    caffe, Andzia33, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 października 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    To żelowe rzeczy też lubisz? Pejczyk jest żelowy, czy bacik żelowy? :P
    Żelowy wibrator, pejczyk i dwóch kolesi, do tego seks zbiorowy w tłumie...;) i po co nam dzieci..;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, caffe, Skuterek, Andzia33, Bursztyn, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Bacik wiadomo ze zelowy.- musi byc milusi.
    no mi do głowy przychodzą inne rzeczy żelowe, zdecydowanie inne :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 13:11

    nick nieaktualny, caffe, Mango lubią tę wiadomość

‹‹ 1420 1421 1422 1423 1424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ