Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Wyznaczyliśmy datę ślubu! 24 maj!
    gratuluje :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Wyznaczyliśmy datę ślubu! 24 maj!

    wow!
    jak to zrobiłaś? ;)

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wow!
    jak to zrobiłaś? ;)

    Siła perswazji.

    Nati74, Kate 75, moremi lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Siła perswazji.

    delikatnie młotkiem ? ;)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    zamieszkacie razem po ślubie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati super wiadomość oby teraz było tylko lepiej:-D Mysza Gratuluję:-)

    Nati74, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie siła młotka tylko siła argumentów.
    Mój koronny - chcę żebyś był moim mężem a nie tylko ojcem mojego dziecka,

    Trochę szantażu - jeżeli mnie kochasz to... i kobietom w ciąży się nie odmawia.

    Ewo, a jak to sobie wyobrażasz - małżeństwo na odległość? To nie dla mnie.

    nick nieaktualny, Kate 75, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Nie siła młotka tylko siła argumentów.
    Mój koronny - chcę żebyś był moim mężem a nie tylko ojcem mojego dziecka,

    Trochę szantażu - jeżeli mnie kochasz to... i kobietom w ciąży się nie odmawia.

    Ewo, a jak to sobie wyobrażasz - małżeństwo na odległość? To nie dla mnie.

    tak trzymać! :)
    jeszcze raz gratuluje

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno u Was nie byłam - córcia pochłania mi masę czasu i robi się mały niegrzeczniuch!! Zaczęła już jeść jabłuszko, marchewkę i zupki jarzynowe - fajnie się na to patrzy - języczek pracuje że ho ...ho..
    Pozdrawiam wszystkie i życzę kolorowych snów lub owocnej nocy

    EwaT, Iwone, Bursztyn, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kate 75, nick nieaktualny, Żanet, Simba, Mango, malgos741, moremi, ania.g, Lucky, grosza, Panda, anna maria, gosia7122, Andzia33 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15605523,Noworodek_zmarl__Matka__Lekarz_powiedzial__ze_nie.html#BoxWiadTxt

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    podobno mniej i rowno 140 to chlopiec, powyzej 140 dziewczynka....ponoc czasem sie sprawdza ale nie wiem czy to jest poparte jakimis konkretnymi badaniami
    Uważam, że to mija się z prawdą. U nas zawsze było w okol. 160

    Ogólnie normy podaje się 140-160. Spotkałam się z 110-150, ale wtedy by wynikało, że 160 to już jest problem, a to nieprawda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2014, 20:40

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    A my się odradzamy jak fenix z popiołów ;)


    na razie się nam udało - przynajmniej częściowo.

    Beta wprawdzie spadła, ale po 3 dniach wzrosła ponad 200 %. Były 2 pęcherzyki, z których jeden niestety się nie utrzymał. Stąd spadek bety.

    Drugi zarodek jest - i jest serduszko.

    Żeby jednak nie było tak różowo - to jest oczywiście duży krwiak i zarodek jest troszkę za mały zamiast 6tc4 to zaledwie 6tc.

    Mamy za tydzień skontrolować.
    Stresu mnie to mnóstwo kosztowało, ale mam nadzieję, ze za tydzień wszystko bezie w porządku i w końcu odetchnę.
    Nati, przy tak małych rozmiarach zarodka wystarczy, ze lekarz niedokładnie przyłoży kursor i już wiek dziecka jest różny. Ja do 12tc miałam wahania czasami 1 tygodnia, w tę, albo w tę.

    nick nieaktualny, Nati74, Żanet lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny - na razie zapodałam sobie lutka w dublecie i leżę :)

    EwaT, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Żanet lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja przyjaciolka jutro rodzi przez CC w W-wie :) 39 lat :)

    nick nieaktualny, EwaT, Bozia3, iwcia77, Panda, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    A moja przyjaciolka jutro rodzi przez CC w W-wie :) 39 lat :)
    A wiesz w którym szpitalu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati ja przy 2 dziecku też miałam 2 zarodki ale od początku wiedziałam że jeden jest mniejszy i może się nie udac rzeczywiście po tygodniu dostslam tak jakby okres i na następnym usg był już jeden:-( ale za to ten drugi ms już 9 lat :-D

    nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, Nati74, Simba, Bozia3, Żanet, moremi, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A wiesz w którym szpitalu?
    chyba w Orlowskim

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, bardzo dobra wiadomość, trzymaj się, na krwiak powinna pomóc luteina właśnie, (ja nadal ja biorę 3x100 plus dupka ), dbaj o Was i prowadź bardzo oszczędny tryb życia
    Mysza - gratulacje ;-)

    nick nieaktualny, Nati74, nick nieaktualny, Bozia3, grosza, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    A my się odradzamy jak fenix z popiołów ;)


    na razie się nam udało - przynajmniej częściowo.

    Beta wprawdzie spadła, ale po 3 dniach wzrosła ponad 200 %. Były 2 pęcherzyki, z których jeden niestety się nie utrzymał. Stąd spadek bety.

    Drugi zarodek jest - i jest serduszko.

    Żeby jednak nie było tak różowo - to jest oczywiście duży krwiak i zarodek jest troszkę za mały zamiast 6tc4 to zaledwie 6tc.

    Mamy za tydzień skontrolować.
    Stresu mnie to mnóstwo kosztowało, ale mam nadzieję, ze za tydzień wszystko bezie w porządku i w końcu odetchnę.

    Nati to jest wspaniała wiadomość! Trzymam mocno kciuki i wierzę , że wkrótce wszystko się uspokoi :) Ściskam mocno!

    Mysza - gratuluje :) Maj to piękny miesiąc na ślub <3

    nick nieaktualny, Nati74, Bozia3, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 11 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    A my się odradzamy jak fenix z popiołów ;)


    na razie się nam udało - przynajmniej częściowo.

    Beta wprawdzie spadła, ale po 3 dniach wzrosła ponad 200 %. Były 2 pęcherzyki, z których jeden niestety się nie utrzymał. Stąd spadek bety.

    Drugi zarodek jest - i jest serduszko.

    Żeby jednak nie było tak różowo - to jest oczywiście duży krwiak i zarodek jest troszkę za mały zamiast 6tc4 to zaledwie 6tc.

    Mamy za tydzień skontrolować.
    Stresu mnie to mnóstwo kosztowało, ale mam nadzieję, ze za tydzień wszystko bezie w porządku i w końcu odetchnę.


    Nati,Cudowna wiadomość :) trzymajcie się zdrowo!
    Mysza, Wielkie Gratulacje :)
    Bozia, Twoje wyniki są imponujące :)

    Bozia3, Nati74 lubią tę wiadomość

‹‹ 2614 2615 2616 2617 2618 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ