X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    powinnas mieć dużo dzieci Angela skoro tak wierzysz....przecież chyba ciocia bozia sie na Ciebie nie wypnie??

    EwaT jeszcze trochę, a nie będziesz się różnić od tych wyznawców allacha :-)
    w imię złości ... Ty robisz przykrości innym

    samira, angela, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    EwaT wrote:
    powinnas mieć dużo dzieci Angela skoro tak wierzysz....przecież chyba ciocia bozia sie na Ciebie nie wypnie??

    EwaT jeszcze trochę, a nie będziesz się różnić od tych wyznawców allacha :-)
    w imię złości ... Ty robisz przykrości innym

    tez jej napisałam co myślę o niej a to mnie tak ukuło co napisała Angeli wiedząc jaka dziewczyna ma sytuację jak długo się stara i wogóle ze nie wytrzymałam...robi takie rzeczy i takie inne mówi że nie mogę być obojętna... najgorsze to ze cały czas od momentu jej wywodów ciągnie dogryzanie każdej z nas na ten temat ehhh...

    szczęśliwa, angela, Olena, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Marta a co kochana u Ciebie? Daj znać !!!!! :)

    no właśnie, co u Marty :)

    bliska77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak co z Martą bo to ona zaczęła te pozytywne fluidy wysyłać. Czekamy na info od Ciebie

    bliska77, angela, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    szczęśliwa wrote:
    EwaT wrote:
    powinnas mieć dużo dzieci Angela skoro tak wierzysz....przecież chyba ciocia bozia sie na Ciebie nie wypnie??

    EwaT jeszcze trochę, a nie będziesz się różnić od tych wyznawców allacha :-)
    w imię złości ... Ty robisz przykrości innym

    tez jej napisałam co myślę o niej a to mnie tak ukuło co napisała Angeli wiedząc jaka dziewczyna ma sytuację jak długo się stara i wogóle ze nie wytrzymałam...robi takie rzeczy i takie inne mówi że nie mogę być obojętna... najgorsze to ze cały czas od momentu jej wywodów ciągnie dogryzanie każdej z nas na ten temat ehhh...

    A Samira nie denerwuj się :-)
    szkoda zdrowia
    a nasze forum ma być od spraw fajnych czyli "dzidziusiowych "
    myślę ,że najlepiej będzie już nie zwracać uwagi na uszczypliwości ...
    Samira ta tempka ładnie Ci poszła w góóórę :-)

    angela, inessa lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    szczęśliwa wrote:
    EwaT wrote:
    powinnas mieć dużo dzieci Angela skoro tak wierzysz....przecież chyba ciocia bozia sie na Ciebie nie wypnie??

    EwaT jeszcze trochę, a nie będziesz się różnić od tych wyznawców allacha :-)
    w imię złości ... Ty robisz przykrości innym

    tez jej napisałam co myślę o niej a to mnie tak ukuło co napisała Angeli wiedząc jaka dziewczyna ma sytuację jak długo się stara i wogóle ze nie wytrzymałam...robi takie rzeczy i takie inne mówi że nie mogę być obojętna... najgorsze to ze cały czas od momentu jej wywodów ciągnie dogryzanie każdej z nas na ten temat ehhh...

    Samira - popłakałam się, leją mi się tak łzy po polikach - nie mogę uwierzyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 10:04

    samira, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane - bardzo Wam wszystkim dziękuję , wzruszyłam się bardzo, płaczę jak bóbr, ale to chyba łzy szczęścia.
    Beta 1080, czekam i modlę się ,żeby tak już pozostało

    jasmin, bliska77, samira, inessa, Bursztyn, szczęśliwa, grosza lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - trzymam kciuki za teścik
    Aga - nie w tym miesiącu , to z pewnością w następnym z monitoringiem się uda
    Marta - potwierdź II kreseczki
    Samira - pięknie tempka w górę

    samira, inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Kochane - bardzo Wam wszystkim dziękuję , wzruszyłam się bardzo, płaczę jak bóbr, ale to chyba łzy szczęścia.
    Beta 1080, czekam i modlę się ,żeby tak już pozostało

    teraz dbaj o siebie i fasolkę bądź fasolki :D

    inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    samira wrote:
    szczęśliwa wrote:
    EwaT wrote:
    powinnas mieć dużo dzieci Angela skoro tak wierzysz....przecież chyba ciocia bozia sie na Ciebie nie wypnie??

    EwaT jeszcze trochę, a nie będziesz się różnić od tych wyznawców allacha :-)
    w imię złości ... Ty robisz przykrości innym

    tez jej napisałam co myślę o niej a to mnie tak ukuło co napisała Angeli wiedząc jaka dziewczyna ma sytuację jak długo się stara i wogóle ze nie wytrzymałam...robi takie rzeczy i takie inne mówi że nie mogę być obojętna... najgorsze to ze cały czas od momentu jej wywodów ciągnie dogryzanie każdej z nas na ten temat ehhh...

    Samira - popłakałam się, leją mi się tak łzy po polikach - nie mogę uwierzyć

    :* :* :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Inessa - trzymam kciuki za teścik
    Aga - nie w tym miesiącu , to z pewnością w następnym z monitoringiem się uda
    Marta - potwierdź II kreseczki
    Samira - pięknie tempka w górę

    Angela piękna ta Twoja beta ;-) ;-) ;-), dbaj o WAS, właśnie wkroczyłaś w najpiękniejszy okres, pamiętam jak z córcią byłam w ciąży, mimo zagrożenia, mdłości itp czułam się najszczęśliwszą kobietą na świecie i potem mi tego brakowało, autentycznie :-),
    piękny magiczny okres w życiu kobiety

    Marta czekamy na Ciebie, teraz Twoja kolej żeby potwierdzić
    a ja? chyba się już przyzwyczaiłam i dzięki temu, że na nic się nie nastawiałam, nie czuję rozczarowania ani mi nie jest przykro :-), jakoś to było dla mnie oczywiste
    Angela, tak się cieszę, naprawdę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2013, 10:37

    samira, inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Inessa - trzymam kciuki za teścik
    Aga - nie w tym miesiącu , to z pewnością w następnym z monitoringiem się uda
    Marta - potwierdź II kreseczki
    Samira - pięknie tempka w górę

    Angela piękna ta Twoja beta ;-) ;-) ;-), dbaj o WAS, właśnie wkroczyłaś w najpiękniejszy okres, pamiętam jak z córcią byłam w ciąży, mimo zagrożenia, mdłości itp czułam się najszczęśliwszą kobietą na świecie i potem mi tego brakowało, autentycznie :-),
    piękny magiczny okres w życiu kobiety

    Marta czekamy na Ciebie, teraz Twoja kolej żeby potwierdzić
    a ja? chyba się już przyzwyczaiłam i dzięki temu, że na nic się nie nastawiałam, nie czuję rozczarowania ani mi nie jest przykro :-), jakoś to było dla mnie oczywiste
    Angela, tak się cieszę, naprawdę

    a wiesz ze ja tez tak teraz reaguje ,obojętnością mimo ze troszkę o tym myślę ...

    bliska77, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Inessa - trzymam kciuki za teścik
    Aga - nie w tym miesiącu , to z pewnością w następnym z monitoringiem się uda
    Marta - potwierdź II kreseczki
    Samira - pięknie tempka w górę

    Angela piękna ta Twoja beta ;-) ;-) ;-), dbaj o WAS, właśnie wkroczyłaś w najpiękniejszy okres, pamiętam jak z córcią byłam w ciąży, mimo zagrożenia, mdłości itp czułam się najszczęśliwszą kobietą na świecie i potem mi tego brakowało, autentycznie :-),
    piękny magiczny okres w życiu kobiety

    Marta czekamy na Ciebie, teraz Twoja kolej żeby potwierdzić
    a ja? chyba się już przyzwyczaiłam i dzięki temu, że na nic się nie nastawiałam, nie czuję rozczarowania ani mi nie jest przykro :-), jakoś to było dla mnie oczywiste
    Angela, tak się cieszę, naprawdę

    a wiesz ze ja tez tak teraz reaguje ,obojętnością mimo ze troszkę o tym myślę ...

    widzę Samira, ze wiesz jak jest ....;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela popłakałam się normalnie, Serce MOje. Gratuluję... U mnie cisza, nie testowałam bo się boję... Okresu też nie mam. Mam nadzieję,że moja radość nie była przedwczesna...

    inessa, samira, angela, polarmiś, bliska77, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Kochane - bardzo Wam wszystkim dziękuję , wzruszyłam się bardzo, płaczę jak bóbr, ale to chyba łzy szczęścia.
    Beta 1080, czekam i modlę się ,żeby tak już pozostało

    Anglea beta suuuuuuupeeeer! Teraz bardzo dbaj o Was :)

    angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dziewczyny, sprawy zaczynaja przybierac bardzo szybki obrot. Boje sie, ze za chwile sama tu zostane. Obiecajcie mi, ze nie zostawicie tego forum- magicznego w jakis sposob :)

    No co ty kobieto !!!!!!!
    Nie widzisz,że jestesmy od niego od siebie już uzależnione ;)

    Bursztyn, samira, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Marta, natychmiast sikacza prosze uskutecznic! Czekamy! :)

    I to szybko żeby się upewnić ( i nas oczywiście) ;) , a jak się czujesz? :)

    Bursztyn, samira, bliska77, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira wejdz we wszystkie przedmioty sprzedającego =D tam mam wszystkie moje cuda.

    Angela super beta :) :) :) A Ty miałaś podane 2 bąbelki ???.

    Bursztyn oj moja droga sama to Ty tu nie zostaniesz;)

    Ale super :) :) :) Marta sikaj sikaj sikaj i chwal sie ciemniejsza krechą ;)

    inessa, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Dziewczynki, az mi sie goraco zrobilo, to forum, ta grupa wsparciaktora tutaj powstala, chyba ma jakas moc. To dziala! :D

    No co ty ;) hihihih

    Bursztyn, samira, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Samira wejdz we wszystkie przedmioty sprzedającego =D tam mam wszystkie moje cuda.

    Angela super beta :) :) :) A Ty miałaś podane 2 bąbelki ???.

    Bursztyn oj moja droga sama to Ty tu nie zostaniesz;)

    Ale super :) :) :) Marta sikaj sikaj sikaj i chwal sie ciemniejsza krechą ;)

    Kochana ale te torebki towje to cudeńka, gdzieś Ty się kobieto uchowała,że Ciebie nie widać w Polskich sklepach? :)

    Bursztyn, Losiczka72, samira, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ