Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie ostatnio bierze na salatke z selera z marchewka i rodzynkami, robie ja codziennie od paru dni :)
    tak sobie pomyslalam, ze u mnie objawy ktore mozna by uznac za ciazowe pojawiaja sie tylko wtedy kiedy w ciazy absolutnie nie jestem: rozne dziwne smaki, mdlosci, sennosc i takie tam :) przeciez to jest bez sensu :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    U mnie dziś krupniczek!
    u mnie też ;-)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    A mnie ostatnio bierze na salatke z selera z marchewka i rodzynkami, robie ja codziennie od paru dni :)
    tak sobie pomyslalam, ze u mnie objawy ktore mozna by uznac za ciazowe pojawiaja sie tylko wtedy kiedy w ciazy absolutnie nie jestem: rozne dziwne smaki, mdlosci, sennosc i takie tam :) przeciez to jest bez sensu :)

    w ogóle wszelkie objawy to iluzja dla naiwnym
    jedynym porzadnym objawem jest kuzwa brak okresu...przez dłuższy czas

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia37 wrote:
    Dziewczyny,jak to jest z tym stosunkiem LH do FSH? U mnie jest 0.57 czyli nisko, nawet nie 0.6 moja gin nie bardzo zwróciła na to uwagę, cho wspominalam.Zrobialam dziś progesteron i na swoją rękę prolaktyne po tych niedzielnych krwawieniach - dziś 20 dc, poradzicie co z ta przysadką
    tu masz likn do strony, gdzie jest wszystko opisane https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/nieplodnosc/811-fsh-i-lh

    Monia37 lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    w ogóle wszelkie objawy to iluzja dla naiwnym
    jedynym porzadnym objawem jest kuzwa brak okresu...przez dłuższy czas
    no chyba na to wyglada.....

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis losos z ziemniaczkami, dziecko robilo dla lezacej matki ;) Jutro pizza ( Oetker ), zeby mi sie coreczka nie zniechecila do gotowania ;) Niech raz bedzie latwiej ;)

    anna maria, nick nieaktualny, grosza, EwaT, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wątróbkę wieprzową smażoną z cebulką i do tego sałatka z pomidorów z dymką i jogurtem. Na deser micha truskawek z ksylitolem i jogurtem

    grosza, EwaT, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A ja mam wątróbkę wieprzową smażoną z cebulką i do tego sałatka z pomidorów z dymką i jogurtem. Na deser micha truskawek z ksylitolem i jogurtem
    w UK mowia zeby watrobek nie jesc bomaja za duzo wit.A i to jest niedobre dlaplodu. Ciekawa jestem jakie podejscie maja lekarze w PL? Pytam z ciekawosci bo mnie tenproblem i tak nie dotyczy bo bezmiesna jestem

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A ja mam wątróbkę wieprzową smażoną z cebulką i do tego sałatka z pomidorów z dymką i jogurtem. Na deser micha truskawek z ksylitolem i jogurtem

    Uwielbiam watrobke! Tu niestety nie do zdobycia, podrobow nie jedza tu chyba nawet psy :( I lepiej sie nie przyznawac, ze je sie watrobke albo zoladki, bo patrza jak na czarownice :D Prawie tak samo, kiedy mowie, ze zbieram grzyby w lesie i do tego jeszcze je jem :D

    Bursztyn, mysza1975, Reni, anna maria, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, malgos741, nick nieaktualny, Żanet, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Uwielbiam watrobke! Tu niestety nie do zdobycia, podrobow nie jedza tu chyba nawet psy :( I lepiej sie nie przyznawac, ze je sie watrobke albo zoladki, bo patrza jak na czarownice :D Prawie tak samo, kiedy mowie, ze zbieram grzyby w lesie i do tego jeszcze je jem :D
    tutaj podobnie, szczegolnie jesli chodzi o jedzenie wlasnorecznie uzbieranych grzybow

    nick nieaktualny, anna maria, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    tutaj podobnie, szczegolnie jesli chodzi o jedzenie wlasnorecznie uzbieranych grzybow

    Tu na grzyby chodzi sie z przewodnikiem, najczesciej czlonkiem kolka grzybiarzy, samemu sie nie zbiera, a juz absolutnie nie je! Wiecie jaki mam raj, kiedy lasy dookola i zadnej konkurencji? Prawdziwki, kozaki, podgrzybki, no i zatrzesienie maslakow i kurek :) I tylko ja i one :D

    mysza1975, Reni, Bursztyn, anna maria, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, grosza, Simba, nick nieaktualny, Żanet, Kate 75, Andzia33, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    booszz to co oni tam jedzą? ;-)
    Pusurek wrote:
    Tu na grzyby chodzi sie z przewodnikiem, najczesciej czlonkiem kolka grzybiarzy, samemu sie nie zbiera, a juz absolutnie nie je! Wiecie jaki mam raj, kiedy lasy dookola i zadnej konkurencji? Prawdziwki, kozaki, podgrzybki, no i zatrzesienie maslakow i kurek :) I tylko ja i one :D

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propos grzybów
    czy mrozicie świeże grzyby? np Kanie.. jak je się potem rozmraża?
    uwielbiam w panierce z jajka i bułki .. ale te rozmrożone wyszły mi kapcie vomit.gif

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Tu na grzyby chodzi sie z przewodnikiem, najczesciej czlonkiem kolka grzybiarzy, samemu sie nie zbiera, a juz absolutnie nie je! Wiecie jaki mam raj, kiedy lasy dookola i zadnej konkurencji? Prawdziwki, kozaki, podgrzybki, no i zatrzesienie maslakow i kurek :) I tylko ja i one :D
    Super - zazdroszczę. Kolega, który mieszka w Kanadzie to samo opowiadał - kilometry lasu i tony grzybów, których nikt nie zbiera - a on sam na sam z nimi - jak w raju :).

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    w UK mowia zeby watrobek nie jesc bomaja za duzo wit.A i to jest niedobre dlaplodu. Ciekawa jestem jakie podejscie maja lekarze w PL? Pytam z ciekawosci bo mnie tenproblem i tak nie dotyczy bo bezmiesna jestem
    U nas nie polecają ze względu na to, że to filtr dla wszelakiej trucizny, która jest w organizmie, więc jesz śmietnik - ale mnie to nie powstrzymuje - raz na jakiś czas muszę - inaczej się uduszę....;).
    Truskawki to samo - podobno teraz to sama chemia - ale ja się nie umiem oprzeć :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a propos grzybów
    czy mrozicie świeże grzyby? np Kanie.. jak je się potem rozmraża?
    uwielbiam w panierce z jajka i bułki .. ale te rozmrożone wyszły mi kapcie vomit.gif
    ja przestałam mrozić grzyby - bo mnie one potem nie smakują - są właśnie kapciowate. Natomiast w ubiegłym roku uzbieraliśmy kilkadziesiąt (chyba ponad 40) kg opieniek. Zrobiłam je w całości w solance i do słoików. Teraz otwieramy słoik litrowy i w ciągu 30 minut mam pyszną zupę opieńkową - z koperkiem, marchewką i ziemniaczkami - rewelacja. W ten sam sposób można przechowywać grzyby na sos - w słonej zalewie.
    Panierowane kanie, czy smażone rydze - tylko świeże. Jak Cię Reni bierze na takie specjały - to z braku laku możesz kupić i panierować boczniaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 15:46

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    U nas nie polecają ze względu na to, że to filtr dla wszelakiej trucizny, która jest w organizmie, więc jesz śmietnik - ale mnie to nie powstrzymuje - raz na jakiś czas muszę - inaczej się uduszę....;).
    Truskawki to samo - podobno teraz to sama chemia - ale ja się nie umiem oprzeć :)
    na pewno raz na jakis czas nie zaszkodzi.
    Rozumiem Cie z tymi truskawkami :)

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale boczniaki to nie to samo
    do pięt kaniom nie dorastają..
    no nic pozostaje czekać na sezon i zjadać od razu
    opieńki czy płachetki to tylko marynowane mniam.. grzyby blaszkowe marynowane są najlepsiejsze..
    mam dużo grzybów zamrożonych ale one do zupy czy sosu więc mogą być kapcie..
    Bozia3 wrote:
    Jak Cię Reni bierze na takie specjały - to z braku laku możesz kupić i panierować boczniaki

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kurki w occie? Dzizas, zaraz sobie polece otworzc sloik, bo sie zaslinilam :D

    Bozia3, Simba, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A kurki w occie? Dzizas, zaraz sobie polece otworzc sloik, bo sie zaslinilam :D
    pycha - lubię też maślaki w occie - bo ja lubię marynowane w postaci takiej glutowatej, jak porządny katar :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 2619 2620 2621 2622 2623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ