Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już widzę a wykresie.

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 23 października 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena bardzo podoba mi się to co Ineska napisała Ci pod wykresem i chciałabym ,żeby tak było.Trzymam kciuki!

    Bursztyn, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 23 października 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Andzia. Też bym chciała żeby tak było. Nie chce się na razie nad niczym zastanawiać, na coś nakręcać. Trochę potrwa zanim się pozbieram. Ale się pozbieram!

    Andzia33, Bursztyn, grosza, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, Mango lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 23 października 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj kochana!
    czy masz jeszcze powtarzac betę?

    Lucky lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 23 października 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic gin nie mówił o powtarzaniu bety. Za tydzień mam do niego przyjsć, zobaczymy co się będzie działo. Jak na razie nie mam żadnego krwawienia.

    caffe, Andzia33, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, Mango lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Nic gin nie mówił o powtarzaniu bety. Za tydzień mam do niego przyjsć, zobaczymy co się będzie działo. Jak na razie nie mam żadnego krwawienia.
    Jeśli ma to dać Ci konkretną odpowiedź, to możesz np. jutro powtórzyć betę i zobaczysz. Jak będzie spadek, to wiadomo co i wtedy lepiej żebyś zaczęła sama krwawić.

    Ale jeśli beta wzrosła, to jest nadzieja <3

    Andzia33, Bursztyn, grosza, Lucky, nick nieaktualny, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 23 października 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenko tak bardzo mi przykro........

    caffe, Olena, Lucky lubią tę wiadomość

    Promyk
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 23 października 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe nawet nie rusz tylka z lozka - lez murem

    caffe, Lucky lubią tę wiadomość

    Promyk
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 23 października 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa tu lobuzie ....tak cichaczem wyskoczylas!!!!!!! SUPER!!!!!!!
    Tylko nie kracz - donosisz :-) :-) :-) :-)

    Andzia33, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Promyk
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 października 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyk wrote:
    Caffe nawet nie rusz tylka z lozka - lez murem
    Leżę, ale przestaje mnie to bawić :P

    Jeszcze kilka dni i będę jak Krystyna Loska recytowała program TV na pamięć :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2013, 15:36

    Andzia33, promyk, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, Mango, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena jest mi b przykro , wynik Bety masz podobny do mojego czerwcowego. Zrob jeszcze raz bete i progesteron jesli moge Ci doradzic.

    Andzia33, Olena, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa T gratuluje a bardziej pogratuluje jak dojdziesz do ostatniego etapu tego ciazowego maratonu.

    Andzia33, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 23 października 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron miałam z poniedziałku 47 ( w innych jednostkach 14,5). Ale to było w poniedziałek. Też nie rewelacyjny.

    Lucky lubi tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niski. Bedziesz robila badania? To co pisala Inesse moze byc powodem spadku bety,

    Andzia33, Bursztyn, grosza, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 23 października 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Leżę, ale przestaje mnie to bawić :P

    Jeszcze kilka dni i będę jak Krystyna Loska recytowała program TV na pamięć :P
    Kochana recytuj, przepowiadaj....trudno wytrzymam :-) :-) :-)

    Andzia33, Bursztyn, caffe, Lucky lubią tę wiadomość

    Promyk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pamietam o każdej z Was i wspieram trudne chwile i te radosne <3 <3 <3 <3

    Andzia33, Bursztyn, Olena, caffe, Lucky, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 października 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Olena jest mi b przykro , wynik Bety masz podobny do mojego czerwcowego. Zrob jeszcze raz bete i progesteron jesli moge Ci doradzic.
    gdybym byla w takiej sytuacji to zrobilabym tak jak mowisz

    Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 23 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenko bardzo mi przykro wspieram jak mogę

    caffe, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 23 października 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cafe ale lekarz kazał ci leżeć myślę że za kilka dni będzie o wiele lepiej :)

    caffe wrote:
    Leżę, ale przestaje mnie to bawić :P

    Jeszcze kilka dni i będę jak Krystyna Loska recytowała program TV na pamięć :P

    caffe, Lucky lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 23 października 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT - no no pogratulować !!!

    Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 1516 1517 1518 1519 1520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ